rastas kūnas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „rastas kūnas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „rastas kūnas“.

Vilkaviškio rajone rastas vyro kūnas

Vilkaviškio rajone pirmadienį rastas mirusio vyro kūnas, pranešė policija. Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato duomenimis, apie 9 val. 7 min. Matlaukio kaime, ūkinio pastato patalpose, rastas mirusio vyro (gim. 1987 m.) kūnas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.
Kriminalai 2024-07-09

Miškelyje prie Vilniaus aptikti suirę palaikai

Ketvirtadienį po vidurdienio specialiosioms tarnyboms paskambinęs vyriškis pranešė Vilniaus rajone radęs, kaip įtariama, žmogaus palaikus. Apie 14 valandą vyras Grigaičių kaime vedžiodamas šunį miškelyje aptiko smarkiai apirusį kūną. Į įvykio vietą atskubėjo policijos pareigūnai, laukiama ekspertų ir tyrėjų.

Ignalinoje namo kambaryje rastas mirusio vyro kūnas

Ignalinoje namo kambaryje sekmadienio naktį rastas mirusio vyro kūnas. Kaip pranešė Utenos apskrities policija, apie 01.49 val. Ligoninės gatvėje esančio namo kambaryje rastas 1984 metais gimusio vyro kūnas be išorinių smurto žymių. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.

Vilniuje ant geležinkelio bėgių rastas negyvas vyriškis

Ketvirtadienį ryte Vilniuje, prie Žarijų gatvės ir Abiejų Tautų Respublikos plento, ant geležinkelio bėgių rastas negyvas žmogus. Kūną pastebėjo nuo Lentvario stoties Vaidotų link važiavusio traukinio mašinistas, geležinkelio stoties budėtojas apie 8 val. ryto informaciją apie tai perdavė policijai. Į įvykio vietą atsiųsti ir medikai, jie patvirtino, kad žmogus nebegyvas. Žmogaus tapatybė ir mirties aplinkybės nustatomos. Šioje vietoje geležinkelio ruožas yra atitvertas tvoromis.
Kriminalai 2024-02-29

Pravieniškių kalėjime rastas nuteistojo kūnas

Kaišiadorių rajone, Pravieniškių 2-ame kalėjime rastas nuteistojo kūnas, sekmadienį pranešė policija. 1993 metais gimęs vyras mirtinai susižalojo pats. Įvykio aplinkybes aiškinasi Lietuvos kalėjimų tarnyba.

Vilniuje bendrabutyje rasti žmogaus griaučiai

Trečiadienį po vidurdienio dėl įvykių sostinės Naujininkuose du kartus ant kojų sukeltos specialiosios tarnybos. Prieš 13 val. policijai pranešta, kad penkių aukštų daugiabutyje viename butų aptikti žmogaus griaučiai. Apie įvykį pranešė vienas į butą užėjęs asmuo. Spėjama, kad tai 63-ejų metų bute gyvenusio vyriškio palaikai. Kūnas bute pragulėjo veikiausiai mažiausiai kelis mėnesius, tačiau dėl įtartino kvapo iš buto niekas anksčiau nesiskundė.

Kelmėje rastas mirtinai sušalęs moters kūnas

Šeštadienį Kelmėje rastas sušalęs mirusios moters kūnas. Anot Policijos departamento pranešimo, negyva moteris aptikta apie 11 val. 38 min. Verpelio gatvėje esančiame kieme. Pirminiais duomenimis, 1950 metais gimusios moters veidas buvo su nubrozdinimais. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.
Aktualijos 2024-01-14

Siaubingas rytas Vilniuje: Neryje irklente plaukiojęs vyras aptiko jaunos moters kūną

Sekmadienio rytą Neries upėje rastas jaunos moters kūnas.  Policija praneša, kad apie 8 val. 53 min. Neries upe ties Litexpo, Laisvės pr. su irklente plaukiojęs vyras vandenyje pastebėjo moters kūną, jį ištraukė į krantą.  Atvažiavę medikai dar bandė gaivinti moterį, tačiau nesėkmingai – buvo konstatuota mirtis. Manoma, kad moteris apie 20-30 metų amžiaus. Jos tapatybė nustatinėjama. Pirminiais duomenimis, smurto požymių neaptikta.

Pievoje Alytaus rajone rastas vyro kūnas

Pievoje Alytaus rajone, Tolkūnų kaime, šeštadienį rastas vyro kūnas. Kaip sekmadienį pranešė Policijos departamentas, 61-erių mirusio vyro kūnas pievoje rastas apie 10.25 valandą. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.

Net oda šiurpsta: šį savaitgalį – virtinė kraupių įvykių

Tokio neramaus savaitgalio Lietuvoje seniai nebuvo. Tarnybos praneša apie virtinę kraupių įvykių.   Šeštadienį Šakiuose automobilis partrenkė ir mirtinai sužalojo moterį. Dėl kelių transporto eismo saugumo ar transporto priemonių eksploatavimo taisyklių pažeidimo pradėtas ikiteisminis tyrimas.  Policija taip pat praneša ir apie Vilniuje rastus žmogaus skeleto fragmentus, dalį žandikaulio. Galimai žmogaus kaulai rasti ir Kaišiadorių rajone esančios sodybos teritorijoje kasant žemes.
REKLAMA
REKLAMA

Anykščių rajone namuose rastas vyro kūnas su šautine žaizda

Anykščių rajone, Raguvėlės kaime, namuose, rastas vyro kūnas su šautine žaizda. Kaip pranešė Policijos departamentas, 1964 metais gimusio vyro kūnas rastas šeštadienį, apie 2.08 valandą. Anot pareigūnų, šalia rastas ir paimtas medžioklinis šautuvas „IZH 27“. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.
Kriminalai 2023-06-11

Dingusio vyro paieškos baigėsi liūdnai: kūnas rastas melioracijos griovyje

Alytaus rajone, Doškonių kaime, melioracijos griovyje esančiame vandenyje, rastas lavonas irimo stadijoje. Paaiškėjo, kad tai – garbaus amžiaus vietinio gyventojo kūnas. 80-metis senolis buvo ieškomas kaip dingęs be žinios. Ant kūno buvo pastebėtos ir apdegimo žymės, pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti, praneša AlytusPlius.lt Vyriškis buvo ieškomas nuo gegužės 25 d. Į policiją kreipėsi brolis, kuriam apie dingimą pranešė kaimynas.

Nemune rastas moters kūnas

Nemuno upėje ties Kurtupėnų kaimu rastas moters kūnas, praneša Policijos departamentas. Gegužės 13 d. apie 6 val. Jurbarko r., Kartupėnų k., Nemuno upėje, rastas mirusios nenustatytos tapatybės apie 35-40 metų amžiaus moters kūnas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.

Šiaulių rajone sudegė namas, gaisravietėje rastas šeimininko kūnas

Viename Šiaulių rajono namų šeštadienį kilo gairas, po jo gaisravietėje rastas sudegęs namo šeimininko kūnas, pranešė policija. Namas sudegė Gervėnų kaime. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.
Aktualijos 2023-05-07

Išskirtinis Mykolo tėčio interviu radus kūną: toje vietoje ir anksčiau buvo kraupi nelaimė

Rastas prieš tris mėnesius dingusio 15-mečio Mykolo Davidonio kūnas. Mykolo tėvai neturi jokių abejonių, kad tai jų sūnus. Naujienų portalui tv3.lt Mykolo tėtis Mindaugas Davidonis papasakojo, kad pirmadienio vakarą buvo nuvykęs atpažinti kūno ir išvydo savo sūnų, jo rūbus – tas pats megztinis, batai. Jis atskleidė daugiau detalių. Jaunuolio kūnas rastas pirmadienį Trakų rajone, Lentvario seniūnijoje, Valų kaime, Neries upėje apie 10 metrų atstumu nuo kranto.

Siaubingas radinys Kėdainiuose: namuose rastas mirusios moters kūnas

Prieš keletą dienų prie vieno Kėdainių mieste esančio daugiabučio namo skubėjo ugniagesiai, medikai ir policijos pareigūnai, mat pranešta, kad viename iš butų galimai įvyko nelaimė, Tarnybas kvietusi moteris pranešė, kad draugei nutiko kažkas negero. Pranešė draugė Penktadienį 19 val. 27 min. Bendrajame pagalbos centre gautas pranešimas, kad Kėdainių miesto  Respublikos gatvėje, daugiabučio namo bute, galimai įvykusi nelaimė. Moteris prašė tarnybų patekti į butą ir padėti jos draugei.

Namo laiptinėje Akmenės rajone rastas žmogaus kūnas

Namo laiptinėje Naujojoje Akmenėje rastas vyro kūnas. Kaip pranešė Šiaulių policija, šeštadienį, apie 11.50 val. Ramučių gatvėje esančio namo laiptinėje, pirmame aukšte, tarp turėklų, rastas mirusio 49 metų vyro kūnas. Anot pareigūnų, pirminiais duomenimis, vyras nukrito iš ketvirto aukšto.
Aktualijos 2022-12-11

Šeimą sukrėtė realybės šou žvaigždės mirtis: merginai buvo vos 28-eri

Dingusi realybės šou žvaigždė buvo rasta negyva upėje praėjus kelioms savaitėms po to, kai ji dingo. Policininkai tiria įvykį ir kelia versiją, kad ji buvo nužudyta. 28 metų Anastasija Kočervey dingo kiek anksčiau šį mėnesį, įtarimų sukėlė tai, kad ji nustojo atsiliepti į skambučius ir nebeatsakė į žinutes, rašo thesun.co.uk. Mirties priežastis neaiški Rugpjūčio 13 dieną upėje Sankt Peterburge rastas kūnas.
2022-08-28

Rėkyvos ežere rastas nenustatytos tapatybės vyro kūnas

Šiauliuose, Rėkyvos ežere, šeštadienį rastas nenustatytos tapatybės vyro kūnas. Policijos departamento duomenimis, apie 50 metų amžiaus vyro kūnas rastas Poilsio gatvėje apie 17.40 val. Mirusysis buvo be išorinių smurto žymių. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.

Raseinių rajone šulinyje rastas vyro kūnas

Raseinių rajone šulinyje rastas vyro kūnas. Antradienį, 10.20 val., Ariogalos seniūnijoje, Gėluvos kaime, gautas pranešimas, kad šulinyje plūduriuoja žmogaus kūnas. Atvykus, šulinyje, maždaug 12,5 metro gylyje, ant vandens paviršiaus buvo matomas žmogaus kūnas, pranešė Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas. Su aukštalipių įranga gelbėtojai nusileido į šulinį ir iškėlė vyro kūną. Jis buvo perduotas policijos pareigūnams. Nelaimės aplinkybės tiriamos.
Kriminalai 2022-03-09

Švenčionių rajone rastas apdegęs vyro kūnas

Švenčionių rajone rastas apdegęs mirusio vyro kūnas. Kaip pranešė policija, mirusio 47 metų vyro palaikai rasti ketvirtadienį, apie 14 val. 23 min., name Trakų kaime. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.
Kriminalai 2022-03-04

Kaune prie daugiabučio rastas vyro lavonas

Kaune prie daugiabučio rastas vyro lavonas. Kaip pranešė policija, palaikai aptikti sekmadienį, apie 8 val. 28 min., Šarkuvos gatvėje. Rastas mirusio apie 50 metų amžiaus, nenustatytos tapatybės, vyriškio kūnas be išorinių smurto žymių. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.
Kriminalai 2022-02-28

Šalia pėsčiųjų tako Plungėje rastas moters lavonas

Šalia pėsčiųjų tako Plungėje rastas moters kūnas. Palaikai rasti antradienio rytą, apie 5 val. 53 min., Sukilėlių gatvėje, šalia pėsčiųjų tako, pranešė policija. Rastas mirusios 48 metų moters kūnas su muštine žaizda veide. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.
Kriminalai 2022-02-23

Beveik 2 metus ieškoto MMA kovotojo kūnas rastas Misūrio miške

MMA kovotojas Dave‘as Koenigas dingo be žinios 2020 m. vasario 8 d. Beveik 2 metus apie D.Koenigą nebuvo jokių žinių, kol gruodžio 22 d. Misūrio miške vaikščiojęs ir elnio ragų ieškojęs vyriškis rado žmogaus palaikus. Vietos pareigūnai patvirtino, kad tai – D.Koenigo kūnas. „Jis nebuvo nušautas, nudurtas, jam nesulaužyti kaulai. Jis nebuvo apvogtas, piniginė rasta prie jo, rasti ir abu sidabriniai pakabukai. Niekas nenužudė Dave‘o, todėl nustokite skleisti gandus.
2021-12-29

Mirtimi pažymėtas penktadienis: šalyje pareigūnai rado ne vieną kūną

Penktadienis 13-oji Lietuvoje pažymėta ne vieno lavono suradimu. Pareigūnai kūnus rado ir ant geležinkelio bėgio, ir jau pradėjusius irti. Raseiniuose, Prūdo gatvėje, namuose rastas moters kūnas be išorinių sužalojimų. Kaip pranešė Šiaulių policija, 1963 metais gimusios moters kūnas rastas prieš vidurdienį. Kelmės rajone, Kražių miestelyje, penktadienį ūkiniame pastate rastas vyro kūnas be išorinių sužalojimų. Kaip pranešė Šiaulių policija, įtariama, kad 1966 gimęs vyras nusižudė.

Vilniuje ir Alytaus rajone rasti mirusių vyrų kūnai

Vilniuje ir Alytaus rajone ketvirtadienį rasti mirusių vyrų kūnai.  Policijos departamento duomenimis, apie 14.30 val. Grigiškėse stovinčiame apleistame name buvo rastas nenustatytos tapatybės, apie 50-60 metų amžiaus vyro kūnas.  Apie pusę septynių vakare 1960 metais gimusio vyro kūnas su nubrozdinimais buvo rastas Alytaus rajono Daugų kaimo kieme, prie automobilio.  Pradėti ikiteisminiai tyrimai mirties priežastims nustatyti.
Kriminalai 2021-05-21

Palangoje rasti vyro ir moters kūnai

Palangoje penktadienį rasti moters ir vyro kūnai be išorinių smurto žymių, praneša Policijos departamentas.  1969 metais gimusio vyro ir 1984 metais gimusios moters kūnai aptikti apie 18 val. 15 min. Ligoninės gatvėje esančiame apleistame name.  Įtariama, kad asmenys apsinuodijo dūmais. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.
Kriminalai 2021-05-15

20-mečio kūnas rastas Klaipėdos rajone esančiame miške

Ekspertai aiškinasi nuo ko Klaipėdos rajone mirė vos 20 metų vaikinas. Policijos duomenimis, jo kūnas aptiktas balandžio 25-ąją, apie 16 val.,  Judrėnų miestelio (Klaipėdos r.) teritorijoje esančiame miškelyje. Paaiškėjo, kad rastas mirusio 2001 m. gimusio vyro kūnas be išorinių smurto žymių. Pradėtas tyrimas mirties priežasčiai nustatyti. Įtariama, kad asmuo galėjo nusižudyti.
Kriminalai 2021-04-26

Namuose Kaune rasti dviejų žmonių kūnai su žaizdomis

Kaune namuose antradienį buvo rasti negyvi vyras ir moteris, pranešė Policijos departamentas. Antradienį apie 19 val. 18 min. Kaune Karalgirio gatvėje namuose rastas 1955 metais gimusio vyro kūnas su žaizda galvoje.  Antradienį apie 19 val. 20 min. Kaune Radvilėnų plente namuose rastas 1936 metais gimusios moters kūnas su kraujosruva veide.  Abiem atvejais pradėti ikiteisminiai tyrimai mirties priežasčiai nustatyti.

Penktadienį rasti 5 lavonai, vienas – neįprastoje vietoje

Penktadienį pranešama apie rastus penkių žmonių kūnus, skelbia policijos atstovai. Penktadienio vakarą, apie 19.33 val., Šiauliuose, Gintaro Sodų 1-ojoje gatvėje stovinčio namo kieme esančioje vandens talpykloje rastas 44 metų moters kūnas be išorinių sužalojimų. Tą pačią dieną, apie 14 val., Radviliškio rajono savivaldybėje esančiame Daukonių kaime, namuose rastas 72 metų vyro kūnas. Išorinių sužalojimų tyrėjai neaptiko. Penktadienio rytą, apie 8.30 val.

Tragedija Maskvoje: ant asfalto rastas pramogų pasaulyje žinomos moters kūnas

Tikra tragedija įvyko Maskvos centre – rastas moters kūnas sudaužyta galva. Vėliau paaiškėjo, kad tai Irinos Šafirovos kūnas. Moteris buvo puikiai žinoma Rusijos pramogų pasaulio tarpe. Sostinės centre ant asfalto rastas gulintis 46-erių Irinos Šafirovos kūnas sudaužyta galva. Avarinės tarnybos dirba nusikaltimo vietoje, pranešė starhit.ru. „Antradienį apie 13:00 val. liudininkai rado moters kūną su sunkiais sužalojimais, kai kurios kūno dalys buvo nuplėštos.
2020-12-22

Po rastų lavonų – policijos atsakymų paieškos

Kaip praneša Policijos departamentas, šeštadienį rasti trijų vyrų kūnai, pradėti ikiteisminiai tyrimai mirties priežastims nustatyti.  Apie 12 val. 45 min. Plungės raj., Rotinėnų kaime, miške, rastas nuo kalno nuriedėjęs ir apvirtęs traktorius, o šalia jo ant žemės rastas mirusio 66 metų vyro kūnas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti. Apie 11 val. 55 min. Alytaus raj., Eigelonių kaime, namo kieme, rastas mirusio 82 metų vyro kūnas su išoriniais sužalojimais.

Rastas moters kūnas – policiją sudomino viena detalė

Šeštadienį Šiauliuose rastas 67 metų moters kūnas.  Pareigūnai kūną atrado šeštadienį, lapkričio 14 d. apie 15.30 val., Šiauliuose, Architektų g. Kūnas rastas moters namuose. Pareigūnai atkreipė dėmesį, kad mirusi moteris turėjo muštinę žaizdą galvoje. Policija pradėjo ikiteisminį tyrimą mirties priežasčiai nustatyti.

Tragedija Šiauliuose – rastas kūdikio kūnelis

Skaudi nelaimė nutiko Šiauliuose, čia rastas mirusios nė metų neturinčios mergytės kūnas. Policija praneša, kad liepos 8 d. 12.00 val. Šiauliuose, Radviliškio g., namuose, rastas mirusios mergaitės (gim. 2019 m.) kūnas.  Naujienų portalui tv3.lt susisiekus su Šiaulių apskrities Vyriausiojo policijos komisariato Komunikacijos grupės vyresniaja specialiste buvo pranešta, kad išorinių smurto požymių ant kūdikio kūnelio nepastebėta, mirties priežastis paaiškės po ekspertizės.

Rastas kurėno kapitono Romaldo Adomavičiaus kūnas

Šeštadienį vakare rastas laivo kurėno kapitono Romaldo Adomavičiaus kūnas. Tai BNS patvirtino Lietuvos Jūrų muziejaus viešųjų ryšių vadovė Nina Puteikienė. „Adomavičiaus žmona kartu su Romo seserimi Irena vyko į Ventę atpažinti kūno. Nuvykusios jį atpažino“, – BNS sakė ji. Kūną vandens paviršiuje šeštadienį pastebėjo pasieniečiai. Klaipėdos jūrų muziejui priklausantis laivas kurėnas Kuršių mariose apsivertė antradienį.
Kriminalai 2019-07-06

Vilniuje bute rastas nužudytas vaikinas

Pilaitės rajone šeštadienį vakare buvo rastas maždaug 20-ies – 25-erių metų jaunuolio kūnas. Negyvėlis buvo užrakintas, jį sužalojęs įtariamasis pasišalino. Gali būti, kad nusikaltimas įvykdytas ne šeštadienio vakarą, o anksčiau. Policijos departamentas praneša, kad galimai nužudyto vyro tapatybė nustatoma, šiuo metu aiškinamasi, kas įvyko. Kol kas neaišku, ar bute rastas vyras yra šeimininkas. Bute nieko daugiau nebuvo, rastas tik kūnas. Vaikinas esą galėjo būti nudurtas.
Kriminalai 2019-02-02

Lazdijų rajone rastas miręs vyras

Šeštadienį Lazdijų rajone rastas miręs vyras. 1967 metais gimusio pasikorusio A. D. kūnas rastas vakare miško masyve, pirminiais duomenimis, išorinių smurto žymių nėrai, pranešė Alytaus apskrities policija.
Aktualijos 2016-08-21

Dingusi be žinios studentė rasta negyva

Ketvirtadienio vakarą apie 19 val. Kauno rajone, ties Pyplių kaimu, per penkis metrus nuo kranto vietos gyventojai išvydo vandenyje plūduriuojanti skenduolį. Apie įvykį pranešta policijai ir ugniagesiams. Gelbėtojai ištraukė iš Nemuno kūną, kuris, kaip paaiškėjo, yra moteriškos lyties. Policijai įtarus, jog tai gali būti dar sausį dingusios stuendės Skirmantės Skirgailaitės palaikai, iškvietė atpažinti merginos seserį.
Į viršų