Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „psv eindhoven“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „psv eindhoven“.

Į „Liverpool“ keliasi Pasaulio taurėje puikiai pasirodęs olandas

„Liverpool“ pasiekė susitarimą įsigyti olandą Cody Gakpo iš PSV Eindhoven klubo. Sutartas mokestis už puolėją yra nuo 40 iki 50 milijonų eurų, o 23 metų žaidėjui klubas jau davė leidimą vykti į Angliją medicininei apžiūrai prieš baigiant keitimą. PSV „Twitter“ paskyroje paskelbta, kad „PSV ir „Liverpool FC“ pasiekė susitarimą dėl siūlomo Cody Gakpo perdavimo. 23 metų puolėjas tuoj pat išvyks į Angliją ir jam bus atlikti būtini formalumai prieš užbaigiant perdavimą.
2022-12-27

FIFA 4 komandų turnyre išbandys radikaliai pasikeitusias futbolo taisykles

FIFA ir toliau aktyviai ieško būdų, kaip pakeisti futbolo taisykles, kad žaidimas būtų patrauklesnis jaunajai auditorijai. „Mundo Deportivo“ teigimu, FIFA surengs bandomąjį 4 komandų turnyrą – „Future of Football Cup“. Jame turėtų dalyvauti „PSV Eindhoven“, „AZ Alkmaar“, „RB Leipzig“ ir „Club Brugge“ jaunimas (iki 19 metų). Anot Ispanijos žiniasklaidos, šiame turnyre bus išbandomi 4 drastiški taisyklių pakeitimai. Rungtynėse bus žaidžiami 2 kėliniai po 30 minučių gryno laiko.
2021-07-19

„Feyenoord“ po 18 metų pertraukos tapo Olandijos futbolo čempionu

Roterdamo „Feyenoord“ klubas po 18 metų pertraukos tapo Olandijos čempionu. Paskutinio „Eredivisie“ lygos sezono rungtynėse „Feyenoord“ rezultatu 3:1 įveikė „Heracles“ klubą ir už nugaros paliko tašku atsilikusią Amsterdamo „Ajax“ ekipą. „Feyenoord“ į priekį vedė visus tris įvarčius pelnęs Dirkas Kuytas (1, 12 ir 83 min). Peteris van Ooijenas 89 minutę rezultatą sušvelnino. D. Kuytas tapo trečiuoju „Feyenoord“ žaidėju, kuriam „Eredivisie“ lygoje pavyko pelnyti 100 įvarčių.
2017-05-14

Trečiadienio Čempionų lyga: kokia situacija grupėse?

UEFA Čempionų lygoje aiškėja komandos, žengsiančios į aštuntfinalį. Trečiadienis – galimybė dar penkioms komandoms užsitikrinti vietą kitame etape. Portalas tv3.lt paaiškina situaciją grupėse.
2016-11-23

Olandijos futbolo elito rungtynėse – juoda diena Ernestui Šetkui

Antrą pralaimėjimą Olandijos futbolo čempionato (Eredivisie) šeštajame ture patyrė ir į aštuntą vietą smuktelėjo Hagos ADO (10 tšk.) klubas, kurio vartus gynė Ernestas Šetkus. Šetadienį svečiuose Hagos futbolininkai 1:4 (0:2) turėjo pripažinti trečią pergalę iškovojusių bei į devintą poziciją pakilusių „FC Twente“ (9 tšk.) futbolininkų pranašumą. Du įvarčius į lietuvio ginamus vartus įmušė Enešas Ünalas (13 ir 35 min.), po vieną – Bersantas Celina (54 min.) bei Kamohelo Mokotjo (90 min.
2016-09-18

„Atletico“ per kraujus išplėšė pergalę prieš „PSV Eindhoven“

Praėjusių metų UEFA Čempionų lygos finalininkas Madrido „Atletico“ naująjį sezoną pradėjo sunkia pergale svečiuose prieš „PSV Eindhoven“ vienuolikę. Pirmasis įvartis krito prieš pertrauką, kai gražiu smūgiu kamuolį į tinklą pasiuntė Saulis Niguezas. Jau po dviejų minučių galimybę išlyginti rezultatą turėjo šeimininkai, nes į „rojiblancų“ vartus teisėjas skyrė 11 metrų baudinį. Savo meistriškumą pademonstravo Janas Oblakas, jis smūgį atrėmė, o olandams rezultato išlyginti taip ir nepavyko.
2016-09-14

Vartininko Ernesto Šetkaus komanda pralaimėjo Olandijos futbolo pirmenybių lyderiui

Pirmąją nesėkmę Olandijos futbolo čempionato (Eredivisie) penktajame ture patyrė ir į ketvirtą vietą smuktelėjo Hagos ADO (10 tšk.) klubas, kurio vartus gynė Ernestas Šetkus. Sekmadienį svečiuose Hagos futbolininkai 1:3 (0:2) nusileido aštuoniolikos komandų turnyro lydere tapusiai Roterdamo „Feyenoord“ (15 tšk.) vienuolikei. Po įvartį į lietuvio ginamus vartus įmušė Dirkas Kuijtas (33 min.), Nicolai'us Jorgensenas (34 min.) ir Karimas El Ahmadi (90+4 min.
2016-09-11

Europos lygos starte – FK „Ventspils“ staigmena

Vakar startavo UEFA Europos lygos grupės varžybos. Sėkmingai jas pradėjo Latvijos čempionas FK „Ventspils“ klubas, kuris pateikė sensaciją ir Vokietijoje sugebėjo iškovoti lygiąsias 1:1 su tituluotuoja Berlyno „Hertha“ ekipa. Intriguojanti dvikova vyko Lilio mieste, kur vieto „Lille“ susikovė su CF „Valencia“ futbolininkais.
2009-09-18

„Manchester United“ pratęsė sutartį su saugu iš Pietų Korėjos

Parko Ji-Sungo agentas atskleidė, kad krašto saugas sutiko pratęsti sutartį su „Manchester United“ trims sezonams. Pietų korėjietis į „United“ atvyko 2005 metais iš „PSV Eindhoven“ klubo. Saugas „Manchester United“ ekipoje turėjo kelis sėkmingus sezonus. Parkas Ji Sungas tapo pirmuoju futbolininku iš Azijos, kuriam pavyko laimėti UEFA Čempionų lygą. Dabar žaidėjas sutiko pratęsti kontraktą su „raudonaisiais velniais“, pagal kurį jis Mančesteryje rungtyniaus iki 2012 metų vasaros.
2009-09-15

M. Žaliūkas pelnė įvartį Europos lygoje, bet „Hearts“ iškrito

Vakar paaiškėjo visos UEFA Europos lygos grupinio etapo dalyvės. Įspūdingos rungtynės vyko Romoje, kur vietos „Roma“ klubas susikovė su „Kosice“ ekipa. Pirmosios rungtynės baigėsi rezultatu 3:3. Aikštės šeimininkai rungtynių pradžioje tiesiog nokautavo savo varžovus, per pirmąsias 18 minučių pelnydami net 5 įvarčius. Per likusį laiką „Roma“ pelnė dar du įvarčius, o jų varžovai įmušė prestižo įvartį.