povilas strazdas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „povilas strazdas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „povilas strazdas“.

120 kartų Fabijoniškių baseiną greičiausiai perplaukė Povilas Strazdas

Paskutinę 2021 metų dieną Vilniaus Fabijoniškių baseine vyko tradiciją atgaivinęs plaukimas į Naujuosius metus. Daugiau nei 170 dalyvių savo jėgas išbandė skirtingose distancijose. Mažiausia distancija siekė 800 m, o didžiausia – 3000 m. Tai reiškia, kad ilgiausios distancijos dalyviams baseiną teko perplaukti net 120 kartų. 3000 m distancijai užsiregistravo 53 dalyviai. Greičiausiai visą distanciją įveikė Povilas Strazdas – 34 min. 17 sek.
2021-12-31

Į jaunimo olimpines žaidynes Buenos Airėse vyks 14 Lietuvos sportininkų

Tramplinas į suaugusiųjų sportą ir didžiulė konkurencija kovoje dėl medalių – tokia jaunimo olimpinių žaidynių vizitinė kortelė. Spalį šios varžybos vyks Argentinos sostinėje Buenos Airėse. Lietuvai jose atstovaus 14 sportininkų, t. y. 0,3 procento nuo visų dalyvių. Iš viso Argentinoje varžysis 200 valstybių atletai, kurių amžius nuo 15 iki 18 metų. 32 sporto šakų atstovai kovos 36 rungtyse, žaidynėse bus išdalytas 241 medalių komplektas.
2018-08-28

Lietuvos plaukikų kvartetas pateko į finalą

Lietuvos plaukimo rinktinė startuos Europos čempionato Glazge 4x100 metrų rungties finale. Lietuviai atrankos plaukime ketvirtadienį užėmė septintąją vietą. Mūsiškių laikas – trys minutės, 36,19 sekundės. Danas Rapšys 100 metrų nugara nuplaukė per 54,08 sekundės, Andrius Šidlauskas tokį pat atstumą krūtine įveikė per minutę, 0,13 sekundės, peteliške plaukusiam Deividui Margevičiui prireikė 52,90 sekundės, o Simonas Bilis laisvuoju stiliumi – 48,36 sekundės.
2018-08-09

Geriausias 2017 metų Lietuvos trumpojo baseino čempionate – Danas Rapšys

Anykščiuose baigėsi tris dienas trukęs Lietuvos plaukimo trumpajame baseine čempionatas. Jame išdalytas 41 medalių komplektas, dėl kuri kovojo kone 270 pajėgiausių šalyje plaukikų. Geriausiu čempionato plaukiku, pasiekusiu aukščiausius rezultatus, pripažintas Danas Rapšys. Į pirmenybių pajėgiausių sportininkų penketuką taip pat pateko Giedrius Titenis, Andrius Šidlauskas, Tadas Duškinas ir Deividas Margevičius.
2017-12-22

Danas Rapšys apsukų nemažina – plauks dar viename pusfinalyje

Dėl pasaulinių studentų vasaros žaidynių Taipėjuje medalių pirmadienį kovosiantis Danas Rapšys ir toliau demonstruoja puikią sportinę formą. Jis užtikrintai pateko į dar vienos rungties pusfinalį. LEU atstovas antrąją universiados varžybų dieną pradėjo užfiksuodamas trečią rezultatą 200 m plaukimo laisvu stiliumi nuotolyje, kurį įveikė per 1 min. 49,20 sek. Nuo atranką laimėjusio italo Filippo Megli Lietuvos plaukikas atsiliko 0,7 sek.
2017-08-21

Finale Taipėjuje – ir Danas Rapšys, ir Andrius Šidlauskas

Lietuvos studentų plaukimo rinktinės lyderiai Danas Rapšys ir Andrius Šidlauskas sėkmingai įveikė pusfinalio barjerus. Abu LEU atstovai kovos dėl pasaulio studentų vasaros žaidynių Taipėjuje (Taivanas) medalių. D. Rapšys, trečiuoju rezultatu (54,36 sek.) patekęs į 100 m plaukimo nugara pusfinalį, jame užėmė trečiąją vietą ir prasibrovė į finalą – 54,36 sek. Kaip ir atrankos plaukimuose, lietuvį aplenkė amerikiečiai Justinas Andrew Ressas ir Tayloras Lee Dale’as.
2017-08-20

Lietuvos plaukimo čempionate startavo ir Rūta Meilutytė

Pirmadienį Alytuje startavo atvirasis Lietuvos plaukimo čempionatas, truksiantis iki trečiadienio. Čia varžysis beveik visi geriausi šalies plaukikai, išskyrus Giedrių Titenį ir Simoną Bilį. Pirmadienį varžybos prasidėjo devynių rungčių atrankos plaukimais. 400 m laisvuoju stiliumi moterų atranką laimėjo per 4:37,66 min. finišavusi Greta Gatavickaitė. 200 m laisvuoju stiliumi vyrų atrankoje pirmasis buvo Deividas Grigalionis, finišavęs per 1:57,47 min.
2017-07-03

Mindaugas Sadauskas Europos plaukimo pirmenybėse neturėjo sau lygių

Izraelyje vykstančiose Europos plaukimo pirmenybėse trumpame (25 metrų ilgio) baseine Mindaugas Sadauskas šeštadienį sėkmingai įveikė 100 m laisvuoju stiliumi atrankos varžybų barjerą ir su geriausiu rezultatu bei Lietuvos rekordu pateko į pusfinalį tarp šešiolikos plaukikų. M. Sadauskas nuotolį įveikė per 47,18 sekundės bei laimėjo septintą kvalifikacinį plaukimą.
2015-12-05

Povilas Strazdas planetos plaukimo čempionate taip pat nepateko į pusfinalį

Rusijos vykstančiose planetos plaukimo pirmenybėse trečias iš lietuvių pirmadienį atrankoje startavęs Povilas Strazdas nepateko į 200 metrų nuotolio laisvu stiliumi pusfinalį. Lietuvis ketvirtajame kvalifikacijos plaukime sugaišo 1 minutę 49,91 sekundės ir finišavo trečias, tačiau bendroje įskaitoje liko tik 39-tas tarp 80-ties dalyvių. Iki šešioliktosios pozicijos, kuri garantavo paskutinį kelialapį į pusfinalį, jam pritrūko 2,18 sekundės.
2015-08-03

Danas Rapšys nepateko į pasaulio plaukimo čempionato pusfinalį 100 m nuotolyje nugara

Rusijos vykstančiame 16-ame pasaulio vandens sporto šakų čempionate pirmadienį ryta tęsėsi plaukikų atrankos varžybos baseine. Pirmasis iš lietuvių antrąją dieną startavęs Danas Rapšys 100 m nuotolį nugara nuplaukė per 54,86 sekundės ir finišavo aštuntas penktajame plaukime, tačiau bendroje įskaitoje liko 28-as tarp 68-ių dalyvių ir į pusfinalį nepateko. Iki išsvajoto šešioliktuko jam pritrūko 0,80 sekundės.