pinar karsiyaka

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „pinar karsiyaka“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „pinar karsiyaka“.

Deivido Gailiaus karjera suka į Turkiją

Adas Juškevičius išvyksta iš Turkijos, o Deividas Gailius ten keliasi. 30-metis krepšininkas pasirašė sutartį su Izmiro „Pinar Karsiyaka“. D. Gailius į Turkiją suka iš Ispanijos. Klaipėdietis praėjusiame sezone gynė Burgoso komandos garbę. Puolėjas ACB čempionate per 21 minutę rinkdavo 10,4 taško ir 9,4 naudingumo balo. „Pinar Karsiyaka“ (12 pergalių / 18 pralaimėjimų) praėjusiame Turkijos lygos sezone buvo 10-a ir į atkrintamąsias nepateko.
2018-08-03

Neįtikėtinai žaidęs Šarūnas Vasiliauskas atvedė komandą į pergalę

Turkijos krepšinio lygoje įspūdingas rungtynes sužaidė Šarūnas Vasiliauskas. Lietuvis buvo pagrindiniu pergalės kalviu – Trabzono „Trabzonspor“ savo aikštėje 88:84 (25:22, 22:22, 18:22, 23:18) nugalėjo Bandirmos „Banvit“. Visą mačą vyko atkakli ir permaininga kova. „Trabzonspor“ metė 40 baudų, „Banvit“ – šešias, iš kurių realizavo vieną. Bandirmos krepšininkai kovą dėl atšokusių kamuolių laimėjo 50:34. Š. Vasiliauskas žaidė įspūdingai.
2018-03-03

Iki paskutinių minučių kovojęs „Juventus“ klubas suklupo Izmire

Be traumuotų Arvydo Šikšniaus ir Lauryno Samėno žaidęs Utenos „Juventus“ (0/2) klubas metė rimtą kovą galingai Izmiro „Pinar Karsiyaka“ (2/0) ekipai. FIBA Čempionų lygos A grupės rungtynėse Gedimino Petrausko auklėtiniai svečiuose 78:90 (22:22, 15:20, 20:25, 21:23) nusileido Aleksandro Trifunovičiaus vadovaujamai komandai, kuriai tai buvo antroji pergalė turnyre. Kitas FIBA Čempionų lygos rungtynes uteniškiai žais spalio 25 dieną, kai namuose priims Halono „Hapoel“ klubą iš Izraelio.
2017-10-18

Eurobasket 2017. D grupė ir kardinaliai išsiskyrusios ekspertų nuomonės

Europos čempionato D grupėje, kurios kovos vyks Stambule, žais Latvijos rinktinė. Ją daugelis įvardija ta komanda, kurios pajėgumą labai sunku nuspėti. Latvių varžovais bus serbai, turkai, rusai, belgai ir britai. tv3.lt ekspertų, vertinusių šią grupę, nuomonės kardinaliai išsiskyrė. Serbija Didžiausios pergalės. Prasidėjo seniai ir vis dar tęsiasi. Serbija – viena tituluočiausių krepšinio valstybių.
2017-08-26

„Žalgiris“ nušlavė Turkijos čempionus ir žengė į Eurolygos „Top 16“ etapą

Kauno „Žalgirio“ krepšininkai – Eurolygos „Top 16“ etape! Reguliariojo sezono aštuntojo turo rungtynėse „Žalgirio“ arenoje kauniečiai sutriuškino Izmiro „Karsiyaka“ komandą 74:52 (22:14, 18:11, 13:16, 21:11) ir užsitikrino kelialapį į kitą varžybų etapą.
2015-12-02

Savaitgalio TV anonsas: ką žiūrėti?

Paskutinis lapkričio savaitgalis televizijos žiūrovus apdovanos įspūdingais ir prasmingais koncertais, karštomis sporto kovomis ir filmais, kurie yra laimėję Oskarus. Specialiai jums paruošėme transliacijų atmintinę. Eurolyga: Krasnodaro „Lokomotiv – Kuban“ – Kauno „Žalgiris“ Viasat Sport Baltic, penktadienis 17.40 val. Kauniečiai išvykoje kovos su vienais grupės lyderių rusų „Lokomotiv“ klubu.
2015-11-27

Dramatiškoje dvikovoje Kauno „Žalgiris“ išplėšė pergalę Turkijoje

Ketvirtadienį įvyko Eurolygos C grupės rungtynės Izmire tarp Kauno „Žalgirio“ (1/1) ir Turkijos čempionų „Pinar Karsiyaka“ (1/1) krepšininkų. Pergalę po dramatiškos kovos Lietuvos čempionai išplėšė rezultatu 68:66 (23:15, 15:18, 20:19, 10:14) Beveik visas rungtynes pirmavę Kauno „Žalgirio“ krepšininkai paskutiniame kėlinuke prisidirbo ir per 6 minutes surinkę tris taškus kauniečiai likus trim minutėms buvo priversti vytis varžovus.
2015-10-29

Į Turkiją ne pilnos sudėties išvykęs „Žalgiris“ viliasi nesudegti Izmiro pragare

Savaitgalį gerų emocijų šalies pirmenybėse pasikrovę Kauno „Žalgirio“ vyrai išskrido į Turkiją ir rytoj Eurolygos turnyre stos į kovą prieš Izmiro „Pinar Karsiyaka“. Varžovas kietas riešutėlis, o perkąstį jį ir dar jų arenoje ypač sudėtinga užduotis, tuo prieš dvi savaites įsitikino „Barcelona“ šeimininkams pralaimėjusi 9 taškų skirtumu. „Ne be reikalo pernai praktiškai niekas ten nelaimėjo. Įskaitant ir „Efes“, ir „Ulker“. Visi ten pralošė.
2015-10-28

Mindaugas Kuzminskas vedė „Unicaja“ į dar vieną pergalę Eurolygoje

Antrą pergalę iškovojo Malagos „Unicaja“ su Mindaugu Kuzminsku. Ispanų klubas svečiuose rezultatu 82:93 (21:24, 26:23, 16:21, 19:25) nugalėjo Tel Avivo „Maccabi“ ekipą. Lietuvos rinktinės puolėjas surinko 23 taškus ir buvo rezultatyviausias žaidėjas aikštelėje. Dar likus 3 minutėm 20 sekundžių rezultatas buvo 80:82 „Unicajos“ naudai, tačiau tada iniciatyvos ėmėsi Mindaugas Kuzminskas ir per 20 sekundžių pelnė 5 taškus.
2015-10-22

Kauno „Žalgiris“ Eurolygoje pateko į C grupę

Ketvirtadienį Barselonoje ištraukti 2015–2016 metų sezono ULEB Eurolygos burtai. Vienintelis šį sezone stipriausiame Europos krepšinio klubų turnyre iš Lietuvos dalyvausiantis Kauno „Žalgiris“ pateko į C grupę.