Antrą pergalę iškovojo Malagos „Unicaja“ su Mindaugu Kuzminsku. Ispanų klubas svečiuose rezultatu 82:93 (21:24, 26:23, 16:21, 19:25) nugalėjo Tel Avivo „Maccabi“ ekipą. Lietuvos rinktinės puolėjas surinko 23 taškus ir buvo rezultatyviausias žaidėjas aikštelėje.

Dar likus 3 minutėm 20 sekundžių rezultatas buvo 80:82 „Unicajos“ naudai, tačiau tada iniciatyvos ėmėsi Mindaugas Kuzminskas ir per 20 sekundžių pelnė 5 taškus. „Maccabi“ nepadėjo ir minutės petraukėlės, mat po jų svečiai iš Ispanijos ir toliau didino persvarą.

„Maccabi“: Tyler Rochestie 18 tšk., Trevor Mbakwe 17 , Devin Smith 14 , Jordan Farmar 13.

„Unicaja“: Mindaugas Kuzminskas 23, Jamar Smith 17, Nemanja Nedovič 13, Richard Hendrix 12.

Antrą pergalę taip apt Eurolygos B grupėje iškovojo „Anadolu Efes“ klubas. Trys kėlinisu taškas į tašką žaidė turkai, ketvirtajame palaužė varžovus ir laimėjo namuose 89:73 (21:20, 22:22, 26:21,20:10) prieš svečius iš Italijos, „Armani“ Milan krepšininkus.

Ketvirtajame kėlinyje sužaidus dvi minutes skirtumas buvo minimalus 69:68, tačiau per likusį kėlinį italai pelnė tik 5 taškus, kai šeimininkai pelnė 20 taškų.

Turkus į priekį vedė Jonas Diebleris, amerikietis pelnė 17 taškų, pataikydamas keturis dvitaškius iš keturių bandymų, o jam puikiai asistavo Thomas Heurtelis (13 taškų, 8 rez. perdavimai), bei Jaysonas Grangeris (9 taškai, 8 rez. perdavimai).

Italijos klube rezultatyviausiai žaidė Alessandro Gentile. 22 metų italas per 27 minutes pelnė 22 taškus, išprovokavo 7 pražangas, bei surinko 27 naudingumo balus. Tuo tarpu „Armani“ naujokas Milanas Mačvanas surinko 18 taškų, atkovojo 9 kamuolius ir surinko 28 naudingumo balus.

„Anadolu Efes“ su dviem pergalėm užima pirmą vietą grupėje, „Armani“ žengia ketvirti. Kitose B grupės rungtynėse „Limoges“ išvykoje 80:84 (19:27, 13:17, 22:15, 26:25) nugalėjo „Cedevita“ krepšininkus.