peras mertesackeris

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „peras mertesackeris“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „peras mertesackeris“.

Sensacija FA taurėje: „Arsenal“ išmetė antrojo diviziono komanda

FA taurės varžybose užfiksuota kol kas didžiausia turnyro sensacija. Trečiajame varžybų etape iš tolimesnės kovos pasitraukė Londono „Arsenal“, svečiuose 2:4 (1:2) pralaimėjęs antrojo diviziono „Nottingham Forest“. „Arsenal“ įvarčius pelnė Peras Mertesackeris ir Danny Welbeckas, pasižymėję atitinkamai 23 bei 79 minutėmis.
2018-01-07

Londono „Arsenal“ klubas dvyliktą kartą laimėjo Anglijos futbolo asociacijos taurės turnyrą

2014-2015 metų sezono Anglijos futbolo asociacijos taurės (FA Cup) turnyrą antrus metus iš eilės ir dvyliktą kartą istorijoje laimėjo Londono "Arsenal" klubas. Šeštadienį Londono "Wembley" stadione vykusiame finaliniame susitikime, kurį stebėjo 89 283 žiūrovai, "Arsenal" futbolininkai 4:0 (1:0) nugalėjo po penkiolikos metų pertraukos vienuoliktą kartą finale žaidusią Birmingemo "Aston Villa" vienuolikę. Po įvartį nugalėtojams pelnė Theo Walcottas (40 min.), Alexisas Sanchezas (50 min.
2015-05-30

Kas laimės UEFA taurės finalą?

Šį vakarą Turkijos mieste Stambule paaiškės paskutinis antrojo pagal svarbą Europos futbolo klubinio turnyro – UEFA taurės – laimėtojas. Nuo 1971 metų rengtos UEFA taurės varžybos šį sezoną išaiškins paskutinį laimėtoją. Europos futbolo asociacijų sąjunga (UEFA) nutarė pakeisti šio turnyro formatą - jau vasarą startuos UEFA Europos lyga.
2009-05-20

Komentaras: H. Delaunay trofėjus atsidūrė nenugalimosios armados glėbyje

Birželio mėnesį Europoje siautusi futbolo karštinė baigėsi. Henry Delaunay vardo trofėjų į savo tėvynę parsigabens Luiso Aragoneso vadovaujama nenugalimoji ispanų armada, kuri finale rezultatu 1:0 įveikė Vokietijos vienuolikę. Pasiekimai Laimėję Europos čempionato finalą, ispanai tapo tik trečiąja rinktine, kuriai H. Delaunay vardo trofėjų pavyko iškovoti daugiau nei kartą.
2008-06-30

Ispanai užtikrintai iškovojo Europos čempionato karūną

Šiandien Austrijos sostinėje Vienoje paaiškėjo naujasis Europos futbolo karalius. Įspūdingu stiliumi įveikę vokiečius Ispanijos futbolininkai po 44 metų pertraukos vėl tapo stipriausia Senojo žemyno rinktine. Pergalingą įvartį 33 minutę pelnė Fernando Torresas. Rungtynes kiek aktyviau ir sėkmingiau pradėjo Vokietijos futbolininkai. Jie iškart po teisėjo iš Italijos Roberto Rosetti švilpuko metėsi į ispanų aikštės pusę ir prispaudė varžovus prie jų vartų.
2008-06-29

EURO-2008: Vokiečiai nužudė Turkijos kariauną ir žengė į finalą

Bazelio stadione dėl pirmojo kelialapio į Europos futbolo čempionato finalą susikovė Vokietijos ir Turkijos nacionalinės komandos. Sunkią pergalę po atkaklaus ir įtempto mačo bei tikros įvarčių fiestos 3:2 laimėjo vokiečiai. Rungtynės prasidėjo labai atsargiai, bet pirmieji tiek su varžovais, tiek su startiniu jauduliu apsiprato turkai.
2008-06-25

EURO-2008: Paaiškėjo Vokietijos ir Kroatijos startinės sudėtys

Šiandien 19 valandą Klagenfurte susikaus B  grupės lyderės Vokietija ir Kroatija. Vokietijos rinktinės sudėtis: Jensas Lehmannas, Philippas Lahmas, Peras Mertesackeris, Christophas Metzelderis, Marcellis Jansenas, Torstenas Fringsas, Michaelis Ballackas, Lukasas Podolskis, Clemansas Fritzas, Miroslavas Klose, Mario Gomezas.
2008-06-12

EURO 2008 dalyviai: Vokietijos vėl laukia fiasko?

Vokietijos rinktinės prisibijo dauguma komandų, bet, kaip rodo nesena Europos čempionatų istorija, ta baimė ne visada būna pagrįsta. 2004 metais vokiečiai savo grupėje surinko tik du taškus ir buvo priversti susikrauti lagaminus jau po trejų rungtynių, Ar gali būti, kad toks scenarijus pasikartos ir šiemet? Kelias į EURO 2008 Joachimo Loew'o vadovaujami vokiečiai visą atrankos ciklą demonstravo puikią formą ir be didesnio vargo prasimušė į 2008 metų Europos futbolo pirmenybes.