pasak tvf

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „pasak tvf“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „pasak tvf“.

Prancūzų ir britų pinigai gelbės skurdžias šalis

Prancūzų ir britų vyriausybės paskelbė ketinančios papildyti Tarptautinio valiutos fondo (TVF) lėšas keturiais milijardais JAV dolerių. Taip Europos šalys bandys padėti krizės paveiktoms skurdžioms šalims, - informuoja „BBC“. Pinigai leis valstybėms, kurios dėl krizės neturi už ką importuoti prekių, skolintis iš TVF. Dėl to, kas galės skolintis šiuos pinigus buvo susitarta Didžiojo dvidešimtuko (G-20) susitikime balandį.
2009-10-04

Tarptautinis valiutos fondas: blogiau buvo tik per Didžiąją depresiją

TVF trečiąkart sumažino šių metų pasaulinio augimo prognozes ir paskelbė, kad pasaulinės recesijos tikimybė – 25 proc. Anot Tarptautinio valiutos fondo (TVF) ekspertų, šiuo metu JAV krečianti krizė yra didžiausia nuo Didžiosios depresijos laikų, skelbia naujienų agentūra „Bloomberg“. Agentūros gautame TVF prognozes tikslinančiame dokumente teigiama, jog šiemet pasaulio ekonomika augs 3,7 proc. – lėčiausiai nuo 2002 metų, nors dar sausį ši prognozė siekė 4,1 proc.
2008-04-02

Pasak TVF, eurą norinčios įsivesti šalys turėtų sutrumpinti dalyvavimo ERM laikotarpį

Tarptautinis valiutos fondas (TVF) pareiškė, kad būsimosios Europos Sąjungos (ES) šalys turėtų sutrumpinti dalyvavimo valiutų keitimo mechanizme ERM-2 laikotarpį ir pamąstyti apie galimybę tuo metu susieti nacionalines valiutas su euru. "Reuters" gautoje TVF tyrimo, kuris bus paskelbtas vėliau, kopijoje teigiama, kad dėl euro įvedimo Vidurio Europos šalių bendrasis vidaus produktas (BVP) per 20 metų gali padidėti 20-25 proc.
2004-02-06

TVF ragina Jungtines Valstijas skubiai mažinti biudžeto deficitą

Tarptautinis valiutos fondas (TVF) paragino Jungtines Valstijas skubiai subalansuoti biudžetą ir pažymėjo, kad mokesčių mažinimas turėjo priešingą, nei tikėtasi, poveikį, kuris gali pakenkti ne tik šalies, bet ir pasaulio ekonomikai. Per paėjusius trejus metus JAV biudžete įvyko didžiulė permaina: 2,5 proc. bendrojo vidaus produkto (BVP) perteklių pakeitė 4 proc. BVP biudžeto deficitas. Šiais metais disbalansas sieks 500 mln. JAV dolerių.
2004-01-08

TVF skelbia optimistinę pasaulio ekonominių perspektyvų prognozę

Jungtinių Valstijų ūkio atsigavimas bei netikėtai smarkiai pagerėję Japonijos duomenys paskatino Tarptautinį valiutos fondą (TVF) pirmą kartą per ilgą laiką paskelbti optimistinę pasaulio ekonominių perspektyvų prognozę. Tiesa, TVF tyrimų padalinio direktoriaus pavaduotojas Davidas Robinsonas (Deividas Robinsonas) optimizmą atvėsino įspėjimu dėl vidutinės trukmės perspektyvos grėsmių, kurias kelia einamosios sąskaitos netolygumai ir didėjanti valstybių skola.
2003-10-23

Visame pasaulyje krinta infliacijos lygis

Dienraštis "The Washington Post" skelbia, kad aukštas Tarptautinio valiutos fondo (TVF) pareigūnas pareiškė, esą Jungtinėse Valstijose ir kitose išsivysčiusiose šalyse infliacija nukrito iki labai žemo lygio. Pasak TVF tyrimų padalinio vadovo Kennetho Rogoffo (Keneto Rogofo), keisčiausia, kad ši tendencija pastebima ir kitose pasaulio šalyse.
2003-09-16

Pasaulinio ūkio prižiūrėtojus jaudina Azijoje sukauptos valiutos lėšos

Tarptautinis valiutos fondas (TVF) įspėjo, kad besivystančios šalys, ypač Azijos valstybės, taip smarkiai padidino eksportą, kad šiuo metu valdo daugiau kaip 60 proc. visų pasaulio užsienio valiutų atsargų. Sparti Azijos valstybių plėtra pakeitė iki 1990 metų buvusią padėtį, kai didžiąją dalį užsienio valiutų atsargų buvo sukaupusios turtingosios šalys.
2003-09-12

TVF įspėja, jog pernelyg stiprus JAV dolerio kritimas kelia rimtą pavojų pasaulio ekonomikai ir besivystančioms rinkoms

Tarptautinis valiutos fondas (TVF) naujausioje savo ataskaitoje pažymi, jog pasaulio finansų rinkoms gresiančios rizikos pamažu silpsta, ir tai nulėmė tvari piniginė politika pirmaujančiose pasaulio pramoninėse valstybėse, sumažinusiose skolinimosi ir finansavimo kainą. Tačiau tam, kad šis pagerėjimas būtų tvarus, būtinas stipresnis pasaulio ekonomikos augimas.
2003-06-09
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų