panasonic

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „panasonic“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „panasonic“.
REKLAMA
P1000687 P1000687

Kalėdinių dovanų gidas. Ši universali dovana pradžiugins kone kiekvieną

Nesvarbu, ar ieškote dovanos aistringam nuotykių ieškotojui, kelionių mėgėjui, menininkui ar tiesiog šeimos nariui, mėgstančiam įamžinti svarbias gyvenimo akimirkas. Kokybiškas ir stilingas fotoaparatas – puikus pasirinkimas, kuris pradžiugins beveik kiekvieną. Mums brangūs prisiminimai atmintyje ilgainiui išblėsta, todėl fotoaparatas tampa daugiau nei dar vienu prietaisu mūsų namuose. Tai įrankis, leidžiantis įamžinti, užfiksuoti ir tarsi iš naujo išgyventi pačius brangiausius prisiminimus.
2023-11-30
REKLAMA
3 aspektai, į kuriuos būtina atsižvelgti renkantis plaukų džiovintuvą 3 aspektai, į kuriuos būtina atsižvelgti renkantis plaukų džiovintuvą

3 aspektai, į kuriuos būtina atsižvelgti renkantis plaukų džiovintuvą

Plaukų džiovintuvai – tai neatsiejama bene kiekvienos moters plaukų priežiūros dalis. Todėl tai puikus šventinės dovanos pasirinkimas mamai, žmonai, sesei ar draugei. Kad prekių gausoje apsispręsti būtų lengviau, pateikiame tris pagrindinius aspektus, kurie padės išsirinkti išties kokybišką ir plaukus tausojantį įrankį, nesvarbu ar ieškote plaukų džiovintuvo sau, ar mylimai moteriai.
2023-11-22
REKLAMA
7 barzdos priežiūros mitai: juos sužinojus Kalėdoms norėsite barzdaskutės 7 barzdos priežiūros mitai: juos sužinojus Kalėdoms norėsite barzdaskutės

7 barzdos priežiūros mitai: juos sužinojus Kalėdoms norėsite barzdaskutės

Veidas yra tai, ką aplinkiniai žmonės kasdien pamato pirmiausia, be to, tai – vienintelė kūno dalis, kuri praktiškai visą laiką yra veikiama išorinių aplinkos veiksnių, todėl apmaudu, kad dauguma vyrų savo barzdai vis dar skiria per mažai dėmesio, o ją prižiūrėdami, pasitiki niekuo nepagrįstais mitais. „Panasonic“ specialistai surinko populiariausius, kad sužinotumėte, ką iki šiol darėte ne taip.
2023-11-17

Armonaitė pakvietė „Hitachi“ ir „Panasonic“ plėstis Lietuvoje

Ekonomikos ir inovacijų ministrė Aušrinė Armonaitė pakvietė Japonijos korporacijas „Hitachi“ ir „Panasonic“ bendradarbiauti su Lietuvos įmonėmis – anot jos, abi bendrovės suinteresuotos plėstis Europoje. „Abi įmonės yra suinteresuotos plėstis ir investuoti Europos regione. (...) Pristatėme šioms kompanijoms sąlygas kurtis Lietuvoje, mūsų šalies pranašumus.
2023-10-05
REKLAMA
Martynas Starkus: „Viena iš dilemų – ar reikia šiems namams oro kondicionieriaus“ Martynas Starkus: „Viena iš dilemų – ar reikia šiems namams oro kondicionieriaus“

Martynas Starkus: „Viena iš dilemų – ar reikia šiems namams oro kondicionieriaus“

Namą kaime pasistatęs Martynas Starkus sako, kad pastaraisiais metais šeima susidūrė su dilema dėl oro kondicionavimo, bet, susidėliojus argumentus, atsakymą pavyko rasti. „Viena iš dilemų – ar reikia šiems namams oro kondicionieriaus, – pasakojo jis. – Tas klausimų, sprendimų atidėliojimas vėliau sukelia rūpesčių.
2022-12-23
REKLAMA
Martynas Starkus sako gyvenime pataikęs su trimis pasirinkimais, vienas jų – „Panasonic“ Martynas Starkus sako gyvenime pataikęs su trimis pasirinkimais, vienas jų – „Panasonic“

Martynas Starkus sako gyvenime pataikęs su trimis pasirinkimais, vienas jų – „Panasonic“

Martynas Starkus pasakoja apie gyvenimo naujame name ypatumus. Kai tik saulė ima stipriau šildyti, viršutiniame namo aukšte darosi tvanku, o kartais – ir karšta. Net ir atidaryti langai ne visuomet padeda, tad namo gyventojams norisi, kad oras būtų vėsinamas. „Dėl to man reikia oro kondicionavimo sistemos. Praėjusiais metais, kada reikėjo rinktis šilumos siurblį, bendravau su „Panasonic“, likau absoliučiai patenkintas jų veikla, jų produkcija“, – sakė M. Starkus.
2022-11-29
REKLAMA
 „Panasonic“ duonkepė YR2550  „Panasonic“ duonkepė YR2550

Šis prietaisas kiekvienai šeimininkei palengvins darbą: duona ir kitais kepiniais džiaugsitės be didelio vargo

Gardi duona – tai neatsiejama lietuviškos virtuvės dalis. Nuo senų laikų šviežia duona namuose rūpindavosi namų šeimininkė – maišydavo tešlą ir rūpindavosi jos kepimu. Tačiau šiandien situacija kiek kitokia. Greitas gyvenimo ritmas, laiko stoka ir milžiniškas maisto produktų pasirinkimas parduotuvėse duonos kepimą namuose buvo išstūmęs lauk, tačiau pastaruoju metu tai vėl sugrįžta.
2022-02-21
REKLAMA
Martynas Starkus Martynas Starkus

Sodybą įsirenginėjantis Martynas Starkus tikras: šiluma, tai namų gyvybė

Martynas Starkus netveria džiaugsmu, kad naujuose namuose jau spėjo įsirengti „Panasonic“ šildymo sistemą. Jis pripažino, kad iš pradžių teko mažais žingsneliais susipažinti su sistema, bet kasdien jaučiasi vis daugiau išmokęs ir labiau pasitikintis savimi.
2022-01-27
REKLAMA
Martynas Starkus Martynas Starkus

Starkaus sodybą pagaliau pasiekė ilgai lauktas įrenginys: paieškos užtruko ilgai

Žiemai įsibėgėjus, šventė pagaliau aplankė ir naujuosius Martyno Starkaus namus – atkeliavo naujoji „Panasonic“ šildymo įranga. Martynas teigia, kad kiekviena šeima turi rinktis tokį įrenginį, kuris geriausiai atitinka jų situaciją ir džiaugiasi, kad po ilgų paieškų atrado sau tinkamiausią namų ir vandens šildymo sistemą. M. Starkus pasakoja, kad atvykus naujajai technikai visada iškyla daug streso ir minčių, tačiau jis nuoširdžiai pasitiki specialistų patarimais ir žiniomis.
2022-01-26
REKLAMA
Martynas Starkus Martynas Starkus

Martyno Starkaus dilema dėl šildymo įsirengimo: pagalbos kreipėsi į specialistus

Visi statantys ir įsirenginėjantys namus susiduria su svarbiu klausimu – kokį šildymo būdą pasirinkti? Šis klausimas iškilo ir namus kaip tik įsirenginėjančiam Martynui Starkui, pagalbos jis kreipėsi į specialistus. Susitikęs su specialiste Ramune Budrikiene, Martynas iš karto pripažino, kad yra „9 kilovatų klientas“, kuris nieko nežino ir nori įsigyti kažką gero ir patikimo.
2022-01-26
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Dovana (nuotr. Shutterstock.com) Dovana (nuotr. Shutterstock.com)

Pasiruoškite Kalėdoms iš anksto: praktiškų dovanų idėjos

Jei planuojate artimuosius pradžiuginti praktiškomis ir gerai apgalvotomis kalėdinėmis dovanomis, tačiau tuo pačiu trokštate išvengti ir šventinio vertimosi per galvą – siūlome dovanomis pasirūpinti jau dabar. Tam, kad jums būtų lengviau, pateikiame keturias praktiškų dovanų idėjas, kurios pradžiugintų kiekvieną. Ultragarsinis dantų šepetėlis Sveiki, balti ir gražūs dantys puošia kiekvieną.
2021-11-30
REKLAMA
Dovana (nuotr. Shutterstock.com) Dovana (nuotr. Shutterstock.com)

Dovanų idėjos moterims: pavyks nudžiuginti net pačias išrankiausias

Be abejonės, daugeliui vyrų ar vaikinų tenka patirti galvos skausmą berenkant kalėdines dovanas savo mamoms, žmonoms ar merginoms. Norint išvengti paskutinės minutės galvos skausmo, derėtų Šv. Kalėdoms dovanų idėjomis bei paieškoms jau dabar. Todėl pateikiame TOP 4 originalias ir praktiškas dovanas, kurios nustebins kiekvieną moterį. Kavos aparatas Daugelis žmonių neįsivaizduoja savo ryto be puodelio kavos.
2021-11-25
REKLAMA
Panasonic Panasonic

Daugiafunkciniai sprendimai: ar gali viena sistema namus šildyti, vėsinti ir vėdinti?

Daugiafunkciniai sprendimai rinkoje tikrai nėra naujiena ir žmonės jau yra pamėgę rinktis vieną prietaisą su keliomis skirtingomis funkcijomis. Nieko nebenustebinsi skalbimo mašinos ir džiovyklės deriniu, daugiafunkciniu valymo įrenginiu ar tiesiog maisto gaminimo kombainu, tačiau kol tikrai neabejojame dėl daugiafunkcinių prietaisų kuriamo komforto, neretai galime išgirsti abejonių dėl jų ilgaamžiškumo.
2021-04-19
REKLAMA
. (nuotr. Shutterstock.com) . (nuotr. Shutterstock.com)

Odontologė įspėja: pieninius dantukus prižiūrėti ir taisyti būtina

„Tėvų darželio“ laidoje kalbėjusi gydytoja odontologė Birutė Šlekienė dar kartą paneigė tebeegzistuojantį mitą, kad pieninių dantukų prižiūrėti ir taisyti nereikia, nes jie vis tiek iškris.
2020-11-28
REKLAMA
. .

„Tėvų darželis“ kviečia išbandyti „Panasonic“ irigatorių: ieškomi testuotojai su breketais

„Tėvų darželis“ nuolat ieško testuotojų, kviečia juos išbandyti įvairias prekes, prietaisus ir paslaugas bei pasidalinti įspūdžiais su kitais portalo skaitytojais.
2020-11-04

„Huawei“ ir toliau talžoma: nusisuko dar vienas partneris

Kinijos telekomunikacijų įrangos milžinė „Huawei“ sulaukė naujo smūgio – Vašingtonui saugumo sumetimais iš esmės uždraudus JAV įmonėms tiekti „Huawei“ įrangos dalis, apie laikiną verslo santykių su Kinijos bendrove nutraukimą ketvirtadienį paskelbė ir Japonijos „Panasonic“. „Sustabdėme visus verslo sandorius su „Huawei“ ir 68 jos grupės įmonėmis, kurioms taikomas JAV vyriausybės draudimas“, – naujienų agentūrai AFP pareiškė „Panasonic“ atstovas spaudai Joe Flynnas.
2019-05-23

Baimindamasi dėl „Brexit“, „Panasonic“ iškeldins savo Europos būstinę

Nerimaudama dėl galimų problemų dėl mokesčių, kurių gali atsirasti dėl „Brexit“, Japonijos elektronikos milžinė „Panasonic“ planuoja savo Europos būstinę iš Didžiosios Britanijos šiemet perkelti į Nyderlandus. „Savo Europos būstinę perkelsime į Nyderlandus“, – pareiškė bendrovės atstovė spaudai, patvirtinusi japonų verslo dienraštyje „Nikkei“ kiek anksčiau paskelbtą pranešimą apie šį sprendimą.
2018-08-30

„Samsung“ pristatė technologiją, kurios niekas dar nesugebėjo sukurti

JAV bendrovė „Samsung“ parodoje „Display Week 2017“ pristatė elastingą OLED ekraną, kuris sugeba atvaizduoti ekrane vaizdą deformuojamas ir lenkiamas į skirtingas pusės, praneša „TechSpot“. Daugeliu atveju kuriant lanksčius ekranus pavykdavo pasiekti tik ribotą ekrano lenkimą į vieną pusę – toks įrenginys nesugebėtų atlaikyti lenkimo „į nenumatytą pusę“. „Samsung“ atstovai parodoje pristatė 9,1 colių skersmens prototipą, kuris išlaiko deformaciją, lenkimus ir susukimą faktiškai bet kuria kryptim...
2017-05-29
REKLAMA
“Panasonic” ES-ED96 moteriško epiliatoriaus su priedais rinkinio apžvalga	 “Panasonic” ES-ED96 moteriško epiliatoriaus su priedais rinkinio apžvalga

„Panasonic“ ES-ED96 moteriško epiliatoriaus su priedais rinkinio apžvalga

Apžvelkime detaliau moterišką epiliatorių „Panasonic“ ES-ED96 su gausiu, net 8 priedu, rinkiniu. Dizainas, konstrukcija. Paėmus į rankas iš karto galime pastebėti, kad rankoje laikome kokybišką gaminį. Pati forma padaryta taip, kad būtų patogu laikyti delne ar bet kokiu kampu prižiūrint savo kūną. Kuo šis epiliatorius ypatingas? Pirma, ką pastebėsime, tai platesnė, nei įprasta, 60 laipsnių paslanki galvutė su net 48 plaukų šalinimo diskais-pincetais.
2016-10-21
REKLAMA
 Trumpa „Panasonic“ EW-DJ40 burnos irigitoriaus apžvalga  Trumpa „Panasonic“ EW-DJ40 burnos irigitoriaus apžvalga

Trumpa „Panasonic“ EW-DJ40 burnos irigitoriaus apžvalga

Žmonės nuo seniausių laikų ieško priemonių kaip efektyviau prižiūrėti savo dantis. Vienas iš tokių šiuolaikinių priemonių yra burnos irigitorius. Kada irigatorius reikalingas: - norint pasiekti efektyvesnę burnos higieną po išvalymo su dantų šepetuku. Irigatorius taip pat efektyviai išvalo tarpdančius kaip ir tarpdančių siūlas ir tai atlikti užtenka iki, apie 1 minutės; - dantų priežiūros profilaktikai, nes irigatorius ne tik pašalina apnašas, bet ir gerina dantenų kraujotaką jas masažuojant.
2016-10-21
REKLAMA
Dizainas, jungtys, nuotolinio valdymo pultelis (nuotr. Organizatorių) Dizainas, jungtys, nuotolinio valdymo pultelis (nuotr. Organizatorių)

Universalusis „japonas“, prikaustantis dėmesį vaizdo kokybe

„Panasonic TX-50DXE720“ televizorius išsiskiria universalumu, kuomet svarstote kurioje kambario vietoje jis gali būti: nepriklausomai nuo to, ar jūsų baldas platus, ar siauras, yra galimybė pritvirtinti atramines kojeles siaurai ar plačiai leis pastatyti šį televizorių ant bet kurio baldo. O klasikinis rėmelio dizainas tiks prie bet kokio interjero.
2016-10-14

„Panasonic“ atnaujino kompaktiškų vaizdo kamerų programinę įrangą

Bendrovė „Panasonic“ pranešė atnaujinusi vaizdo kamerų „HD Panasonic HX-A100“ ir „HX-A500“, skirtų aktyviems žmonėms, programinę įrangą. Pasak gamintojų, pridėta belaidės dvigubos kameros funkcija praplėtė abiejų įrenginių galimybes. Atnaujinimas prieinamas nuo 2015 m. vasario 3 d. Pranešama, kad belaidės dvigubos kameros funkcija kaip papildomą kamerą leidžia vartotojui naudoti „Wi-Fi“ ryšiu susietą išmanųjį telefoną arba planšetę.
2015-02-04

„Panasonic“ pristatė keičiamą objektyvą „Micro Four Thirds“ sistemai

Bendrovė „Panasonic“ rinkai pateikė naująjį skaitmeninį keičiamąjį objektyvą LEICA DG SUMMILUX 15 mm / F1,7 ASPH., atitinkantį sistemos „Micro Four Thirds“ standartą. Pasak gamintojų, LEICA DG SUMMILUX 15 mm / F1,7 ASPH. – 15 mm fiksuotojo židinio ir F1,7 spartos objektyvas, pagamintas pagal griežčiausią LEICA standartą. Jis taip pat išsiskiria modernia išore, kuri dera su mažiausio pasaulyje LUMIX GM skaitmeninio vieno objektyvo neveidrodinio (DSLM) fotoaparato stilingu dizainu.
2014-09-16

„Samsung“ seka „Panasonic“ pėdomis: nutraukia plazminių ekranų gamybą

Naujienų agentūros Reuters turimais duomenimis, kompanija Samsung SDI pranešė apie ketinimus nutraukti plazminių ekranų gamybą. Tokio sprendimo priežastis gana paprasta – plazminių televizorių paklausa nuolat mažėja, todėl šis verslas turi vis mažiau perspektyvų. P. Korėjos elektronikos giganto atstovai pranešė, kad po plazminių ekranų gamybos nutraukimo atsilaisvins papildomi resursai, kurie bus panaudoti energetikos ir medžiagų verslo plėtojimui.
2014-07-04

„Panasonic“ atsikratė OLED televizorių

Japonijos bendrovė „Panasonic“ jau anksčiau yra pranešusi apie planus pasitraukti iš televizorių su organiniais šviesos diodų ekranais (OLED) rinkos. Tačiau dabar šie planai jau virto konkrečiais sprendimais, skelbia šalies dienraštis „Mainichi Simbun“. Jo žiniomis, „Panasonic“ savo OLED televizorių gamybos verslą persuoda bendrovei „Japan Display“, gaminančiai planšetėms ir telefonams skirtus LCD ekranus.
2014-05-28

Greitai pasirodys naujos „clip on“ tipo „Panasonic“ sportinės ausinės

„Panasonic“ rinkai pristato naujas, į ausis įdedamas „clip on“ tipo ausines HS34. Pasak gamintojų, šis modelis buvo suprojektuotas galvojant apie naudotojus, kurie vertina kokybišką muzikos klausymą sporto metu. Muzikos klausymas treniruočių metu yra vienas iš populiauriausių būdų norint išlaikyti aktyvumą ir diktuoti tempą treniruotėms.
2014-04-17

Sukurtas 1 TB talpos optinis diskas

Japonijos bendrovės „Sony“ ir „Panasonic“ skelbia planuojančios 2015 m. liepos mėnesį pateikti rinkai 300 GB talpos naujo formato optinius diskus, kurių talpa ilgainiui išaugs iki 1 TB. Pasak bendrovių atstovų, jau pabaigtas kurti naujas optinių diskų standartas, apie kurį buvo pranešta 2013-ųjų liepą. Jis vadinsis „Archival Disc“ ir turės atskirą logotipą. „Archival Disc“ standarto diskai pirmiausia skirti naudoti kino studijose, kabelinės TV paslaugų bendrovėse ir duomenų centruose.
2014-03-12

Išmanieji telefonai stumia iš rinkos kompaktiškus fotoaparatus

Kompaktiškų fotokamerų rinka vis sparčiau tampa oligopolija: joje pajamų gali tikėtis tik keli garsiausi fototechnikos gamintojai, teigia rinkos tyrimų bendrovės IDC ekspertai. Pasak jų, kompaktiškų vidutinės klasės fotoaparatų gamintojai „Panasonic“, „Fujifilm“ ir „Olympus“ patiria didelių nuostolių dėl išmaniųjų telefonų spaudimo.
2013-12-31

„Panasonic“ pripažino, kad plazminiai televizoriai pralaimėjo

Visai neseniai kompanija „Panasonic“ pranešė, kad nuo 2014 m. kovo mėnesio daugiau nebeprekiaus plazminiais HD televizoriais. Japonų gamintoja tai aiškina noru prisitaikyti prie besikeičiančių verslo sąlygų, o taip pat paspartinti naujos strategijos, leisiančios kompanijai sparčiau augti, įgyvendinimą. „Iki paskutinio momento dėl vaizdo kokybės pranašumų „Panasonic“ plazminiai ekranai buvo aukštai vertinami bei pasižymėjo populiarumu visame pasaulyje.
2013-11-04

„Panasonic“ skubiai traukiasi iš plazminių ekranų verslo

Japonijos bendrovė „Panasonic“, dar šių metų pavasarį pranešusi, kad per 3 artimiausius metus planuoja iš dalies atsisakyti plazminių ekranų gamybos ir smarkiai sumažinti jos apimtis, dabar dar kartą peržiūrėjo savo planus. Sprendžiant iš informuotų šaltinių, kuriais remiasi „Reuters“, „Panasonic“ skubiai traukiasi iš plazminių ekranų gamybos verslo.
2013-10-10

„Panasonic“ nebegamins išmaniųjų telefonų

Japonijos bendrovė „Panasonic“ nuo spalio 1 d. nutraukia serijinę išmaniųjų telefonų gamybą, pranešė „The Wall Street Journal“. Pasak leidinio, dar liepos mėnesį „Panasonic“ buvo pranešusi apie ketinimus peržiūrėti išmaniųjų telefonų gamybos strategiją. Dabar bendrovė ketina sutelkti dėmesį į įprastinių mobiliųjų telefonų gamybą ir pardavimus, sakoma pranešime. Išmaniųjų telefonų tiekti masinei rinkai nebeplanuojama.
2013-09-26

„Panasonic“ pristatė „Ultra HD“ raiškos televizorių su HDMI 2.0 jungtimi

Bendrovė „Panasonic“ pranešė parodoje „IFA 2013“ pristačiusi „Smart VIERA TX-65WT600“ – pirmąjį pasaulyje „Ultra HD“ raiškos televizorių su 4K 50/60p vaizdo įvestimi, HDMI 2.0 ir DisplayPort 1.2a specifikacijomis. Pasak gamintojų, tai ateities televizorius, veiksiantis su ateities 4K raiškos vaizdo grotuvais, priedėliais ir žaidimų konsolėmis.
2013-09-11

„Panasonic“ pristatė pirmąją pasaulyje „Ultra HD“ raiškos planšetę

Bendrovė „Panasonic“ pristatė planšetinį kompiuterį „Panasonic Toughpad 4K“ su 20 colių (49 cm) įstrižainės sensoriniu ekranu, kurio raiška – 3840 x 2560 taškų. Jis vadinamas pirmuoju pasaulyje „Ultra HD“ (4K) raiškos planšetiniu kompiuteriu.
2013-09-10

„Panasonic“ pasiūlė fiksuoto ryšio telefoną su „Android“

Bendrovė „Panasonic“ pagamino fiksuotojo ryšio tinklams skirtą DECT standarto belaidį telefoną KX-PRX120, kurį valdo operacinė sistema „Android“. Naujasis telefonas suteikia galimybę naudotis papildomomis funkcijomis, kurių negali suteikti įprastiniai fiksuotojo ryšuio telefonai, sakoma bendrovės pranešime.
2013-08-01

„Sony“ ir „Panasonic“ ruošia 300 GB talpos optinius diskus

Bendrovės „Sony“ ir „Panasonic“ planuoja iki 2015 metų parengti ir komercializuoti naują optinių diskų technologiją, suteiksiančią galimybę įrašyti į juos ne mažiau nei 300 gigabaitų duomenų. Pasak bendrovių atstovų, artimiausiais metais rinka susidurs su labai didele talpių laikmenų paklausa. „Sony“ ir „Pasasonic“ pranešime sakoma, kad abi bendrovės pasirašė bendradarbiavimo kuriant naujos kartos optines laikmenas sutartį.
2013-07-30

Interneto stebėjimo paslaugų teikėjas prisidėjo prie „Panasonic“ saugos sprendimų verslo

Amsterdame, Nyderlanduose, šiandien – 2013 metų liepos 12 dieną – „Panasonic“ paskelbė apie bendrovės „Cameramanager.com“ įsigijimą. Tai pirmaujanti vaizdo stebėjimo per VSaaS paslaugų teikėja Europoje. Debesų technologija pagrįsto vaizdo stebėjimo sprendimų bendrovės įsigijimas sustiprina „Panasonic“ saugos sprendimų verslą: debesų technologijos sprendimai bus toliau diegiami versle ir siūlomi rinkoms. Įsigijus bendrovę, „Cameramanager.com“ grupė taps „Panasonic“ struktūriniu padaliniu.
2013-07-12

„Gorenje“ ir „Panasonic“ sudarė strateginę sąjungą

„Gorenje Group“ ir „Panasonic Corporation“ pranešė apie ilgalaikės strateginės sąjungos sudarymą, leisiantį panaudoti jungtines dviejų bendrovių stiprybes ir pajėgumus, prisidėsiantį prie abiejų partnerių pelningumo ir padidinsiantį jų konkurencingumą Europoje klientų naudai.
2013-07-08

Išsišifruokite savo DNR per 1 valandą

Bendrovė „Panasonic“ ir Belgijos tyrimų laboratorija IMEC sukūrė nedidukę, maždaug pusės kreditinės kortelės dydžio mikroschemą, kuri DNR grandinę ištiria vos per valandą. Anot mikroschemos išradėjų, ligi šiol specializuotose laboratorijose DNR tyrimas būdavo atliekamas per 3-4 paras, o kartais rezultatų reikdavo laukti ir savaitę. Su naująja mikroschema DNR iškodavimui prireiks tik valandos.
2013-04-08

Kas ištiko didžiausius Japonijos elektronikos gamintojus?

Kažkada Japonijos elektronikos gigantai valdė pasaulį. Tarp namuose esančių elektronikos prietaisų dažniausiai buvo galima išvysti „Sharp“, „Panasonic“, „Sony“ vardus. Dabar šios kompanijos turi didelių problemų, per metus prarasdamos milijardus dolerių. Kaip didžiosios elektroninės technikos kompanijos galėjo taip žemai kristi? Tai bandė išsiaiškinti BBC korespondentas Tokijuje Rupertas Wingfieldas-Hayesas.
2013-04-02

Plazminiai televizoriai traukiasi į praeitį?

Didžiausia pasaulyje plazminių televizorių ir plazminių ekranų gamintoja bendrovė „Panasonic“ ketina per 3 metus atsisakyti šio verslo, pranešė Japonijos verslo dienraštis „Nikkei“. Toks sprendimas aiškinamas bendrovės restruktūrizacija, sakoma pranešime. Per artimiausius 3 metus, pradedant nuo kitų finansinių metų, „Panasonic“ planuoja atsisakyti dalies aktyvų, įskaitant plazminių ekranų gamyklą Amagasakio mieste Japonijoje. Pranešama, kad bendrovė jau nurašė gamyklos techninę įrangą.
2013-03-18

„Panasonic“ ausinės perduos garsą „tiesiai“ į smegenis

Dažniausiai CES parodoje mažai kas pademonstruoja kažką naujo susijusio su garsu. Visgi kompanija „Panasonic“ padarė išimtį ir pristatė savo naująsias ausines, kurios garsą perduoda „tiesiai“ į jūsų smegenis. Tai reiškia, jog ausinės iš esmės visiškai nelies jūsų ausų. „Bluetooth“ bevieliu ryšiu su įrenginiais draugaujančios ausinės, ne kaip įprastos, neįsitaiso jūsų ausyse, tačiau du „garsiakalbiai“ yra visai šalia jų ir remiasi į smilkinius.
2013-01-11

Japonijoje sukurtas kompaktinis egzoskeletas

Japonijos korporacijos „Panasonic” specialistai sukūrė kompaktinį egzoskeletą, leidžiantį žmogui lengvai kilnoti 60 kilogramų sveriančius krovinius. Tai trečiadienį pranešė šalies žiniasklaida. Iki pastarojo meto žodis „egzoskeletas” buvo gerai žinomas tik mokslinės fantastikos mėgėjams. Išradimą sudaro kostiumas su kietu išoriniu karkasu.
2013-01-09

„Panasonic“ pristatė naujus LUMIX fotoaparatus

Ką tik prasidėjusioje didžiausioje kasmetinėje elektronikos parodoje „Consumer Electronics Show“ bendrovė „Panasonic“ pristatė atnaujintą „LUMIX“ kompaktinės klasės fotoaparatų seriją. Pasak gamintojų, naujieji „Panasonic“ fotoaparatai išsiskiria optimalia nuotraukų kokybės, išmaniojo funkcionalumo ir estetiškos išvaizdos ypatybių kombinacija.
2013-01-08

„Samsung“ ir LG nubaustos už kartelinį susitarimą

Europos Komisija nubaudė septynias elektronikos ir buitinės technikos gamintojas, tarp jų ir LG, „Samsung“ ir „Philips“, už kainų susitarimus, galiojusius dešimt metų. Kaip teigiama oficialiame Europos Komisijos pranešime spaudai, bendra baudos suma kompanijoms viršijo 1,47 mlrd. eurų.
2012-12-05

„Sony“ ir „Panasonic“ reitingai sumažinti iki „šlamšto“

Reitingų agentūra „Fitch“ Japonijos elektronikos prekių gamybos kompanijų „Sony“ ir „Panasonic“ reitingus sumažino iki „šlamšto“ lygio, praneša „Reuters“. Tai dar vienas smūgis sunkiai besiverčiančioms Japonijos technologijų milžinėms, kurių veikla smarkiai nukentėjo dėl smukusios paklausos ir aršios „Apple“ bei „Samsung Electronics“ konkurencijos. Prastus rezultatus iš dalies lėmė ir stiprus jenos kursas bei teritorinis ginčas su Kinija.
2012-11-22

„Panasonic“ ruošiasi bendradarbiauti su „Apple“ ir nutraukti televizorių gamybą

Panašu, jog japonų kompanija "Panasonic" daugiau negali atlaikyti konkurentų spaudimo televizorių rinkoje, todėl nusprendė visiškai atsisakyti jų gamybos. Interneto portalo "Electronista" turimais duomenimis, visa tai įvyks jau artimiausiu metu. Po to "Panasonic" dalį savo gamybinių pajėgumų perorientuos į nedidelių ekranų gamybą ir jų pardavimą trečiosioms šalims.
2012-10-21

Japonijos ir Kinijos konflikto auka – ekonomika

Kelios uolos jūroje ir keli taiklūs vandalizmo proveržiai – tiek užteko, kad kristų didžiausių Japonijos įmonių akcijos. Tačiau ar Kinijoje kilęs smurtas dėl ginčytinų teritorijų, oficialiai priklausančių Japonijai, skaudžiai neatsilieps pačių kinų ekonomikai? Dėl negyvenamų, japonų vadinamų Senkaku, o kinų – Diaoju salų konfliktai regione kyla nuo seno. Oficialiai salos japonams priklauso nuo 1895 m., tačiau kinai teigia, kad iki to laiko jos visą laiką priklausė jiems.
2012-09-25

Smunka japonų kompanijų akcijos

Kai kurių Japonijos kompanijų, pristabdžiusių savo operacijas Kinijoje, akcijos Tokijuje gerokai atpigo, informuoja BBC. „Nissan Motors“ akcijos atpigo 2,5 proc., „Fast Retailing“ – 4,9 proc., „Honda Motors“ – 1,4 procento. Įtampa tarp Japonijos ir Kinijos dėl salų grupės Rytų Kinijos jūroje padidėjo prieš kelias savaites. Savaitgalį ginčas išsiliejo į masinius protestus daugelyje Kinijos miestų.
2012-09-18

„Panasonic“ ir „Canon“ pristabdo gamybą Kinijoje

Korporacija „Panasonic“ pirmadienį paskelbė uždaranti vieną savo įmonių Kinijoje ir pristabdanti gamybą dar dviejose įmonėse dėl kylančios antijaponiškų išpuolių grėsmės. Šių kompanijos padalinių darbuotojams nurodyta likti namie saugumo sumetimais. Darbus laikinai nutraukia ir „Canon“ padaliniai Kinijoje. „Panasonic“ nusprendė uždaryti savo įmonę Cindao mieste iki rugsėjo 18 dienos. Iki rugsėjo 18 d. trijose savo įmonėse darbus nutraukė ir kompanija „Canon“, informuoja BBC.
2012-09-17

„Panasonic“ pristatė sisteminę fotokamerą „Lumix G5“

Bendrovė „Panasonic“ pranešė pristačiusi „revoliucinį“ sisteminį fotoaparatą „Lumix G5“ su keičiamu objektyvu, išplečiančiu technines fotografų kūrybiškumo išraiškos ribas. „Nuo 2008-ųjų, kai pirmieji pristatėme „Micro Four Thirds“ tipo skaitmeninį sisteminį fotoaparatą, „Lumix G“ serija išliko pačiame skaitmeninių fotoaparatų revoliucijos priekyje.
2012-07-31
Į viršų