p. baltokas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „p. baltokas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „p. baltokas“.

Nausėdos planas švietimui: vieni gautų tai, kas anksčiau buvo nepasiekiama

Aukštojo mokslo, panašu, laukia nemaži pokyčiai, kurie bręsta ne tik Seime ir Vyriausybėje, bet ir prezidentūroje. Kartu šios trys institucijos bandys užtikrinti, kad įstoti į universitetą nebeužtektų tik storos piniginės – prireiktų savo pasiruošimą įrodyti žiniomis. Tikimasi, kad ruošiami pokyčiai pagerins galimybes studijuoti asmenims iš skurdžiau gyvenančių šeimų. Ateinantiems trejiems metams valdžioje prezidentas Gitanas Nausėda sau kėlė tikslą didinti aukštojo mokslo prieinamumą.

Kur geriau studijuoti: Lietuvoje ar užsienyje?

Dažnai kalbama apie studijas užsienyje privalumus ir tai, kad ten mokslas yra aukštesnės kokybės. Tačiau kokie yra Lietuvos studijų privalumai ir kodėl reikėtų rinktis studijuoti Lietuvoje? Vilniaus universiteto profesorius Rimantas Jankauskas pasakoja, kad Lietuvoje esančios aukštosios mokyklos nėra nei blogesnės, nei geresnės, o viskas priklauso nuo pačios įstaigos studijų kokybės.
2015-08-05

Studentai: valstybės požiūris į aukštąjį mokslą turi keistis

Mažiau aukštųjų mokyklų, 2 proc. nuo BVP aukštajam mokslui, lankstesnis studijų procesas, nešališkas informacijos šaltinis apie aukštąsias mokyklas, didesnės stipendijos gerai besimokantiems, – tokį aukštąjį mokslą 2030-aisias nori matyti Lietuvos studentų sąjungos Asamblėjos „Rytojaus švyturiai“ dalyviai. Paskutinį vasaros savaitgalį vykusiame kasmetiniame, jau 23-ąjį kartą organizuotame, renginyje studentų atstovai iš visos Lietuvos kūrė studentišką aukštojo mokslo 2030-aisiais viziją.
2014-09-02

Studentams trūksta praktikos: dėl to net kreipėsi į Seimą

 Agnė Raščiūtė, LRT televizijos naujienų tarnyba Lietuvos studentų sąjunga (LSS) Seimo Švietimo, mokslo ir kultūros komitete pristatė siūlymus, kaip tobulinti Mokslo ir studijų įstatymą. Studentų organizacija tikina, kad pasigenda galimybių atlikti praktikas ir norėtų, kad nebūtų mažinama valstybės finansuojamų vietų. Nebe pirmą kartą LSS bando užmegzti dialogą su Seimo Švietimo, mokslo ir kultūros komiteto nariais, norėdami išsiaiškinti galimybes patobulinti Mokslo ir studijų įstatymą.
2013-10-19
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų