ondrejus duda

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „ondrejus duda“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „ondrejus duda“.

Trenerio atleidimas problemų neišsprendė – „Bayern“ sužaidė lygiosiomis

Miuncheno „Bayern“, šią savaitę atleidęs vyriausiąjį trenerį Carlo Ancelotti, taip savųjų problemų neišsprendė. Prancūzo Willy Sagnolio debiutas stratego poste pergalingas nebuvo – „Bayern“ sekmadienį svečiuose 2:2 (1:0) sužaidė su Berlyno „Hertha“ futbolininkais. „Bayern“ neišsaugojo 2:0 turėtos persvaros. 10-ąją minutę įmušė Matsas Hummelsas, 49-ąją – Robertas Lewandowski. „Hertha“ lygybę atstatė per penkias minutes. 51-ąją minutę tikslus buvo Ondrejus Duda, 56-ąją – Salomonas Kalou.
2017-10-01

Komandų vertė: Slovakijos megažvaigždė šešis kartus brangesnė už visą Lietuvos rinktinę

Šeštadienį Lietuvos futbolo rinktinė Vilniuje žais 2018-ųjų pasaulio čempionato atrankos rungtynes su Slovakijos komanda. Ryškiausia pastarosios komandos žvaigždė Marekas Hamšikas vertinamas 40 milijonų eurų. Tai – per šešis kartus daugiau už visą Lietuvos rinktinę. Lenkia tik anglai Slovakai atrankos turnyro F grupėje rikiuojasi antri. Jie turi devynis taškus ir keturiais atsilieka nuo anglų. Slovakijos futbolininkai tašku lenkia slovėnus, dviem – škotus, keturiais – lietuvius.
2017-06-10

EURO 2016: debiutantų dvikovoje triumfavo Velsas

Europos futbolo čempionate startavo B grupės kovos. Pirmosiose rungtynėse Bordo mieste susitinko dvi dar niekada Europos čempionate nežaidę komandos: Velsas ir Slovakija, o pergalę 2:1 šventė Velso futbolininkai. Jau trečiąją rungtynių minutę M. Hamšikas turėjo puikią progą įmušti, tačiau kamuolį beveik nuo vartų linijos numušė Velso gynėjas. Įvartis! Nerealu! Baudos smūgiu įvartį iš toli 10-ąją minutę kala Velso žvaigždė G. Bale`as! Bale might be a problem at the Euro's. pic.twitter.