57
Velsas – Slovakija (nuotr. SCANPIX)

Europos futbolo čempionate startavo B grupės kovos. Pirmosiose rungtynėse Bordo mieste susitinko dvi dar niekada Europos čempionate nežaidę komandos: Velsas ir Slovakija, o pergalę 2:1 šventė Velso futbolininkai.

Jau trečiąją rungtynių minutę M. Hamšikas turėjo puikią progą įmušti, tačiau kamuolį beveik nuo vartų linijos numušė Velso gynėjas.

Įvartis! Nerealu! Baudos smūgiu įvartį iš toli 10-ąją minutę kala Velso žvaigždė G. Bale`as!

Įvartis! Ondrejus Duda sulaukia puikaus perdavimo ir 60-ąją minutę aikštėje pasirodęs futbolininkas pirmąjį savo prisilietimą prie kamuolį pažymi įvarčiu 61-ąją minutę. Ruzultatas lygus 1:1.