m. hamšikas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „m. hamšikas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „m. hamšikas“.

EURO 2016: debiutantų dvikovoje triumfavo Velsas

Europos futbolo čempionate startavo B grupės kovos. Pirmosiose rungtynėse Bordo mieste susitinko dvi dar niekada Europos čempionate nežaidę komandos: Velsas ir Slovakija, o pergalę 2:1 šventė Velso futbolininkai. Jau trečiąją rungtynių minutę M. Hamšikas turėjo puikią progą įmušti, tačiau kamuolį beveik nuo vartų linijos numušė Velso gynėjas. Įvartis! Nerealu! Baudos smūgiu įvartį iš toli 10-ąją minutę kala Velso žvaigždė G. Bale`as! Bale might be a problem at the Euro's. pic.twitter.
2016-06-11

EURO 2016 B grupė: viskas, ką turi žinoti

Europos čempionato B grupėje – du naujokai Velsas ir Slovakija bandys įrodyti, ko yra verti, kaudamiesi su futbolo tėvyne Anglija ir Rusija. Anglija (11 vieta Pasaulio reitinge) Grupės favoritais laikoma komanda yra tituluojama kaip viena nesėkmingiausių komandų Europoje. Geriausi futbolo gimtinės rezultatai Europos čempionatuose – trečia vieta 1968-siais ir pasiektas pusfinalis 1996-siais, tačiau permainų vėjams papūtus Anglijos „Premier“ lygoje, šalis vėl tikisi aukštų rezultatų.
2016-06-11

Debiutantė Slovakija ant kelių jau klupdė pačius ispanus

1976-siais Čekoslovakija laimėjo Europos čempionatą. Po 40-ties metų Slovakija pirmą kartą žais Europos čempionate kaip nepriklausoma valstybė. Kad šios komandos nurašyti negalima, slovakai įrodė atrankos turnyre įveikdami pačią Ispaniją. Pirmi trys Slovakijos bandymai patekti į senojo žemyno pirmenybes baigėsi nesėkmingai. Visuose atrankos turnyruose jie liko treti. Marekas Hamšikas yra išskiriamas kaip Slovakijos rinktinės lyderis.