olimpiniai žiedai

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „olimpiniai žiedai“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „olimpiniai žiedai“.

Olimpinių simbolių apsauga, arba kodėl negalima naudoti olimpinių žiedų savo „Facebook“ puslapyje

Rūtai Meilutytei skinant pergales Londono olimpiniame baseine,  viešumoje, ypač socialiniuose tinkluose, atsirado nemažai įmonių, kurios bandė pasinaudoti plaukikės vardu ir vaizdu savireklamos tikslais, teigiama pranešime spaudai. Pasmerkėme, specialistai paaiškino, kad tai daryti be sportininkės sutikimo netinkama, draudžiama ir net baudžiama.
2014-02-10

Guinnesso pasaulio rekordas – „gyvi“ olimpiniai žiedai iš 2100 žmonių

2100 mokinių ir mokytojų susibūrė, kad sudarytų didžiausius pasaulyje olimpinius žiedus, rašo „Mail Online“. Geltonas, juodas, raudonas, žalias ir mėlynas žiedai buvo sukurti iš gyvų žmonių „Bay House“ mokykloje, Gosporte, Anglijoje. Įspūdingą vaizdas buvo fotografuojamas ir filmuojamas iš skrendančio malūnsparnio. Pastangos atsipirko su kaupu – buvo pagerintas Guinnesso pasaulio rekordas. Ankstesni „gyvi“ olimpiniai žiedai buvo sudaryti iš 1900 žmonių.
2012-05-02

R. Ubartui - „Olimpiniai žiedai“ ir Sporto garbės komandoro ženklas

Pirmajam nepriklausomos Lietuvos olimpiniam čempionui Romui Ubartui 50-mečio proga už nuopelnus olimpizmui antradienį įteiktas Lietuvos tautinio olimpinio komiteto (LTOK) apdovanojimas "Olimpiniai žiedai". Šiuo metu Lietuvos olimpiniame centre lengvosios atletikos treneriu dirbantį R. Ubartą apdovanojo LTOK prezidentas Artūras Poviliūnas. LTOK vadovo teigimu, 1992 metų rugpjūčio 5-oji, kai R. Ubartas Barselonoje iškovojo olimpinį auksą, aukso raidėmis įsirėžė į šalies istoriją.
2010-05-25
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų