okupantai

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „okupantai“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „okupantai“.

Rusija tvirtina užėmusi kaimą Ukrainos rytiniame Donecko regione

Rusija pirmadienį pareiškė užėmusi Novomychailivkos kaimą Rytų Ukrainoje, o Ukrainos pareigūnai perspėjo, kad padėtis fronto linijoje artimiausiomis savaitėmis gali pablogėti. Rusijos gynybos ministerija nurodė, kad „pietinės kariuomenės grupuotės daliniai visiškai išlaisvino Novomychailivkos gyvenvietę“, esančią maždaug už 20 km nuo Vuhledaro, kurį bando užimti rusai. Ukraina naujausio rusų pranešimo dar nekomentavo ir jo neįmanoma nepriklausomai patikrinti.
2024-04-22

Ukraina praneša, kad sunaikinta dar 900 okupantų

Ukrainos kariškiai pastarąją parą sunaikino dar 900 okupantų rusų. O iš viso nuo 2022 metų vasario 24 d. iki 2024 metų kovo 10 d. Rusijos armija Ukrainoje jau neteko apie 424 060 kareivių.
2024-03-10

Ukrainiečių ginkluotosios pajėgos sunaikino 1,3 tūkst. rusų okupantų ir vieną orlaivį

Nuo 2022 m. vasario 24 d. iki 2024 m. vasario 19 d. Ukrainos ginkluotosios pajėgos sunaikino 403 720 rusų okupantų, iš jų 1 290 – vien per pastarąją parą. Apie tai feisbuke pranešė Ukrainos ginkluotųjų pajėgų generalinis štabas.
2024-02-19

Mūšis dėl Avdijivkos: ukrainiečiams senka amunicija – pasiekta „kritinė situacija“

Okupantai užėmė pozicijas Avdijivkoje, iš kurių jie gali judėti trimis kryptimis vienu metu, sako Ukrainos Vidaus reikalų ministerijos majoras Maksimas Morozovas. „Priešas užėmė pozicijas, kurios leidžia jam plėtoti puolimą trimis kryptimis. Visi, kas buvo Avdijivkoje, žino, kad ten yra Industrijos prospektas ir į jį įžengė maskviečiai.
2024-02-15

Rusija telkia pajėgas Kupjanskui pulti, Ukraina vertina grėsmės lygį

Rusija iš tiesų telkia dideles karines pajėgas netoli Kupjansko, Charkivo regione, tačiau „Forbes“ cituojami statistiniai duomenys šiek tiek skiriasi nuo tikrovės. Apie tai „Telegram“ parašė Nacionalinės saugumo ir gynybos tarybos Kovos su dezinformacija centro vadovas, ginkluotųjų pajėgų leitenantas Andrijus Kovalenka. „Priešas iš tiesų telkia dideles pajėgas prie Kupjansko. Tačiau „Forbes“ pateikta statistika šiek tiek skiriasi nuo tikrovės.
2024-02-05

Prancūzija patvirtino, kad per Rusijos ataką Ukrainoje žuvo du prancūzų pagalbos darbuotojai

Penktadienį Prancūzija patvirtino, kad per Rusijos smūgį Ukrainoje žuvo du prancūzų pagalbos darbuotojai. Pasak Ukrainos pareigūnų, tai nutiko netoli pietinio Chersono miesto. „Rusijos barbariškumo taikiniai Ukrainoje yra civiliai. Du prancūzų humanitarinės pagalbos darbuotojai sumokėjo savo gyvybėmis už atsidavimą ukrainiečiams“, - socialiniame tinkle X parašė užsienio reikalų ministras Stephane'as Sejourne. „Rusija turės atsakyti už savo nusikaltimus“, - pridūrė jis.
2024-02-02

Okupantai Zaporižios srityje rengia moksleiviams „narsumo pamokas“

Laikinai užgrobtuose Zaporižios srities rajonuose okupantai mokyklose įvedė „narsumo pamokas“, į kurias kviečia Rusijos kariškius ir į jų pusę perėjusius išdavikus. Tai „Telegram“ kanale pranešė Melitopolio meras Ivanas Fiodorovas, kuriuo remiasi „Ukrinform“. „Mūsų vaikams okupuotose teritorijose rusai rado pavyzdinių „didvyrių“ – nuo ​​šiol mokyklose bus privaloma organizuoti susitikimus su žmogžudžiais ir išdavikais.
2024-01-31

Rusų pajėgos buvo įžengusios į Avdijivką: meras prabilo apie padėtį mieste

Rusijos pajėgos pirmą kartą įžengė į karo nuniokotą Avdijivkos miestą, bet buvo nustumtos atgal, trečiadienį naujienų agentūrai AFP sakė jo meras, jau kelis mėnesius trunkant įnirtingoms kovoms dėl šio pramoninio centro Rytų Ukrainoje. Maskva nuo praėjusių metų spalio mėnesio bando užimti Avdijivką – pramoninį miestą rytinėje Donecko srityje, tapusį vienu iš karščiausių fronto linijos taškų.
2024-01-24

Rusai smogė Charkivui raketomis, sužeista 17 žmonių

Per rusų raketų ataką Charkive sužeista 17 žmonių, dviejų nukentėjusiųjų būklė sunki. Tai trečiadienį „Telegram“ kanale pranešė Charkivo srities karinės administracijos vadovas Olehas Sinehubovas, kuriuo remiasi „Ukrinform“. „Šiuo metu dėl Rusijos smūgių Charkivo centrui yra 17 sužeistųjų“, – parašė jis. Pasak pareigūno, dviejų moterų būklė sunki. Anksčiau srities karinės administracijos vadovas pranešė, kad okupantai rusai smogė Charkivui dviem raketomis.
2024-01-17

Tik viena ataka per dieną: sumažėjo rusų aktyvumas kairiajame Dnipro krante

Praėjusią parą Rusijos kariuomenė akivaizdžiai sumažino savo aktyvumą kairiajame Dnipro krante ir ryžosi tik vienam šturmui. Tai antradienį pranešė portalas „rbc.ua“, remdamasis Ukrainos Pietų gynybos pajėgomis. Kaip pažymima, Pietų gynybos pajėgų atsakomybės zonoje raketų ir artilerijos daliniai tęsia maksimaliai efektyvią tokiomis oro sąlygomis kontrbaterinę kovą.
2024-01-16
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų