Oberhauzeno Rot-Weiss

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „Oberhauzeno Rot-Weiss“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „Oberhauzeno Rot-Weiss“.

Naująjį sezoną Slivka pradėjo įmušdamas įvartį

Graikijos Superlygos naują sezoną puikiai pradėjo lietuvis Vykintas Slivka. Visas rungtynes žaidęs futbolininkas pelnė įvartį bei padėjo „Lamia“ klubui išvykoje sužaisti lygiosiomis 2:2 su „Volos“ klubu. V.Slivka įvartį smūgiu galva pelnė 61 minutę. V.Slivkos įvartį galima pamatyti ČIA Tuo metu Nyderlandų antroje lygoje lietuvis Tomas Kalinauskas žaidė nuo 70 minutės, bet lietuvio ginamas „Den Bosch“ klubas išvykoje 0:1 nusileido „Helmond“ ekipai.
2023-08-19

Lasicko klubas pateko į antrąjį Čempionų lygos atrankos etapą

Į antrąjį Čempionų lygos atrankos etapą šįvakar žengė Justo Lasicko atstovaujamas Liublianos „Olimpija“ klubas. Slovėnijos čempionai Latvijoje 2:1 įveikė vietos „Valmiera“ klubą ir šventė pergalę bendru rezultatu 4:2, kadangi namuose „Olimpija“ taip pat laimėjo 2:1. J. Lasickas nugalėtojų gretose žaidė nuo 84 minutės. Tuo metu šiandien draugiškose rungtynėse žaidė Oberhauzeno „Rot-Weiss“ klubas, kuris jėgas išbandė su Dortmundo „Borussia“ klubu.