nissan

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „nissan“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „nissan“.

„Nissan“ į atnaujintą „Qashqai“ integravo „Google“ paslaugas

Per kiek daugiau nei trejus metus nuo trečiosios kartos „Nissan Qashqai“ pasirodymo Europoje parduota daugiau nei 350 000 jo vienetų. Norint savo segmente Senajame žemyne išlaikyti pirmaujančią poziciją, atėjo laikas visapusiškai atnaujinti modelį: atlikti tiek estetinius, tiek reikšmingus technologinius patobulinimus. „Daugybė „Qashqai“ modelio atnaujinimų buvo padaryta siekiant padidinti jo patrauklumą, tarp jų – naujo lygio „N-Design“ įranga.
2024-04-18

Automobilių išliekamosios vertės tyrimas: labiausiai nuvertėja elektrinis „Mercedes-Benz“ flagmanas

Automobilių išliekamoji vertė – jautri tema. Ypač naujų automobilių pirkėjams, kurių pirkiniai praranda dalelę vertės, kai automobilis išvažiuoja į bendro naudojimo kelius. Vis dėlto, „iSeeCars“ atliktas automobilių išliekamosios vertės tyrimas atskleidė nemalonią elektra varomų modelių pusę.  Tyrimo autoriai išanalizavo maždaug 1,6 mln. naujų ir mažai naudotų automobilių, jog galėtų lengviau suprasti kaip keičiasi skirtingų modelių išliekamoji vertė.
2024-04-04

Kaip tinkamai eksploatuoti automobilį su „CVT“ pavarų dėže?

Kiekvienas automobilių gamintojas pasirenka jam labiausiai tinkantį ir patinkantį automatinės transmisijos tipą. „VAG“ koncernas propaguoja dvigubą sankabą turinčias pavarų dėžes, kai kurie gamintojai renkasi robotizuotas pavarų dėžes. Tuo tarpu Japonijos automobilių gamintojai iki šiol nenori iš rankų paleisti „CVT“ tipo pavarų dėžių. „CVT“ (bepakopė) pavarų dėžė Japonijos gamintojų yra mėgstama dėl kelių priežasčių. Visų pirma – pavarų dėžės konstrukcija yra gerokai paprastesnė.
2024-03-15

Žiniasklaida: „Nissan“ ir „Honda“ planuoja pristatyti numatomą partnerystę gaminant elektromobilius

Japonijos automobilių gamybos milžinės „Nissan“ ir „Honda“ penktadienį planuoja paskelbti bendradarbiausiančios kuriant ir gaminant elektromobilius, kad galėtų sėkmingai konkuruoti su pagrindinėmis tokių automobilių gamintojomis iš Kinijos, pranešė vietos žiniasklaida. Ketinimų protokole gali būti numatyta bendradarbiauti kuriant bendrą elektromobilių transmisiją ir perkant akumuliatorius ir kitokias dalis, teigiama pranešimuose. Bendrovės paskelbė, kad 15.30 val. Tokijo laiku (6.30 val.
2024-03-15

Sudarė mažiausiai taršių automobilių sąrašą: elektromobilius pranoko automobilis su benzininiu varikliu

JAV efektyvios energetikos ekonomikos taryba (angl. American Council for an Energy-Efficient Economy) atliko tyrimą, kuriame buvo siekiama sudaryti mažiausiai aplinką teršiančių automobilių sąrašą.  Skirtingai nei kituose tyrimuose, kuriuose automobilių efektyvumas ir poveikis aplinkai vertinamas įtraukiant tik keletą duomenų, nepriklausomos organizacijos darbuotojai atlikdami šį tyrimą vertino visą automobilių gyvavimo ciklą, įskaitant jų gamybą ir antrinį žaliavų panaudojimą.
2024-03-07

Lietuva – Baltijos šalių lyderė: parduota daugiau naujų automobilių negu Latvijoje ir Estijoje

Praeitais metais Lietuvoje įregistruota 30,8 tūkst. naujų automobilių, rodo Lietuvos naujų automobilių rinkos analizė. Nors tai didžiausias įregistruotų naujų lengvųjų transporto priemonių skaičius Baltijos šalyse, Lietuvos rinka per metus augo mažiausiai – 6,2 proc. Latvijoje ir Estijoje augimas siekė po 11 proc. Tačiau anot bendrovės „Citadele Leasing“ filialo Lietuvoje vadovo Vaidoto Gursko, šalies rinka pradeda atsigauti – šių metų sausį augimas buvo sparčiausias nuo 2019 m. rugpjūčio.
2024-02-29

„Group 5“: Užmiršta monstrų klasė

Daugelis automobilių sporto entuziastų sutiks, jog Pasaulio ralio čempionatas buvo beprotiškai įdomus, kuomet jame karaliavo „Group B“ reglamentą atitinkantys siaubūnai. Jie buvo pavojingi žiūrovams ir vairuotojams, tačiau milžiniškas pavojaus faktorius buvo tai, kas traukė viso autosporto gerbėjus į skirtingus pasaulio kampelius. „Group B“ automobiliai buvo puiki demonstracija, kuomet lenktyninių bolidų reglamentą kuria ne saugaus rajono bendruomenės nariai, o inžinieriai.
2024-02-15

Elektra varomi furgonai pasiekė lūžio tašką: su viena įkrova nuvažiuoja vis daugiau

300 ar 400 km be sustojimo galintys nuvažiuoti lengvieji elektromobiliai jau nieko nebestebina. Tačiau lengvajam komerciniam transportui dar neseniai šie skaičiai buvo neįkandami. Vis dėlto daliai gamintojų pavyko pasiekti lūžio tašką – į gatves jau rieda solidesnius viena įkrova nuvažiuojamo atstumo skaičius demonstruojantys įvairios paskirties furgonai ar keleiviniai mikroautobusai.
2024-02-01

Mažų variklių gidas: Ar turėtumėte vengti kavamalės dydžio variklių?

Juokingai mažo darbinio tūrio benzininiai varikliai šiandien yra neatsiejama modernių automobilių dalimi. Vis naudotų automobilių į Lietuvą atkeliauja turėdami mažo darbinio tūrio variklius, kuriems dažniausiai lipdoma viena ir ta pati etiketė.
2023-12-27

„Nissan“ praneša apie savo veiklos pokyčius Baltijos šalyse

„Nissan“ šiandien skelbia apie pasiektą galutinį susitarimą su „Bassadone Automotive Nordic“ dėl naujų automobilių, atsarginių dalių ir paslaugų platinimo Estijoje, Latvijoje ir Lietuvoje per „Nordic Automotive Services Oy“. Šio sandorio sudarymą turi patvirtinti atitinkamos institucijos. Įgyvendinant vidutinės trukmės planą „Nissan NEXT“, „Nissan“ pertvarkoma į taupesnę ir efektyviau veikiančią įmonę.
2023-12-27
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų