narkomanai

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „narkomanai“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „narkomanai“.

Vilniuje – vis daugiau neprognozuojamų žmonių: lankosi prie darželių, apsinuogina

Vilniaus Naujininkų mikrorajono gyventojus nuolat šiurpina būriai apsvaigusių, neadekvačiai besielgiančių narkomanų. Gyventojai skundžiasi policijos abejingumu: kai kurie pasakoja, kad kai pamatę neprognozuojamus priklausomus asmenis pamėgino iškviesti pareigūnus, policija patarė to nedaryti, kol narkomanai jų nekliudo. Neprognozuojamų, įvairių narkotikų pavartojusių žmonių vaizdai yra tapę sostinės Naujininkų mikrorajono kasdienybe.

Aiškėja daugiau apie sulaikytą 16-metį, kuris siuntėsi kvaišalus iš Graikijos: jis atliko keletą cheminių reakcijų ir padarė dozes

Kauno pareigūnai skelbė išardę tarptautinį narkotikų tinklą. Aiškinantis elektroninėje erdvėje platinamų narkotinių ir psichotropinių medžiagų kelią jis nuvedė net iki Graikijos. Sulaikyti 15 asmenų, o jauniausias, 16-metis, narkotikus maišė pats ir juos platino internetiniams draugams, tarp kurių ir daug bendraamžių. Aiškėja, koks buvo 16-mečio vaidmuo. Graikijos pareigūnai aptiko narkotinių medžiagų laboratoriją.

Radinys gatvėje pašiurpino vilnietį: daugiau tylėti nebegali

Vilniaus Antakalnio mikrorajono gyventojas Mindaugas nebegali tylėti – vaikštant po apylinkes visur mėtosi švirkštai. Vyro teigimu, juos išmėto narkotikus vartojantys asmenys, o problema paaštrėjo, kai iš Gerosios Vilties gatvės į Antakalnį laikinai buvo perkeltas priklausomybių centras. Vyras pasidalino radinio nuotraukomis – matyti, kad prie šaligatvio mėtosi švirkštas. Ir tai ne pirmasis toks jo radinys, būtent šį aptiko prie picerijos, o kitoje gatvės pusėje – ugdymo įstaiga.
2023-08-24

Įspėja dėl pavojaus vaikams viename Vilniaus mikrorajone: kreipėsi į tėvus

Pastaruoju metu vis dažniau kalbama apie nuo narkotikų apsvaigusius jaunuolius Šeškinės mikrorajone. Susirūpinę gyventojai kreipiasi į tėvus – gali kilti pavojus jų vaikams. Gyventojai skundžiasi, kad apkvaišę vyrai šlaistosi gatvėmis, o dozę susileidusių galima pamatyti net laiptinėse. Kreipėsi į tėvus Savo ruožtu Šeškinės gyventojai kreipiasi į visus tėvus, kurie augina vaikus ir sako, kad kai kurie elgiasi itin neatsakingai.
85 2023-06-27

Šeškinės gyventojai ir toliau gyvena siaube: „Narkomanai į namus veržiasi“

Jau kurį laiką Vilniaus Šeškinės mikrorajono gyventojus terorizuojantys narkomanai ir toliau nesitraukia. Vilniaus meras tikina, kad į probleminį mikrorajoną siunčia kur kas daugiau policijos pareigūnų nei anksčiau. Tačiau, pasak Šeškinės bendruomenės, nors apsvaigusius asmenis policija suima, jiems išsiblaivius paleidžia, o šie ir vėl sugrįžta.
2023-06-09

Vilniečiai nebegali tylėti: bijo išeiti net į gatvę

Naujininkų mikrorajone – neramios dienos. Vilniečiai sako, kad dienomis net baisu išeiti į gatvę, mat daugelyje vietų galima susitikti nuo narkotikų apsvaigusius jaunus vyrus. Kaip naujienų portalui tv3.lt pasakojo Naujininkų gyventoja Ugnė, pastaruoju metu situacija gerokai suprastėjusi. Savo ruožtu Vilniaus pareigūnai sako, kad pranešimų daugiau nei įprasta nėra fiksuojama.
2023-06-02

Vilniaus gyventojai pašiurpę dėl matomų vaizdų: Norvegija susidūrė su panašiomis problemomis

Paplitus vaizdams su Vilniaus Šeškinės mikrorajone siautėjančiais narkomanais, gyventojai ieško problemos sprendimo būdų. Policija tikina, kad problemą išspręs per du mėnesius. Visgi Vilnius – ne pirmasis miestas, susidūręs su narkomanų antplūdžiu mieste. Norvegijos uostamiestyje Bergene situacija su asmenų, vartojančių narkotikus, paplitimu buvo panaši, ją sprendė tiek pareigūnai, tiek nepatenkinti gyventojai.

Vaizdas viename Vilniaus rajone pribloškė gyventojus: „Vaikšto kaip zombiai“

Vilniaus Šeškinės rajono gyventojai skambina pavojaus varpais ir teigia, kad ramybės jiems neduoda narkomanai. Gyventojai pasakoja, kad asmenys laiptinėse vartoja narkotikus, čia pat miega ir tuštinasi. Šeškinės gyventojai sunerimę ir nesijaučia saugūs savo namuose. Pasak jų, narkomanai vagia daiktus, grasina kaimynams su peiliu.

Vilniaus miegamasis rajonas kaustomas baimės: gyventojai pasakoja, kas vyksta prie namų

Šeškinės mikrorajone gyventojai tapo narkomanų įkaitais. Pasipiktinę žmonės fiksuoja atvykusias tarnybas – policiją ir medikus prie daugiabučių – dėl čia neadekvačiai besielgiančių narkomanų. O šiuos policijos pareigūnai, išrašę baudą, kone iškart paleidžia į laisvę ir istorijos kartojasi vėl. Gyventojai griebiasi už galvų ir sako, kad bijo kelti koją iš namų – prašo jau ne tik policijos, bet ir savivaldybės pagalbos.

Vilniaus miegamajame rajone sužalota ir apiplėšta moteris: „Vidury dienos ir taip darosi“

Vilniaus Šeškinės narkomanai siautėja net ir po policijos. Vakar gyventojai pasakojo, kaip bijo išeiti iš namų dėl besišlaistančių apspangusių narkomanų, kurie nesibodi net ir apiplėšinėti žmonės ar gąsdinti vaikus, o trečiadienį ten – vėl apiplėšimas, kurio dalį net TV3 televizijos kameroms pavyko užfiksuoti. Rytą prie pat namų, kaip manoma, narkomanas sužalojo ir apiplėšė moterį.
REKLAMA
REKLAMA

Vilniaus miegamajame rajone – narkomanų antplūdis: prie vaikų darželių mėtosi švirkštai

Viename iš Vilniaus mikrorajonų – Šeškinėje – narkomanų antplūdis. Ten gyvenantys išsigandę vilniečiai piktinasi, kad jų kaimynystėje prie vaikų darželių mėtosi švirkštai, o apsvaigę asmenys puldinėja praeivius, vagia iš parduotuvių. Gyventojai sako bijantys ne tik vaikus išleisti į mokyklą, bet net ir šunį išvesti į lauką. Negana to, vilniečiai tvirtina, kad žino net ir laiptines ar butus, kur laisvai klesti narkotikų prekyba.

Pavojingos naujos svaigios medžiagos jau ir Lietuvoje: policija tiria 19-metės mirtį

Dar viena jauno žmogaus mirtis. Vilniuje vakar vakarą namo grįžusi mama rado negyvą savo 19-metę dukrą, o šalia – baltos spalvos miltelių, kaip manoma, narkotikų. Jos kūnas buvo nusėtas kraujosruvomis, o veido srityje buvo matyti smurto žymių. Vyksta tyrimas, tad ar mirties priežastis – perdozavimas, policija dar nepatvirtina.

Vilniaus gyventojai pakraupę dėl matomų vaizdų: švirkštu buvo įsidūręs ir jį radęs vaikas

Vidury baltos dienos jūsų namo kieme prie vaikų žaidimo aikštelės narkomanai leidžiasi narkotikus. Skamba neįtikėtinai, bet tokią šokiruojančią realybę pro savo namus langus fiksuoja vieno Vilniaus rajono gyventojai. TV3 Žinioms narkomanai pasakoja, kad tai stebinti neturėtų. Prabyla ir apie tai, kaip lengva ją gauti sugriovus čigonų taborą. Narkotikus vartojantys asmenys atskleidžia, kad narkotinių medžiagų galima įsigyti kiekviename Vilniaus rajone.

Spręs mirčių problemą – Škotija nebebaus narkomanų

Vyriausioji Škotijos teisininkė, atstovaujanti vietinės vyriausybės ir Karūnos interesams, Lordė advokatė Dorothy Bain pranešė, kad asmenys, sugauti Škotijoje vartojantys žalingiausius A klasės narkotikus, nuo šiol bus tik įspėjami policijos, tačiau išvengs baudžiamojo persekiojimo. Teisininkė pabrėžė, kad įspėjimas bus taikomas už A klasės narkotikų vartojimą, tačiau už šių narkotikų platinimą ir toliau grės baudžiamoji atsakomybė.
2021-09-23

Šiurpi Vilniaus taboro realybė: dėl „dozės“ paliko mirti

Reabilitacijos centro „Naujas gyvenimas“ ir protestantų bažnyčios „New generation Lithuania“ pastorius Marijus Balčiūnas pasidalijo itin jautriu vaizdo įrašu, kuriame po Vilniaus taborą su komanda vaikščiojęs Marijus žmonėms bandė atverti akis ir supažindinti su šiurpia realybe. Jis taip pat papasakojo apie tai, ką pamatė tabore ir kas labiausiai paveikė Marijų, kuris ir pats kadaise vartojo narkotikus.
2020-01-31

Išlaisvinti dešimtys žmonių, kurie metų metus buvo laikomi narvuose

Spalio 9 dieną Tirinado ir Tobago reabilitacijos centruose rasti dešimtys žmonių, kurie buvo laikomi tragiškomis sąlygomis. Jie buvo laikomi pririšti narvuose. Šiuos centrus valdo religinė grupė, kuri gydo buvusius kalinius ir narkomanus. Policija teigia, kad kai kurie asmenys buvo laikomi metų metus. 65 vyrai ir 4 moterys buvo išlaisvinti. Reabilitacijos centrai yra vos 19 kilometrų nuo Ispanijos sostinės uosto. 6 įtariami asmenys buvo sulaikyti.
2019-10-12

Parodė, kas iš tiesų vyksta Vilniaus tabore: šiurpūs vaizdai – vidury dienos

Reabilitacijos centro „Naujas gyvenimas“ ir protestantų bažnyčios „New generation Lithuania“ pastorius Marijus Balčiūnas pasidalijo itin jautriu vaizdo įrašu, kuriame po Vilniaus taborą su komanda vaikščiojęs Marijus žmonėms bandė atverti akis ir supažindinti su šiurpia realybe. tv3.lt jis taip pat papasakojo apie tai, ką pamatė tabore ir kas labiausiai paveikė Marijų, kuris ir pats kadaise vartojo narkotikus.
2019-02-26

Šimtus gyvybių išgelbėjusi Olga: tokį darbą gali dirbti ne kiekvienas

Viena iš reabilitacijos centro „Naujas gyvenimas“ įkūrėjų 29-erių Olga Balčiūnienė kartu su vyru Marijumi kasdien iš mirties gniaužtų traukia ir į naują gyvenimą padeda kabintis narkomanams, alkoholikams ir benamiams, kurie nori pasveikti ir išsivaduoti iš priklausomybės liūno. Ne kiekvienas ryžtųsi padėti ir iš gatvės traukti visiškai nuo gyvenimo atitrūkusius žmones, juos vėl socializuoti ir mokyti pradmenų.
2019-02-22

Su narkomanais dirbanti vilnietė papasakojo, ką kasdien girdi

Lietuvoje priklausomybė nuo alkoholio i narkotikų – aktuali ir visuomenę griaunanti problema. Atrodo, kad noras nuo šių ligų pasveikti yra sveikintinas, tokius žmones reikia palaikyti ir stengtis suteikti visokeriopą pagalbą.  Skaitytoja Jolita dalinasi savo įspūdžiais po apsilankymo atviroje anoniminių narkomanų grupėje, kas jos nuomonę apie priklausomybę turinčius žmones pakeitė kardinaliai.
2018-11-12

Apie narkomanų irštvą žinojo visi, išskyrus policininkus: kelias nužudymui liko atviras

Ši sukrečianti žmogžudystė nukelia mus į 2004-siuos. Istorija iš tiesų neeilinė. Nors jos epicentre atsidūrę asmenys - tipiški nusikaltėliai, narkomanai. Tačiau ši kriminalinių naujienų laikraštyje „Akistata“ aprašoma istorija išskirtinė dėl daugiau priežasčių. Netrukus sužinosite dėl kokių.

Smulkmena išdavusi kanapių augintojus – policijai užkliuvo neįprastas stogas

Jei ko ir išmokome iš kriminalinių trilerių, tai kad nusikaltėlius dažniausiai išduoda smulkmenos. Žinoma, mes kritikuojame juos ir manome: „Na jau aš taip kvailai nepadaryčiau.“ Tačiau visi darome klaidų, padarė ir šie kanapių augintojai. Kingsbridžo policijos departamentas, Anglijoje, savo tinklalapyje paskelbė nuotrauką, kurioje matomas įtartinos išvaizdos namo stogas. Pasirodo, name buvo auginama marihuana, todėl stogas buvo neapdengtas sniegu, jis tiesiog nutirpo.
2018-03-10

Atvira ŽIV nešiotojo išpažintis: Lietuvoje diskriminaciją jaučiu kasdien

Nors ŽIV ligos gydymas, trunkantis visą gyvenimą, yra valstybės finansuojamas, tačiau gydosi mažiau nei 30 proc. ŽIV užsikrėtusių asmenų. Tiek gydytojai, tiek pacientai vieningai teigia, kad integruojant asmenis į gydymą labai trūksta socialinės pagalbos, o ir užsikrėtę ŽIV baiminasi apie tai kalbėti.
2017-11-13

Narkotikais tabore besipiktinantiems romai atkerta – kvaišalų verslui vadovauja lietuviai

Skurdžiausiame ir pavojingiausiame sostinės rajone – grandinėmis susipančiojusių buvusių narkomanų protestas. Dėl kvaišalų vergaujančius žmones imitavusi minia patraukė į taborą ir prašė romų liautis pardavinėjus heroiną. Romai gi atkerta, kad kvaišalų verslui vadovauja patys lietuviai. Vilniaus pakraštyje, šalia romų taboro, minia renkasi ne Helovino švęsti. Grandinės, vergiški skarmalai – narkotikų liūne skęstančių ir jau nuskendusių žmonių simboliai.
Aktualijos 2017-11-01

Sostinėje iš daugiavaikės narkotikų platintojos paimti vaikai

Liepos 18 d. Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato Vilniaus miesto antrojo policijos komisariato pareigūnai atliko kratą Vilniuje, Geležinio Vilko gatvės namo bute. Rasta apie 9 gr. narkotinių medžiagų (įtariama – heroino) ir sulaikyta bute gyvenusi čigonė, gim. 1987 m. Moteris yra gerai žinoma policijos pareigūnams - šiuo metu teisme jau yra byla, kurioje ji kaltinama narkotinių medžiagų platinimų.
Kriminalai 2017-07-20

Po kraupios žmogžudystės drabužių parduotuvėje paaiškėjo daugiau aplinkybių

Klaipėdos apygardos teismas ketvirtadienį kalėti nuteisė du vyrus, kurie, norėdami įsigyti alkoholio ir narkotikų, apiplėšė bei nužudė dėvėtų drabužių pardavėją. 29 metų Aleksejus Kalininas kalės 14 metų ir 6 mėnesius, nusikaltimo iniciatorius ir vykdytojas 35 metų Konstantinas Ivančenka – 20 metų. Pastarasis pripažintas pavojingu recidyvistu, jam skirta maksimali bausmė, pranešė teismas.
Kriminalai 2017-06-22

Čigonų taboro prieigose – produktyvi operacija

Vilniaus čigonų taboro prieigose policija sulaikė narkomanus ir juos vežusius vairuotojus. Antradienį ir trečiadienį Vilniaus miesto antrojo policijos komisariato pareigūnai vykdė policines priemones taboro prieigose. Antradienį Eišiškių ir Metalo gatvių sankryžoje sustabdytas automobilio vairuotojas. Jis yra policijai gerai žinomas asmuo, už atlygį nuolat vežantis narkomanus į taborą įsigyti narkotinių medžiagų. Automobilyje buvo taip pat pareigūnams gerai žinoma narkomanė.
Kriminalai 2017-06-15

Parodė, kaip kraupiai narkotikai pakeitė šių žmonių veidus

Buvęs narkomanas Trevoras Skrocki socialinėje erdvėje sukūrė paskyrą skirtą tiems, kurie, kaip ir jis pats, sugebėjo atsikratyti žalingų įpročių ir atsitiesti. Vieniems šių nuotraukų herojams pavyko ištrūkti iš alkoholizmo, kitiems – iš narkomanijos gniaužtų. Žmonės čia dalijasi nuotraukų koliažais, kuriais lygina savo išvaizdą kadaise ir po kelerių metų visiškos abstinencijos. Pokyčiai – akivaizdūs.
2017-05-30

Klaipėdoje narkotikų prekeivis suklastojo apiplėšimą

Klaipėdos pareigūnai baigė tyrimą dėl narkotinių medžiagų platinimo Klaipėdoje, Žvejybos uosto rajone. Įdomu tai, kad klaipėdietis kaltinamas prekiavęs medicininiais pleistrais su narkotine medžiaga – fentaniliu, kiti asmenys, įtariama, disponavo kvaišalais, neturėdami tikslo jų platinti. Kaltinamasis į tyrėjų akiratį pateko 2016 m. pavasarį po to, kai jo bute nuo narkotikų perdozavimo mirė su organizuotu nusikalstamumu siejamas asmuo.
Kriminalai 2017-04-05

Paskutinius mėnesius skaičiuojantis narkomanas lietuviams siunčia jaudinančią žinią

Klaipėda – daugiabučio gyventojai pranešė policijai apie laiptinėje sėdinčius nuo narkotikų apsvaigusius asmenis. Neseniai pilnametystės sulaukusi mergina ir tuberkulioze sergantis vyras teigė, jog prieš dvi valandas susileido narkotinių medžiagų. Mergina buvo sulaikyta, o narkotikus vartojantis 38-erių vyras papasakojo savo žiaurią gyvenimo istoriją. Kaip pats sakė, narkotikus vyras vartoja kone 20 metų. „Man liko gyventi trys mėnesiai. Plaučių degradacija.

Patikrintas narkomanas automobilyje susirangė miegoti neįtikėtinoje pozoje

Naktį Vilniuje per Kelių policijos reidą įkliuvo vienas vairuotojas, įtartas narkotinių medžiagų vartojimu. O jo keleivis buvo toks apspangęs nuo narkotikų, jog policijai sustabdžius automobilį net primigo keistojee pozoje. Šeštadienį apie antrą nakties prie Vingio parko sustabdytame įtartiname mersedese buvo du vyrukai ir mergina.
Aktualijos 2016-12-10

Baisiausia vieta Vilniuje: čia gyvybę nuo mirties skiria akimirka

Vilniaus policija romų tabore sulaikė narkotikų platintojus ir narkomanus, taip pat aptiko narkotikų. Penktadienį Vilniaus miesto antrojo policijos komisariato pareigūnai, patruliuodami tabore ir jo prieigose, šalia vieno žemutinio taboro namų rado stiklainį su 22 folijos lankstinukais, įtariama, heroinu. Dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti pradėtas ikiteisminis tyrimas. Įtarimai kol kas niekam nepareikšti.

Klaikus vaizdas Vilniuje: narkotikais svaiginosi prieš pat pareigūnų akis

Vilniaus tabore galima pamatyti išskirtinai baisių vaizdų. Pareigūnai pranešė, kad patruliuodami tabore ir jo prieigose, pastebėjo nuošaliai stovintį VW. Šalia jo – kraupus vaizdas. „Šalia automobilio 29 metų amžiaus narkomanas, laikydamas rankoje švirkštą su skysčiu, bandė įdurti kitam 40-mečiui narkomanui į kaklą. Pareigūnai suskubo prie automobilio ir ištraukė švirkštą iš narkomano rankų.
Kriminalai 2016-10-17

Filipiniečių dvigubas išradingumas: narkomanai gydosi gamindami karstus

Filipinuose narkomanai pakviesti į išties netradicinę reabilitacijos programą. Kol gydosi priklausomybę nuo narkotikų, jie tuo pačiu metu mokomi gaminti... karstus. Tai esą geras priminimas, kas laukia, jei ir toliau svaiginsiesi narkotikais. Olongapo miesto karstų gamykloje pats įkarštis. Čia darbuojasi kaip niekada daug filipiniečių. Tiesa, jie dar tik mokosi gaminti karstus, nes čia darbuotis pradėjo visai neseniai.
2016-10-15

Vilniaus čigonų taboro aukų randama kasdien

Vilniaus čigonų tabore šeštadienį rastas negyvas maždaug 30 metų vyras, kuris galimai mirė nuo narkotikų perdozavimo. Kaip BNS pranešė policija, šeštadienį 11val. 29 min. buvo gautas Bendruoju pagalbos cento pranešimas dėl aptikto mirusio vyro kūno. Kraupus radinys buvo rastas S.Dariaus ir S.Girėno gatvėje. „Kūnas rastas viršutiniame tabore, giliau link miško“, - BNS teigė policijos budėtojas. Pirminiais duomenimis, netikėta mirtis vyrą ištiko dėl narkotikų perdozavimo.
Kriminalai 2016-10-15

Duktė neapsikentusi paviešino: savo tėvus namuose išvydo apgailėtinos būklės

Nereaguojantys į aplinką, šlapi nuo prakaito, užvirtusiomis akimis – tokį vaizdą išvydo dukra grįžusi namo ir paviešino tai tiesioginėje transliacijoje socialiniame tinkle. Tėvai buvo akivaizdžiai apkvaišę nuo heroino ir tiesiog gulėjo leisgyviai priešais televizorių. JAV filmuotoje vaizdinėje medžiagoje matyti kaip vaikas ir neįvardintas vyras už kadro bando prikelti „išsijungusius“ tėvus. Pirmoji kadre matoma marškinėlius dėvinti mama, kurios išvaizda verčia bjaurėtis.
2016-10-10

Pasaulis liūdi: perdozavusiems tėvams nerūpėjo keturmečio gyvybė

JAV Ohajo valstijos policija socialinėje erdvėje pasidalijo šokiruojančiais kadrais iš šiurpinančio įvykio vietos. Kadruose užfiksuotas 4-erių metų berniukas, sėdintis galinėje automobilio sėdynėje. Tuo tarpu priekyje – narkotinėmis medžiagomis apsinuodiję jo tėvai. „Nuotraukas paviešinti buvo būtina. Ši klaiki situacija parodo, kur gali nuvesti narkotikai. Mūsų pareiga pranešti tai dėl vaiko gerovės – jis auga kraupioje aplinkoje. Liūdniausia, kad vaikai yra priverčiami tylėti.
2016-09-10

Narkomanų lizdas – tiesiai po vilniečių langais: žmonės bijo grįžti namo

Vilniaus centre, netoli autobusų stoties, yra kiemelis, kuriame vyksta blogiausia, ką žmogus gali įsivaizduoti. Narkomanai ten nieko nebijodami perka kvaišalus ir leidžiasi savo dozes, merginos užsiima prostitucija. Ir visą tai priversti matyti šalia gyvenantys žmonės. Jie bijo grįžti namo, o vaikai sustingsta, pamatę šalimais besibedantį švirkštą jaunuolį.

Klaipėdoje sulaikyti narkomanai nešę vogtus daiktus į lombardą

Klaipėdoje antradienio naktį patruliai pastebėjo ir sulaikė, įtariama, vogtus daiktus į lombardą taksi automobiliu atvežusius du vyrus ir juos lydėjusias merginas. 38-erių ir 34-erių vyriškiai Taikos prospekte esančio lombardo darbuotojui siūlė nešiojamąjį elektros generatorių „Honda“ bei statybose naudojamą to paties gamintojo vibroplokštę. Kaip pranešė policija, kur įsigijo daiktus ir iš kur tiksliai juos atsivežė, įtariamieji pareigūnams paaiškinti negalėjo.
Kriminalai 2016-09-07

Narkomanus kanapėmis aprūpindavo ir nepilnamečiai

Klaipėdos pareigūnai baigė 3 ikiteisminius tyrimus dėl neteisėto disponavimo narkotine medžiaga – kanapėmis. Įtariama, kad narkotikai buvo pardavinėjami ir nepilnamečiams. Baudžiamojon atsakomybėn už neteisėtą disponavimą narkotinėmis medžiagomis iš viso patraukti aštuoni Plungės rajono ir Klaipėdos miesto gyventojai, du iš jų – septyniolikmečiai. Nusikaltimų istorijos 2015 m. balandžio mėn.
Kriminalai 2016-04-21

Šokiruojanti statistika: per operaciją romų tabore sulaikyta 460 narkomanų

Per teisėsaugos operaciją rugpjūčio 5-19 dienomis Vilniaus romų tabore ir jo apylinkėse policija sulaikė 460 narkomanų, jiems surašyti administraciniai protokolai, ketvirtadienį BNS pranešė Vilniaus apskrities vyriausiasis policijos komisariatas. Policija taip pat pradėjo dešimt ikiteisminių tyrimų dėl disponavimo narkotinėmis medžiagomis ir sulaikė 35 ieškomus asmenis. Šią savaitę, kaip įtariama, nuo narkotikų perdozavimo netoli taboro mirė dar vienas asmuo - maždaug 30 metų vyras.

Pirmąją operacijos dieną romų tabore policija sulaikė 62 narkomanus

Pirmąją operacijos dieną Vilniaus romų taboro prieigose policija sulaikė 62 narkotikus vartojusius asmenis. Ketvirtadienį taip pat sulaikyti septyni policijos ieškomi žmonės, 10 vairuotojų nubausti už Kelių eismo taisyklių pažeidimus, dvi vietos gyventojos nubaustos už alkoholio vartojimą viešoje vietoje, pranešė Vilniaus apskrities vyriausiasis policijos komisariatas.

Operaciją tabore pradėjusi policija sulaikė 44 narkomanus

Ilgalaikę operaciją romų tabore Vilniuje pradėję policijos pareigūnai surašė 44 administracinių teisės pažeidimų protokolus narkotikus vartojusiems asmenims. Per operaciją taip pat nustatyti keturi Kelių eismo taisyklių pažeidėjai, vienas jų - neblaivus vairuotojas. Policininkai sulaikė ir vieną paieškomą asmenį.

Septynios mirtys per dešimt dienų: tabore plinta mirtinas narkotikų mišinys

Trečiadienį pavakare policijos pareigūnai skubėjo į miškelį už čigonų taboro – čia rastas nebegyvas vyriškis. Lavonas šalia kelmo jau guli tikriausiai nuo antradienio. Prie pat – švirkštų ir adatų kalnas, žiebtuvėlis, kuriuo nelaimėlis šaukšte kaitino heroiną injekcijai. Ji buvo mirtina – jaunas vyras nustojo kvėpavęs ir mirė. Prieš dvi savaites jam suėjo 35-eri. Dar tik trečiadienis, tačiau šią savaitę tai jau trečias nuo tabore pirktų kvaišalų miręs narkomanas.

Buvę narkomanai šturmavo čigonų taborą: čia pardavinėjama mirtis

 Buvę narkomanai surengė provokaciją Vilniaus čigonų tabore, garsėjančiame kaip narkotikų prekybos vieta. Nešini karstais ir plakatais, akcijos dalyviai beldėsi į čigonų sąžinę - ragino taboro gyventojus nepardavinėti narkotikų. Tačiau sulaukė keiksmų ir grasinimų lavinos, kurią dar papildė ir akmenų kruša. Taboro gyventojų grasinimai susidoroti ir neįsileisti šiek tiek aprimo tik paaiškėjus, kad savivaldybė netradicinei akcijai tabore davė leidimą.

Kalėjimas tapo išsigelbėjimu nuo narkotikų (III)

„Narkotikų pirmą kartą pabandžiau būdama 15 metų. Tai buvo vadinamieji lengvi narkotikai – „žolė“, ekstazis, amfetaminas. Būdama 17 gulėjau psichiatrinėje ligoninėje, nes bandžiau 2 kartus nusižudyti. 18 metų jau sėdėjau ant adatos – leidausi heroiną, dozės reikėjo kiekvieną dieną. Tam reikėjo pinigų, narkotikai nėra pigūs. 21 metų mane sulaikė pareigūnai už prekybą narkotikais“, – taip pasakojimą apie savo gyvenimą pradeda Laura.

Kalėjimas tapo išsigelbėjimu nuo narkotikų (II)

 „Narkotikų pirmą kartą pabandžiau būdama 15 metų. Tai buvo vadinamieji lengvi narkotikai – „žolė“, ekstazis, amfetaminas. Būdama 17 gulėjau psichiatrinėje ligoninėje, nes bandžiau 2 kartus nusižudyti. 18 metų jau sėdėjau ant adatos – leidausi heroiną, dozės reikėjo kiekvieną dieną. Tam reikėjo pinigų, narkotikai nėra pigūs. 21 metų mane sulaikė pareigūnai už prekybą narkotikais“, – taip pasakojimą apie savo gyvenimą pradeda Laura.
Lietuva 2014-04-10

Narkomanai ir įkalinimo įstaigose traukiami iš narkotikų liūno

Iki šių metų liepos 1-osios šalies įkalinimo įstaigose buvo laikomi 1272 asmenys, turintys psichikos ir elgesio sutrikimų dėl to, kad vartojo narkotines ir psichotropines medžiagas. Dalis jų dėl kvaišalų ir pateko už grotų. Kaip narkomanai, pakliuvę į laisvės atėmimo vietas, traukiami iš kvaišalų liūno, koks jiems taikomas gydymas? Beribė fantazija Ne paslaptis, kad dalis narkomanų ir „zonoje“ susiveikia kvaišalų – dažniausiai juos per kalėjimų tvoras permeta laisvėje likę draugai.
Kriminalai 2013-09-25

Algų negaunantis Vilniaus priklausomybės ligų centras rengiasi streikui

Pasklidus informacijai, kad Vilniaus priklausomybės ligų centro (VPLC) darbuotojai dėl gerokai vėluojančių atlyginimų nusprendė streikuoti, sveikatos apsaugos ministras Vytenis Andriukaitis pareiškė, jog ši problema jam žinoma, ir pridūrė teigiamai vertinantis VPLC iniciatyvą bei pamėtėjo akmenukų į Vilniaus savivaldybės daržą. VPLC darbuotojai per streiką ketina reikalauti ne tik išmokėti algas, bet ir užtikrinti įstaigos funkcionavimą. Birželio pradžioje jie buvo gavę algas už balandį.
Aktualijos 2013-06-20

Tėvai-narkomanai savo 16 mėnesių kūdikiui davė mirtiną metadono ir antidepresantų kokteilį

Britų pora nuteista už savo 16 mėnesių kūdikio nužudymą. Tėvai savo vaikui sugirdė metadono ir antidepresantų atostogų metu Tenerifėje, Ispanija, praneša „The Daily Mail“. Škotų pora pripažinta kalta dėl savo 16 mėnesio kūdikio nužudymo. Tėvai savo vaikai nusprendė savo vaikui duoti metadono ir antidepresantų. 37 metų vaiko motina Corrina Reid ir jo tėvas Robertas Cormackas pripažinti kaltais dėl netyčinio savo vaiko Aideno nužudymo, nors ir išteisinti dėl žmogžudystės.
2013-04-23

Narkomanai išgriovė medicinos punkto sieną norėdami paimti vaistus

Į darbą atėję Kunionių kaimo (Kėdainių r.) medicinos punkto darbuotojai pastebėjo, kad sienoje išgriauta skylė. Patikrinus paaiškėjo, kad įsibrovus į medikų patalpas pagrobti įvairūs vaistai ir naujagimių svarstyklės. Pastarosios itin tiksliai sveria. Manoma, kad tai narkomanų darbas, kuriems reikėjo svarstyklių kvaišalams sverti. Tyrimą atlieka Kėdainių rajono policijos komisariato pareigūnai.
Kriminalai 2013-04-09
Į viršų