n. valskis

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „n. valskis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „n. valskis“.

Įvarčius mušantis Nerijus Valskis: noriu žaisti rinktinėje

Pirmuoju Lietuvos futbolininku, rungtyniaujančiu Tailando čempionate, tapęs Nerijus Valskis džiugina rezultatyviu žaidimu. Per 10 Tailando čempionato ir taurės turnyro rungtynių „Ratchaburi“ klubo gretose N. Valskis atliko šešis tikslius smūgius. „Puolėjui svarbiausia mušti įvarčius. Džiaugiuosi, kad pavyko greitai atidaryti įvarčių sąskaitą Tailando čempionate.
2018-08-01

Tailande – eilinis Nerijaus Valskio įvartis

Tailande eilinį įvartį pelnė Nerijus Valskis. Futbolininkas iš Lietuvos tiksliu smūgiu prisidėjo prie „Ratchaburi“ pergalės. N. Valskio komanda namuose 2:0 (1:0) nugalėjo „Ubon“. 30-metis lietuvis kamuolį į vartus pasiuntė 65-ąją minutę. Pirmasis įvartis krito 16-ąją, kai įmušė Montree Promsawatas. N. Valskis Tailano lygoje pelnė ketvirtąjį įvartį. „Ratchaburi“ (35 taškai) užima septintąją vietą tarp 18-os komandų.
2018-07-28

Tailande – dar vienas Nerijaus Valskio įvartis

Nerijus Valskis įmušė dar vieną įvartį Tailando futbolo lygoje. Tikslaus 30-mečio puolėjo smūgio „Ratchaburi“ pergalei nepakako. Lietuvio komanda svečiuose 1:2 (0:0) nusileido „Nakhon Ratchasima“. N. Valskis įvartį pelnė 79-ąją minutę, išlyginęs rezultatą. 47-ąją kamuolį į savuosius vartus nukreipė N. Valskio komandos draugas Philipas Rolleris. „Nakhon Ratchasima“ pergalę 80-ąją minutę išplėšė Leandro Assumpcao. N. Valskis Tailande įmušė ketvirtąjį įvartį per šešerias rungtynes.
2018-07-07

Nerijus Valskis lygiąsias išplėšė įvarčiu 95-ąją minutę

Nerijus Valskis padovanojo komandai tašką. Tel Avivo „Bnei Yehuda“ svečiuose 2:2 (1:1) sužaidė su Sachnino „Ihoud Bnei“ futbolininkais. Šeimininkai pirmavo po 24-ąją minutę pelnyto Yuvalo Avidoro įvarčio. 34-ąją minutę rezultatą išlygino Matanas Hozezas. „Ihoud Bnei“ 49-ąją minutę į priekį dar kartą išvedė Firasas Mugrabi. „Bnei Yehuda“ tašką išplėšė N. Valskis. Lietuvis įvartį pelnė 95-ąją minutę. Tel Avivo komandai atstovauja ir vartininkas iš Lietuvos Emilijus Zubas.
2018-03-03

Nerijus Valskis tęsia tradiciją – įmušė pergalingą įvartį rungtynių pabaigoje

Nerijus Valskis tęsia tradiciją. Lietuvos rinktinės futbolininkas dar kartą įmušė pačioje rungtynių pabaigoje ir taip nulėmė komandos pergalę. Tel Avivo „Bnei Yehuda“ svečiuose 2:1 (1:0) nugalėjo Natanijos „Maccabi“. N. Valskis kamuolį į vartų tinklą pasiuntė 86-ąją minutę. „Bnei Yehuda“ pirmąjį įvartį pelnė 36-ąją, kai pasižymėjo Ayidas Habshi. 77-ąją rezultatą išlygino Dia Saba. N. Valskis šiame sezone per 13 rungtynių pelnęs septynis įvarčius.
2017-12-10

Nerijus Valskis vėl įmušė Izraelyje

Nerijus Valskis pastaruoju metu rezultatyviai rungtyniauja Izraelio lygoje. Futbolininkas pelnė įvartį ir šeštadienį, bet to taškams nepakako – Tel Avivo „Bnei Yehuda“ svečiuose 1:2 (0:0) pralaimėjo Kirjat Šmonos „Hapoel Ironi“. N. Valskis kamuolį į vartus siuntė 89-ąją minutę. Tada rezultatas tapo 1:2. Tai – ketvirtasis lietuvio įvartis šiame sezone. Šeštadienį šeimininkų gretose 71-ąją minutę pasižymėjo Ismailis Ryanas, 87-ąją – Shonas Weissmanas.
2017-11-25

Įspūdinga: Nerijus Valskis išplėšė antrąją pergalę iš eilės

Nerijus Valskis tapo Tel Avivo „Bnei Yehuda“ pergalių kalviu. Futbolininkas iš Lietuvos išplėšė antrąjį laimėjimą iš eilės. Šįkart „Bnei Yehuda“ šeštadienį namie 3:2 (1:2) nugalėjo Jeruzalės „Beitar“. Šeimininkams du įvarčius pelnė Almogas Buzaglo (22, 60 minutėmis). „Beitar“ gretose pasižymėjo 11 metrų baudinį realizavęs Claudemiras (33 min.) ir Talas Kachila (44 min.). N. Valskis pergalę išplėšė įvarčiu, įmuštu 89-ąją minutę.
2017-11-05

Europos lygoje – Nerijaus Valskio įvartis svečiuose

Nerijus Valskis įmušė Trenčyne. Lietuvio atstovaujama Tel Avivo „Bnei Yehuda“ (Izraelis) 1:1 (1:0) sužaidė su šeimininkais „Trenčin“ (Slovakija) futbolininkais. 29-erių lietuvis kamuolį į vartus pasiuntė 3-ąją rungtynių minutę. 59-ąją rezultatą išlygino Jakubas Pauras. „Bnei Yehuda“ rungtynes baigė dešimtiese. 80-ąją minutę antrąją geltoną kortelę prieš save išvydo Maoras Kandilas. N. Valskis žaidė iki 82-osios minutės. 69-ąją minutę lietuviui parodyta geltona kortelė.
2017-07-13

„Trakai“ laimėjo Utenoje, nutrūko Nerijaus Valskio serija

Šešiose iš eilės „SMScredit.lt A lygos“ rungtynėse įvarčius pelniusio „Trakų“ atakų lyderio Nerijaus Valskio serija nutrūko Utenoje. Vis dėlto antroje turnyro lentelės vietoje žengiantys „riteriai“ 26-ojo turo mače išvykoje 1:0 (1:0) įveikė „Utenį“, užimantį septintą poziciją. Nors pačioje rungtynių pradžioje Jevgenijus Morozas tolimu smūgiu vienu lietimu smūgiavo tiesiai į vartininką, tačiau kamuolio kontrolė persvara akivaizdžiai priklausė svečiams iš senosios sostinės.