milano olimpia

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „milano olimpia“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „milano olimpia“.

Mintis apie laukiančius išlikimo mačus vijęs Andrea Trinchieri: „Mažai šansų yra geriau nei nieko“

Dėl įkrintamųjų įnirtingai kovojantis Kauno „Žalgiris“ (14/18) Nemuno saloje sukūrė dar vieną šventę. Ketvirtadienio kovoje su Milano „Olimpia“ jie išplėšė pergalę rezultatu 87:73.  Pergalę kauniečiams atnešė puiki antra mačo pusė. Iš viso per trečią ir ketvirtą kėlinius „Žalgiris“ pelnė 52 taškus, kai tuo tarpu varžovams leido pelnyti tik 36-is.
Prieš 20 min.

Sparnus užsiauginęs Summneris padėjo „Žalgiriui“ peršokti Milano dizainerių barjerą

Įspūdingais epizodais pratrūkęs Edmondas Summneris atvedė Kauno „Žalgirį“ į svarbią pergalę Eurolygoje ir pratęsė kauniečių įkrintamųjų medžioklę. Didžiulį susikaupimą ir energiją antroje rungtynių pusėje demonstravę kauniečiai namuose 87:73 (14:17, 21:20, 24:17, 28:19) sudorojo ir Milano „Olimpia“. E. Summneris sužaidė geriausias rungtynes vilkint Kauno klubo aprangą. Amerikietis pelnė 17 taškų ir pridėjo 5 rezultatyvius perdavimus.
507 Prieš 1 val.

„Žalgirio“ kelyje Eurolygoje – aiškų kozirį turintys ir atkrintamųjų krepšinio ištroškę profesoriaus Messinos auklėtiniai

Kauno „Žalgirio“ (13/18) krepšininkai Eurolygos reguliariojo sezono finišo tiesiojoje ketvirtadienio vakarą bandys patiesti atkrintamųjų krepšinio išsiilgusią Milano „Olimpia“ (14/17). Ant įkrintamųjų krašto šiuo metu balansuojanti krepšinio profesoriaus Ettore Messinos ekipa vasarą pasipildė vienu labiausiai patyrusiu Eurolygos krepšininku Nikola Mirotičiumi, o rungtynėse Kaune neabejotinai bandys įklampinti aikštės šeimininkus į sau palankų lėtesnį pozicinį krepšinį.
Prieš 13 val.

Maksvytis prieš mačą su lentelės gale užstrigusia Milano ekipa: „Nereikia apsigauti“

Penktadienio vakarą Kauno „Žalgiris“ (10-8) stos į antrąją dvigubos savaitės kovą prieš Milano „AX Armani“ komandą. Prieš rungtynes kauniečių treneris Kazys Maksvytis pasidalino, į kokias vietas labiausiai kreips dėmesį rytojaus mače. Šiuo metu Milano ekipa yra 16-oje Eurolygos lentelės vietoje su 6 laimėjimais ir 12 pralaimėjimų. Visgi „Žalgirio“ treneris sakė, kad vien tokia statistika remtis nereikėtų. „Tai – dar vienas eilinis stiprus varžovas.
62
2023-01-12

Jasikevičiaus kariauna iškovojo užtikrintą pergalę prieš Milano krepšininkus

Užtikrintą pergalę Eurolygoje iškovojo Barselonos „Barcelona“ (3-2) komanda, kuriai vadovauja Šarūnas Jasikevičius. Katalonai namuose 74:56 (21:21, 22:8, 18:12, 13:15) susitvarkė su Milano „AX Armani“ (3-2) krepšininkais ir nutraukė jų dviejų iš eilės laimėtų rungtynių atkarpą turnyre. „Barcelona“ atakų organizatorius Rokas Jokubaitis ant parketo praleido 14 minučių, pelnė 3 taškus (1/3 dvit., 0/1 trit., 1/2 baud.
2022-10-28

Šimtai sirgalių prašo grąžinti pinigus už bilietus į „Žalgirio“ Eurolygos rungtynes

Keli šimtai krepšinio sirgalių pateikė prašymus grąžinti pinigus už bilietus į penktadienio vakaro Eurolygos rungtynes tarp Kauno „Žalgirio“ ir Milano „AX Armani“ klubų, nerimaujant dėl koronaviruso plitimo. Pats klubas dėl viruso grėsmės žada papildomai tikrinti visus atvykstančius sirgalius termovizoriais ir prašo į renginį nevykti sirgalių iš Šiaulių, kur užfiksuotas pirmasis koronaviruso atvejis. „Šiuo metu yra apie 200 tokių prašymų atsiimti pinigus.
2020-02-28

Prieš rungtynes su Milano komanda – papildoma sveikatos patikra prie „Žalgirio“ arenos

Eurolygos 26-ojo turo rungtynėms su Milano „AX Armani“ komanda besiruošiantis Kauno „Žalgiris“ be jau skelbtų rekomendacijų, skirtų užtikrinti žiūrovų saugumą, ėmėsi ir papildomų sveikatos patikros priemonių. Siekiant, kad visi į rungtynes atvykstantys žiūrovai būtų patikrinti, prie pagrindinių įėjimų bus įrengtos palapinės, kuriose aistruolių kūno temperatūra bus patikrinta termovizoriais.
2020-02-28

Eurolygoje neliko nepralaimėjusių: „Olimpia“ per kėlinį nušlavė „Barceloną“

Milano „Olimpia“ (5-1) tapo pirmąja komanda, kuri šiame Eurolygos sezone parklupdė „Barcelona“ (5-1) klubą ir įsitvirtino tarp lyderių. Po šio mačo turnyre neliko nepralaimėjusių klubų. Artūro Gudaičio ekipa katalonus namie nugalėjo 83:69 (15:20, 15:17, 22:21, 31:11). Tai buvo penkta iš eilės „Olimpia“ pergalė. Italai atsiliko viso mačo metu, bet paskutinį kėlinį laimėjo net 31:11. Gudaitis per 22 minutes surinko 6 taškus (3/7 dvit.) ir atkovojo 6 kamuolius.
2019-11-01

Gudaitis monstriškai grįžo į Eurolygą, Milanas parbloškė „Fenerbahče“

8 mėnesius dėl sunkios traumos nežaidęs Artūras Gudaitis savaitgalį apšilo kojas Italijoje, o penktadienį surengė įspūdingą sugrįžimą Eurolygoje. Lietuvio atstovaujame Milano „Olimpia“ (3/1) namie 87:74 (20:11, 21:18, 25:26, 21:19) nugalėjo Stambulo „Fenerbahče“ (1/3). A. Gudaitis per 21 minutę suvertė 17 taškų (5/8 dvit., 7/9 baud.), atkovojo 5 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 8 pražangas ir surinko 25 naudingumo balus.
2019-10-25

Dramatiškai Milane pralaimėjęs „Žalgiris“ Eurolygoje lieka be pergalių

Nė karto Milane nepirmavęs Kauno „Žalgiris“ (0/2) lieka be pergalių Eurolygoje. Lietuvos čempionai varžovus paleido rungtynių pradžioje, niekaip nesugebėjo perlaužti jų eigos ir nusileido Milano „Olimpia“ (1/1) krepšininkams 81:85 (7:23, 29:20, 23:21, 22:21). „Žalgiris“ lieka viena iš penkių Eurolygos komandų, dar neiškovojusių pergalės. Po tragiško pirmo kėlinio lietuviai laimėjo likusius tris, bet to buvo per mažai.