Legendinis argentinietis Luisas Scola rezultatyviai sugrįžo į Eurolygos kovas po trylikos metų pertraukos, bet Milano „Olimpia“ (0/1) sezoną pradėjo pralaimėjimu.

Į Eurolygą iš NBA sugrįžusio Ettore Messinos vadovaujami dizaineriai, kurie vertėsi be po traumos atsigaunančio Artūro Gudaičio, Miunchene 64:78 (23:22, 11:20, 16:19, 14:17) nusileido „Bayern“ (1/0).

Antrame kėlinyje „Bayern“ surengė spurtą 15:0, įgijo dvylikos taškų pranašumą, kurį išlaikė iki pat paskutinio ketvirčio.

Jį „Olimpia“ pradėjo spurtu 9:0, vokiečiams taškų neleido pelnyti ilgiau nei keturias minutes bei priartėjo iki 59:61. Tačiau tai buvo viskas – vokiečiai atsakė savo spurtu ir likus žaisti pusantros minutės susigrąžino dviženklę persvarą 74:63.

39-erių L. Scola „Olimpia“ komandoje buvo rezultatyviausias su 17 taškų (4/6 dvit., 2/6 trit., 3/4 baud.) per 28 minutes. Aukštaūgis dar pridėjo 6 atkovotus, du perimtus kamuolius, bet suklydo triskart ir surinko 18 naudingumo balų.

14 taškų (1/5 trit.) ir 6 rezultatyvius perdavimus pridėjo Sergio Rodriguezas. Buvęs žalgirietis Aaronas White’as žaidė vos keturias minutes ir per jas pelnė 2 taškus bei sugriebė tiek pat kamuolių.

„Olimpia“ pataikė vos 4/22 tritaškių.

Nugalėtojams Vladimiras Lučičius surinko 18 taškų. Skambiausias „Bayern“ vasaros pirkinys Gregas Monroe pridėjo 6 taškus, atkovojo 10 kamuolių ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

„Bayern“: V. Lučičius 18 (26 naud. bal.), Nihadas Dedovičius 16, Maodo Lo 12, D. Nelsonas 9.

„Olimpia“: L. Scola 17, S. Rodriguezas 10, A. Della Valle 10.