michalas pospišilas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „michalas pospišilas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „michalas pospišilas“.

Septynioliktoji lietuvių klubo pergalė Škotijos futbolo lygoje

Septynioliktą pergalę Škotijos futbolo pirmenybių XXXVII turo mače iškovojo ketvirtąją vietą lyderių grupės turnyre užimantis Edinburgo "Hearts" (61 tšk.) klubas su keturiais lietuviai, šeštadienį namuose 2:0 (2:0) įveikęs šeštojoje pozicijoje esančius "Hibernian" (46 tšk.) futbolininkus. Visą mačą nugalėtojų gretose žaidė Marius Žaliūkas, Kęstutis Ivaškevičius bei Saulius Mikoliūnas, nuo antrojo kėlinio pradžios - Andrius Velička.
2007-05-12

Lietuvių klubo pergalė Škotijos futbolo pirmenybėse

Penkioliktą pergalę Škotijos futbolo čempionato XXXIII turo mače iškovojo ketvirtąją vietą dvylikos komandų turnyre užimantis vicečempionas Edinburgo "Hearts" klubas su keturiais lietuviais, šeštadienį namuose 1:0 (0:0) įveikęs penktojoje pozicijoje esančią "Kilmarnock" (46 tšk.) ekipą. Pergalingą įvartį nugalėtojams, kurie susitikimą baigė be raudona kortelę gavusio Jose Goncalveso (90 min.), 78 minutę pelnė tik nuo 74 min. rungtyniavęs Michalas Pospišilas.
2007-04-07

Kukli Valdo Ivanausko treniruojamos ekipos pergalė Škotijoje

Dvyliktą pergalę Škotijos futbolo pirmenybių XXVII turo rungtynėse iškovojo ketvirtą vietą dvylikos komandų turnyre užimantis Valdo Ivanausko treniruojamas šalies vicečempionas Edinburgo "Hearts" (44 tšk.) klubas ekipa su trimis lietuviais, šeštadienį namuose 1:0 (0:0) įveikęs aštuntojoje pozicijoje esančią "Inverness Caledonian Thistle" (31 tšk.) vienuolikę.
2007-02-10

Edinburgo "Hearts" nugalėjo Škotijos lygos autsaiderius

Dešimtą pergalę Škotijos futbolo čempionato XXIII turo rungtynėse iškovojo ketvirtąją vietą dvylikos ekipų turnyre užimantis Valdo Ivanausko treniruojamas Edinburgo "Hearts" (37 tšk.) klubas su dviem lietuviais, antradienį svečiuose 1:0 (1:0) įveikęs autsaiderę "Dunfermline Athletic" (14 tšk.) ekipą.Visą mačą svečių gretose žaidė Marius Žaliūkas, o Saulių Mikoliūną 63-čią minutę pakeitė Nerijus Barasa.Pergalingą įvartį "Hearts" komandai pelnė Michalas Pospišilas (16 min.