Dvyliktą pergalę Škotijos futbolo pirmenybių XXVII turo rungtynėse iškovojo ketvirtą vietą dvylikos komandų turnyre užimantis Valdo Ivanausko treniruojamas šalies vicečempionas Edinburgo "Hearts" (44 tšk.) klubas ekipa su trimis lietuviais, šeštadienį namuose 1:0 (0:0) įveikęs aštuntojoje pozicijoje esančią "Inverness Caledonian Thistle" (31 tšk.) vienuolikę.

Šeimininkų gretose Marius Žaliūkas žaidė visą mačą, Edgaras Jankauskas - iki 61-os minutės, o tarp atsarginių Edinburgo ekipos žaidėjų buvo vartininkas Eduardas Kurskis.

Pergalingą įvartį 82-ą minutę įmušė Michalas Pospišilas, vos prieš minutę pakeitęs dar praėjusį sezoną Kauno "FBK Kaunas" klube žaidusį lenką Arkadiuszą Klimeką.

Čempionato lyderis bei nugalėtojo titulą ginantis Glazgo "Celtic" klubas namuose 1:0 (0:0) įveikė "Hibernian" ekipą ir, surinkęs 68 taškus, 22 taškais lenkia rungtynėmis mažiau žaidusią Glazgo "Rangers` komandą.

Trečiojoje pozicijoje su 45 taškais liko "Aberdeen" vienuolikė, savo aikštėje 3:0 (1:0) sutriuškinusi "Dunfermline Athletic" futbolininkus.

Kitų šeštadienio Škotijos futbolo čempionato XXVII turo rungtynių rezultatai:
"Falkirk"       -  "Motherwell"       1:2 (0:0)
"St. Mirren"    -  "Dundee United"    0:1 (0:0)

Turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčių santykis, taškai):
1.  "Celtic"                       27 21  5  1  53:20  68
2.  "Rangers"                      26 13  7  6  41:22  46
3.  "Aberdeen"                     26 13  6  7  36:22  45
4.  "Hearts"                       27 12  8  7  35:24  44
5.  "Hibernian"                    27 11  6 10  46:32  39
6.  "Kilmarnock"                   26 10  6 10  34:40  36
7.  "Falkirk"                      27 10  3 14  34:35  33
8.  "Inverness Caledonian Thistle" 27  7 10 10  30:36  31