michaelas rollas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „michaelas rollas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „michaelas rollas“.

„Real“ pergalė sudėliojo atkrintamųjų varžybų poras

Madrido „Real“ penktadienį Eurolygos rungtynėse namie 106:86 (27:28, 26:22, 29:19, 24:17) sutriuškino Bambergo „Brose“. Šis mačas sudėliojo atkrintamųjų varžybų mozaiką. Savo varžovą sužinojo ir Kauno „Žalgirio“ krepšininkai. Žalgiriečiai (18 pergalių / 12 pralaimėjimų) reguliariajame sezone užėmė šeštąją vietą.
2018-04-07

Luko Lekavičiaus „Panathinaikos“ įteikė dovaną „Žalgiriui“

Nors Lukas Lekavičius ketvirtadienį Izraelyje neblizgėjo, jo atstovaujama Atėnų „Panathinaikos“ įteikė dovaną Kauno „Žalgiriui“ – 76:75 (18:20, 17:21, 21:17, 20:17) palaužė Tel Avivo „Maccabi“ krepšininkus. Toks rezultatas žalgiriečiams atvėrė kelią į atkrintamąsias varžybas.
2018-03-23

Galingas Artūro Gudaičio žaidimas pergales neatnešė

Artūras Gudaitis sužaidė galingas rungtynes, surinko 27 naudingumo balus, bet tai pergalės Milano „AX Armani“ neatnešė. Italijos komanda namie 102:111 (26:30, 24:27, 20:26, 32:28) nusileido Tel Avivo „Maccabi“ krepšininkams. Svečiai dominavo visą mačą. Abi ekipos gerai atakavo iš toli. „Maccabi“ pataikė devynis tritaškius iš 14 (64 procentai), „AX Armani“ – 12 iš 24 (50 proc.). A. Gudaitis per 24 minutes pelnė 18 taškų, pataikęs visus šešis dvitaškius.
2018-01-27

„Panathinaikos“ Barselonos krepšininkus nugalėjo ir be didesnės Luko Lekavičiaus pagalbos

Eurolygoje dar vieną pergalę iškovojo Atėnų „Panathinaikos“. Luko Lekavičiaus komanda savo aikštėje 84:75 (17:19, 19:15, 18:14, 30:27) nugalėjo „Barcelona“ krepšininkus. Pirmosios 25 rungtynių minutės klostėsi permainingai. Dažniau pirmavo svečiai. Vėliau iniciatyva priklausė „Panathinaikos“. Didžiausias Atėnų komandos pranašumas – 13 taškų. Jis tokią ribą pasiekė 39-ąją minutę (78:65). „Panathinaikos“ pataikė 29 dvitaškius iš 41 (71 procentas) ir perėmė 11 kamuolių. „Barcelona“ – vieną.
2018-01-11

„Real“ atsitiesė rungtynėse su „Unicaja“

Karčią piliulę rungtynėse su Vitorijos „Baskonia“ nurijęs „Real“ reabilitavosi ketvirtadienį. Madrido krepšininkai namie 89:57 (19:12, 21:15, 22:11, 27:19) sutriuškino Malagos „Unicaja“. Pastaroji rimčiau priešinosi pusę kėlinio. „Unicaja“ 4-ąją minutę pirmavo 9:4. Vėliau „Real“ ėmė tolti ir daužė varžovus. Didžiausias pranašumas – 89:54 (39 minutė). „Real“ pataikė 14 tritaškių iš 28 (50 procentų), „Unicaja“ – penkis iš 23 (22 proc.
2017-11-17

Eurolyga: Jono Mačiulio komanda patyrė antrąjį pralaimėjimą

Viena Eurolygos favoričių Jono Mačiulio Madrido „Real“ patyrė antrąjį pralaimėjimą. Ispanijos komanda svečiuose 83:90 (30:22, 12:25, 24:17, 17:26) nusileido Tel Avivo „Maccabi“ krepšininkams. Madrido komanda 10-ąją minutę pirmavo 30:20. 19-ąją persvaros rekordą pasiekė „Maccabi“ – 47:38. Nors trečiojo kėlinio pabaigoje iniciatyvą vėl perėmė „Real“, paskutinysis ketvirtis priklausė šeimininkams.
2017-11-10

Eurolyga: kas pateks į ketvirtfinalį, bet neprasibraus į finalo ketvertą?

Ketvirtadienį į kelionę pajudėjo pajudėjo Eurolygos naujojo sezono traukinys. Penktadienį į kovą stos Kauno „Žalgirio“ krepšininkai. Jų varžovė – Belgrado „Crvena Zvezda“. Portalas tv3.lt pristato visas elitinio žemyno turnyro komandas ir prognozuoja jų vietas. Praeitą kartą supažindinau su klubais, kurie, mano manymu, liks 9-12 pozicijose. Dabar – apie tas ekipas, kurios, kaip prognozuoju, užims 5-8 vietas.