medaliai

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „medaliai“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „medaliai“.

Neįtikėtinas lietuvių triumfas Europos šokių čempionatuose: grįžo pasidabinę medaliais

Prie stulbinančių Lietuvos sportininkų pasiekimų prisidėjo ir mūsų šalies šokėjai. Per pastarąsias kelias dienas Pasaulio sportinių šokių federacija (WDSF) surengė net keliolika svarbių turnyrų, iš kurių į Lietuvą parvežami medaliai. Lietuviai gali didžiuotis savo šokėjais, kurie pelnė ne vieną pergalę čempionatuose.
2024-04-18

Rinkimų traukinys pajudėjo: Vydas Gedvilas atskleidė, ar dalyvaus artėjančiuose LKF prezidento rinkimuose

Pirmadienio vakarą Lietuvos rinktinė „Jeep“ arenoje surengs atvirą treniruotę, kurios metu žaidėjai ir treneris Kazys Maksvytis pasidalins savo mintimis apie ketvirtadienį prasidedančią atranką į 2025 m. Europos čempionatą. Dar prieš vakarinę treniruotę naujienų portalui tv3.lt pavyko susisiekti su Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) prezidentu Vydu Gedvilu, kuris patvirtino, kad sieks antrosios kadencijos.
2024-02-19

Pasaulio plaukimo čempionate išdalinta dar daugiau medalių komplektų

Dohoje (Kataras) tęsiasi pasaulio plaukimo čempionatas. Trečiadienį jame buvo išdalinti dar 5 medalių komplektai. Vyrų 200 m plaukime peteliške pirmą kartą pasaulio čempionu tapo japonas Tomoru Honda, distanciją įveikęs per 1 min. 53.88 sek. Sidabrą pelnė italas Alberto Razzetti (1:54.65), bronzą – austras Martinas Espernbergeris (1:55.16). Įdomu tai, kad T.Hondai triumfuoti nesutrukdė net ir trauma.
2024-02-14

Pristatyti 2024 m. Paryžiaus olimpinių žaidynių medaliai – kiekviename bus po Eifelio bokšto dalelę

Ketvirtadienį 2024 m. Paryžiaus olimpinių žaidynių organizatoriai pristatė medalius, kuriais pasipuoš prizines vietas iškovoję sportininkai.  Įdomu, kad į visų prabų medalius bus įlieta ir originali Eifelio bokšto dalis. Šešiakampė geležies detalė bus patalpinta medalio centre.
2024-02-09

Keistojo pasaulio čempionato prognozės: „Meilutytei ir Teterevkovai kabinami medaliai, Rapšys – „nurašomas“

Neįprastu laiku – vasario 11-18 d. – Dohoje (Kataras) vyks pasaulio plaukimo čempionatas 50 m ilgio baseine. Iki covid-19 pandemijos pasaulio čempionatai 50 m ilgio baseine vykdavo kas dvejus metus, bet per pandemiją tvarkaraštis buvo taip sujauktas, kad dabar pasaulio čempionatai vyks 4 metus iš eilės (2022-2025 m.), o viskas į savo vėžes stos tik 2027 m. Lietuva į Dohą siųs pajėgią rinktinę, kurioje bus ir 3 iš 4 į Paryžiaus olimpiadą patekusių plaukikų – Rūta Meilutytė, Kotryna Teterevkova b...
2024-02-01

Dailiojo čiuožimo varžybose Rygoje – Medos Variakojytės bronza

Rygoje (Latvija) baigėsi tarptautinės dailiojo čiuožimo varžybos „Volvo Open Cup“, kuriose bronzos medalį jaunimo kategorijoje iškovojo Meda Variakojytė. Po trumposios programos lietuvė su 53,05 balo buvo 4-a, o laisvojoje programoje užėmė 3-ią vietą (101,08). To užteko, kad M.Variakojytė su 154,13 balo pakiltų ir į 3-ią vietą bendroje įskaitoje.
448
2024-01-22

Paryžiaus olimpiada – laukiamiausias desertas Lietuvos sporto sirgaliams: bet ar bus saldesnis nei buvo Tokijuje?

Olimpinės žaidynės – neabejotinai svarbiausias sporto renginys, kuris vyks 2024-aisiais. Jose iš įvairių pasaulio kampelių susirinks tūkstančiai sportininkų, kurie sieks iškovoti trijų spalvų apdovanojimus. Ne išimtis ir Lietuva, kuriai tam, kad pagerinti ankstesnės olimpiados rezultatą, pakaktų iškovoti vos du medalius. 2020 m. vasaros olimpinėse žaidynėse dalyavo 42 sportininkai iš Lietuvos ir tai buvo mažiausias skaičius per visą Lietuvos nepriklausomybės istoriją.

Užtikrintai pasaulio čempionatą užbaigę lietuviai pasidabino sidabro medaliais

Lietuvos jaunimo ledo ritulio rinktinė iškovojo pasaulio čempionato IIA diviziono sidabro medalius.Paskutinėse rungtynėse lietuviai 6:2 nugalėjo Kinijos atstovus. Keturias pergales per penkis susitikimus iškovoję lietuviai į priekį praleido tik Korėjos rinktinę, kuri laimėjo visus penkis susitikimus.
2023-12-18

Filipinuose – istoriniai paplūdimio tinklininkų medaliai

Paskutiniame sezono turnyre – geriausias karjeros rezultatas. Taip Filipinuose besibaigiančiame „Beach Pro Tour Challenge“ serijos turnyre finišavo lietuviai Patrikas Stankevičius ir Audrius Knašas. Lietuvos sportininkai pirmą sykį iškovojo tokio lygio turnyro bronzos medalius. Tai pirmieji tokių varžybų medaliai apskritai Lietuvos paplūdimio tinklinio istorijoje. Šiais metais dusyk ketvirtą vietą „Challenge“ turnyruose užėmė Monika Paulikienė ir Ainė Raupelytė.
2023-12-03

Lietuvos pora trečią kartą triumfavo Europos standartinių šokių čempionate

Šeštadienį Vilniuje vykusiame standartinių šokių Europos čempionate dar kartą čempionais tapo ir aukso medalius iškovojo Evaldas ir Ieva Sodeikos. Be jų varžybose Lietuvai atstovavo Georgijus Kalašnikovas ir Domilė Šemeškevičiūtė. Evaldas ir Ieva Sodeikos Europos čempionais tapo trečią kartą karjeroje. Lietuvos pora finale surinko 195,65 balus. Sidabras atiteko porai iš Vokietijos, o bronza pasipuošė šokėjai iš Italijos.