Lietuvos jaunimo ledo ritulio rinktinė iškovojo pasaulio čempionato IIA diviziono sidabro medalius.Paskutinėse rungtynėse lietuviai 6:2 nugalėjo Kinijos atstovus. Keturias pergales per penkis susitikimus iškovoję lietuviai į priekį praleido tik Korėjos rinktinę, kuri laimėjo visus penkis susitikimus.

Rungtynių pradžioje lietuviai gavo progą žaisti daugumoje, bet jos metu leido pabėgti varžovui prieš vartininką, o mėgindami taisyti situaciją jie pažeidė taisykles – į Lietuvos rinktinės vartus buvo skirtas baudinys.

Su juo sėkmingai susitvarkė lietuvių vartininkas Daniila Cepovas, lazda išmušęs ritulį iš varžovo ir neleidęs jam atlikti metimo.

Toliau spaudę varžovus lietuviai galiausiai pelnė įvartį. Pasižymėjo Dovydas Jukna (06:25, rez. perd. Simas Ignatavičius) .

Po pelnyto įvarčio lietuviai liko žaisti mažumoje, o jos metu Yuze Jia po tolimo metimo iš arti pirmasis atsidūrė prie ritulio ir pasiuntė jį į vartus.

Nepasimetę lietuviai pirmajame kėlinyje surengė dar dvi rezultatyvias atakas. Tiksliai į vartus iššovė Linas Dėdinas (13:52, rez. perd. S. Ignatavičius) ir Danielius Čečekovas (14:56, rez. perd. Marijus Dumčius, Daniilas Kovalenko).

Antrasis kėlinys lietuviams startavo nesėkmingai. Tianiy Zhangas sumažino Lietuvos rinktinės pranašumą iki vieno įvarčio.

Po praleisto įvarčio kurį laiką įsidrąsinę kinai surado savo progų atakoms, net netrukus Lietuvos rinktinė ir vėl tvirtai laikė kontrolę savo rankose. Daugumoje Marijus Dumčius surado Paulių Grybauską, o jis šūviu vienu lietimu sugrąžino lietuviams dviejų įvarčių pranašumą (34:21, rez. perd. M. Dumčius). Negana to, jau kitos atakos metu iš arti ritulį į vartus nukreipė Kirilas Jevstignejevas (35:04, rez. perd. Timuras Sedleckis-Razinas).

Trečiajame kėlinyje vyravo ramesnis žaidimas, tačiau ir jo metu lietuviai be įvarčio neliko. Antrąjį savo įvartį rungtynėse pelnė D. Čečekovas (59:03, rez. perd. M. Dumčius).