Lietuvos moterų 3x3 rinktinė pirmą kartą šalies istorijoje užlipo ant prizinės pakylos Europos čempionate. Kamilės Nacickaitės, Giedrės Labuckienės, Gabrielės Šulskės ir Martynos Petrėnaitės ketveriukė mažajame finale 22:14 nugalėjo Portugaliją ir pasidalino bronzos medaliais.

Iki tol lietuvėms nepavyko nužygiuoti net iki pusfinalio, šis čempionatas buvo pirmasis, kai mūsiškėms pavyko prasimušti į stipriausiųjų ketvertą. Lietuvės dominavo viso mačo metu, o tai padėjo padaryti startas 6:0.

Nors portugalės bandė kibti į atlapus, M.Petrėnaitė įsmeigė tolimą šūvį (20:11), varžovės dar atsakė 3 taškais (14:20), tačiau K.Nacickaitė pridėjo dvitaškį  ir lietuvės užtikrintai laimėjo (22:14).