marco belinelli

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „marco belinelli“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „marco belinelli“.

Praėjusio sezono vargus prisiminęs Marco Belinelli: „Norėjau baigti karjerą“

Bolonijos „Virtus“ veteranas Marco Belinelli išgyvena tikrą renesansą. Po sudėtingo praėjusio sezono krepšininkas šiemet demonstruoja puikią formą. 38 metų 196 cm ūgio italas praėjusį sezoną nesulaukdavo daug pasitikėjimo iš Sergio Scariolo, tačiau pasikeitus treneriams ir atvykus Luca Banchi, veteranas įrodė, kodėl žaidė NBA lygoje ir tapo ten čempionu. M.Belinelli pripažino, kad praėjusiais metais galvojo netgi dėti tašką karjeroje. „Praėjęs sezonas buvo sunkus.
2024-03-28

Virtus dar dvejiems metams išsaugojo veteraną

Bolonijos „Virtus“ skelbia, jog pratęsė sutartį su 37-erių veteranu Marco Belinelli, o naujasis susitarimas galios dar dvejus metus. Praėjusiame sezone Eurolygoje 196 cm ūgio krepšininkas vidutiniškai pelnydavo po 10 taškų, atkovodavo po 1,4 kamuolio ir atlikdavo po 1,1 rezultatyvaus perdavimo. Tiesa, jo pataikymas iš toli siekė 40,7 proc.
2023-07-07

Italija sutrumpino kandidatų sąrašą vykti į pasaulio čempionatą

Italijos vyrų krepšinio rinktinės treneris Romeo Sacchetti paskelbė sutrumpintą kandidatų sąrašą, kurie kviečiami ruoštis pasaulio pirmenybėms Kinijoje. Sąraše liko 19 žaidėjų, kurie liepos 22 d. rinksis į pirmą treniruotę. Tą pačią dieną Palangoje pasiruošimą pradės ir Lietuvos nacionalinė komanda. Sąraše liko garsiausios italų pavardės – Marco Belinelli, Luigi Datome, Danilo Gallinari, Alessandro Gentile, Nicolo Melli ir kiti.
2019-07-12

Italų kariauna pasaulio čempionatui – bus ir Datome, ir Belinelli

Iki pasaulio krepšinio čempionato likus mažiau nei dviems mėnesiams Italijos nacionalinės komandos treneris Romeo Sacchetti paskelbė 24 pavardes, pretenduosiančias patekti į galutinę rinktinės sudėtį. Sąraše netrūksta ir puikiai krepšinio gerbėjams pažįstamų pavardžių: italams veikiausiai atstovaus Stambulo „Fenerbahče“ staiguolis Luigi Datome, taip pat italams padės San Antonijaus „Spurs“ priklausantis Marco Belinelli.
2019-07-01

Drama Filadelfijoje: Marco Belinelli išpešė pratęsimą, bet antrojo išplėšti nepavyko

Italas Marco Belinelli išplėšė pratęsimą ir galėjo tai padaryti dar kartą, bet jo tritaškis skriejo pro šalį. Filadelfijos „76ers“ savo aikštėje 98:101 (20:19, 31:29, 17:21, 21:20, 9:12) neatsilaikė prieš Bostono „Celtics“ krepšininkus. Svečiai pirmajame kėlinyje pirmavo 17:8, bet pralaimėjo atkarpą 0:12 (17:20). Iki pat rungtynių pabaigos vyko atkakli ir permaininga kova.
2018-05-06

„Celtics“ Rytų konferencijos pusfinalį pradėjo pergale

„Celtics“ pergale pradėjo Rytų konferencijos pusfinalį. Bostono krepšininkai namuose 117:101 (25:22, 31:23, 31:30, 30:26) nugalėjo Filadelfijos „76ers“ ir serijoje pirmauja 1:0. Šeimininkai pirmajame kėlinyje išsiveržė į priekį 21:13, bet „76ers“ antrojo ketvirčio pradžioje išlygino rezultatą (27:27). Netrukus Bostono krepšininkai spurtavo ir įgijo dviženklę persvarą – 56:43. Trečiojo kėlinio pabaigoje „Celtics“ pranašumas pasiekė naują rekordą – 87:70. Rungtynių pabaigoje Bostono komanda užbrė...
2018-05-01

Atkrintamųjų sensacija stebina toliau – laimėjo ir trečiąsias rungtynes

Šeštąją Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) Vakarų konferencijos vietą užėmusi Naujojo Orleano „Pelicans“ ir toliau stebina Ameriką. Komanda laimėjo trečiąsias pirmojo atkrintamųjų varžybų etapo rungtynes bei serijoje pirmauja 3:0. Šįkart „Pelicans“ namie 119:102 (36:20, 28:25, 27:25, 28:32) nugalėjo Portlando „Trail Blazers“, kuri Vakaruose buvo trečia. Šeimininkai po pirmojo kėlinio turėjo 16 taškų persvarą – 36:20. Nugalėtojams 30 taškų pelnė Nikola Mirotičius, 28 – Anthony Davisas.
2018-04-20

Domantas Sabonis nebuvo pastebimas, bet užfiksavo geriausią rungtynių rodiklį

Šiame sezone 12,3 taško renkantis ir 8,3 kamuolio atkovojantis Domantas Sabonis šiąnakt buvo toli nuo vidurkių. Vis dėlto, lietuvio laiką Indianos „Pacers“ laimėjo 16 taškų, o rungtynes svečiuose – 105:95 (28:27, 25:24, 25:20, 27:24), pranokusi Atlantos „Hawks“ krepšininkus. Šeimininkai geriau startavo ir pirmojo kėlinio viduryje pirmavo 18:9. „Pacers“ ketvirčio pabaigoje išlygino rezultatą (24:24). Atkakli bei permaininga kova vyko iki trečiojo kėlinio pradžios.
2017-12-21

Italai baigė suomių Europos čempionato pasaką

Suomiai, fantastiškai žaidę A grupės varžybose, baigė savo pasirodymą Europos čempionate. Juos eliminavo lietuvių grupėje rungtyniavę italai – 70:57 (30:17, 18:12, 10:13, 12:15). Italijos rinktinė per pirmąją kėlinį į varžovų krepšinį „suleido“ 30 taškų. Italai 9-ąją minutę pirmavo 30:15. Rekordinė Italijos komandos persvara – 20 taškų (51:31). Tokią ribą italai pasiekė 22-ąją minutę. Suomiams ketvirtajame kėlinyje pavyko sumažinti deficitą.
2017-09-09

Kelias finalo link. Kas laukia lietuvių?

Šiandien prasideda Europos krepšinio čempionato aštuntfinaliai. tv3.lt paanalizavo, kokį kelią reikėtų nueiti lietuviams, norintiems ketvirtąkart istorijoje užsikabinti aukso medalius. Aštuntfinaliai Vokietija – Prancūzija Vokiečiai į aštuntfinalį pateko kaip antra B grupės komanda, prancūzai – trečia A grupės ekipa. Tačiau vargu, ar Vokietijos rinktinę verta vadinti poros favorite. Vokiečiai turi neabejotiną lyderį Dennisą Schroderį.