Šiame sezone 12,3 taško renkantis ir 8,3 kamuolio atkovojantis Domantas Sabonis šiąnakt buvo toli nuo vidurkių. Vis dėlto, lietuvio laiką Indianos „Pacers“ laimėjo 16 taškų, o rungtynes svečiuose – 105:95 (28:27, 25:24, 25:20, 27:24), pranokusi Atlantos „Hawks“ krepšininkus.

Šeimininkai geriau startavo ir pirmojo kėlinio viduryje pirmavo 18:9. „Pacers“ ketvirčio pabaigoje išlygino rezultatą (24:24).

Atkakli bei permaininga kova vyko iki trečiojo kėlinio pradžios. Tada pradėjo ryškėti Indianos krepšininkų pranašumas.

Ketvirtojo kėlinio pabaigoje skirtumas išaugo iki 17 taškų (102:85). Per likusį laiką „Hawks“ sumažino deficitą.

D. Sabonis ant parketo praleido 22 minutes, per kurias pelnė keturis taškus ir atkovojo tiek pat kamuolių. Lietuvio žaidimo laiką „Pacers“ laimėjo 16 taškų. Tai – geriausias rungtynių rezultatas.

„Hawks“: Johnas Collinsas 18 (6/7 dvitaškių, 6/6 baudų, 9 atkovoti kamuoliai), Kentas Bazemore’as 13 (5/7 metimų), Marco Belinelli 13 (5/12 met.), Milesas Plumlee 10 (5 atk. kam.), Ersanas Ilyasova 10 (5 atk. kam.).

„Pacers“: Victoras Oladipo 23 (8/15 met., 5 atk. kam.), Mylesas Turneris 20 (6/13 met., 7/7 baud., 6 atk. kam.), Bojanas Bogdanovičius 19 (8/14 met.), Darrenas Collisonas 11 (5/8 met.), Cory Josephas 11 (5/9 met.), Lance’as Stephensonas 10 (8 atk. kam., 6 rezultatyvūs perdavimai).

„Pacers“ (18 pergalių / 14 pralaimėjimų) užima ketvirtąją Rytų konferencijos poziciją, „Hawks“ (7/24) – absoliuti lygos autsaiderė.