manu ginobilli

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „manu ginobilli“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „manu ginobilli“.

Pratęsimo dramą išgyvenusi „Spurs“ – per žingsnį nuo konferencijos finalo

„Spurs“ laimėjo penktąsias NBA Vakarų konferencijos pusfinalio rungtynes. San Antonijo krepšininkai šiąnakt namie 110:107 po pratęsimo palaužė Hiustono „Rockets“. San Antonijo komanda serijoje pirmauja 3:2. Mačas klostėsi permainingai. Jį geriau pradėjo „Spurs“, 6-ąją minutę pirmavę 20:11. Tai buvo didžiausia šeimininkų persvara per visas rungtynes. Trečiajame kėlinyje, 29-ąją minutę, tokį pat skirtumą pasiekė „Rockets“ (72:63). Ji taip pat didesnio pranašumo neturėjo.
2017-05-10

„Spurs“ liko žingsnis

„Spurs“ iki Vakarų konferencijos pusfinalio liko žingsnis. San Antonijo krepšininkai šiąnakt namie 116:103 nugalėjo Memfio „Grizzlies“ ir serijoje pirmauja 3:2. Svečiai geriau pradėjo rungtynes bei 5-ąją minutę pirmavo 10:4. „Spurs“ pirmojo kėlinio viduryje laimėjo atkarpą 11:0 ir įgijo penkių taškų persvarą (19:14 – 10 min.
2017-04-26

NBA. Po įspūdingos nakties liko vienintelis atkrintamųjų nežinomasis

Naktį iš pirmadienio į antradienį už Atlanto sužaistos devynerios NBA rungtynės. Neišvengta pratęsimo, krito favoritai, buvo ir rezultatyvių, ir gynybinių mačų. Dėl likusių dviejų kelialapių į atkrintamąsias kovoja Indianos „Pacers“, Čikagos „Bulls“ ir Majamio „Heat“. Geriausios „Pacers“ pozicijos. Indianos krepšininkai Filadelfijoje 120:111 nugalėjo vietos „76ers“. „Pacers“ pirmavo nuo pirmosios iki paskutiniosios rungtynių minutės.