maksim kovtun

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „maksim kovtun“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „maksim kovtun“.

Ispanas J.Fernandezas ketvirtą kartą tapo Europos dailiojo čiuožimo pirmenybių čempionu

Europos dailiojo čiuožimo čempionate Slovakijos sostinėje ketvirtus metus iš eilės vyrų varžybų (35 dalyviai) čempiono titulą iškovojo favoritu laikytas ispanas Javieras Fernandezas. Jis tapo pirmuoju čiuožėju per pastaruosius 43 metus, kuriam Senojo žemyno pirmenybėse pavyko triumfuoti keturis kartus iš eilės.
2016-01-29

Europos dailiojo čiuožimo pirmenybėse lyderiu tapo favoritu laikomas ispanas

Slovakijos sostinėje įsibėgėjančiame Europos dailiojo čiuožimo čempionate vyrų varžybų (35 dalyviai) lyderiu po trumposios programos tapo ketvirtojo nugalėtojo titulo iš eilės siekiantis bei favoritu laikomas ispanas Javieras Fernandezas. Pasaulio čempionu tituluojamas 24-erių metų Ispanijos sportininkas, kuris Senojo žemyno pirmenybėse triumfavo 2013-2015 metais, trečiadienį trumpojoje programoje surinko 102,54 balo.