Europos dailiojo čiuožimo čempionate Slovakijos sostinėje ketvirtus metus iš eilės vyrų varžybų (35 dalyviai) čempiono titulą iškovojo favoritu laikytas ispanas Javieras Fernandezas. Jis tapo pirmuoju čiuožėju per pastaruosius 43 metus, kuriam Senojo žemyno pirmenybėse pavyko triumfuoti keturis kartus iš eilės.

Pasaulio čempionu tituluojamas 24-erių metų Ispanijos sportininkas ketvirtadienį su 200,23 balo buvo nepralenkiamas ir laisvojoje programoje, o rekordinėje per savo karjerą sumoje surinko 302,77 balo.

Sidabro apdovanojimas atiteko gerokai atsilikusiam Aleksejui Byčenkai (242,56) iš Izraelio, o bronzos medaliu tenkinosi praėjusių metų pirmenybių vicečempionas rusas Maksimas Kovtunas (242,21):