maciejaus lampės

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „maciejaus lampės“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „maciejaus lampės“.

Turkai parklupdė Lenkijos komandą

Trečiąją pergalę iš eilės Europos krepšinio čempionate iškovojo ir D grupėje pirmąją poziciją užėmė Turkijos krepšininkai, kurie trečiadienį 87:69 (24:17, 21:17, 21:21, 23:14) įveikė aukštės šeimininkus lenkus. Turkai į antrąjį etapą pateko turėdami dvi įskaitines pergales, lenkai - vieną. Šį dvikova tapo jubiliejine Lenkijos rinktinės kapitonui Adamui Wojčikui.
2009-09-09

Lietuva–Lenkija 75:86. Mes – nebe krepšinio šalis?

Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė tęsia tragišką startą Europos čempionate. Mūsiškiai šiandien 75:86 (23:25, 9:17, 18:18, 25:26) neatsilaikė prieš Lenkiją ir atsidūrė ant bedugnės krašto – po dviejų turų jie dar neturi nė vienos pergalės. Pirmas kėlinys: lenkų dominavimas Audringai pilnutėlių sporto rūmų palaikomi Lenkijos krepšininkai susitikimą pradėjo spurtu 7:0 ir nesužaidus nei pusantros minutės Ramūnas Butautas jau buvo priverstas prašyti minutės pertraukėlės.
2009-09-09

Kęstutis Kemzūra: „Stengsiuosi pateisinti latvių lūkesčius“

Vilniaus „Lietuvos ryto“ krepšininkų triumfą Europos taurės turnyre stebėjo ir dabartinis Latvijos rinktinės treneris Kęstutis Kemzūra. Tris į finalo aštuonetą patekusius klubus per savo karjerą treniravęs lietuvis pažymėjo, jog dabar užsiima kūrybiniu procesu Latvijos rinktinėje. - „Lietuvos ryto“ pergalė Europos taurės turnyre jums buvo netikėta? - Turiu prisipažinti, kad tikrai buvo netikėta. Šiame turnyre buvo labai daug netikėtumų.
2009-04-09

Lenkija paskelbė galutinį žaidėjų dvyliktuką

Lenkijos vyrų krepšinio rinktinės vyriausiasis treneris Andrejus Urlepas paskelbė 12 žaidėjų pavardes, kurie vyks į Europos čempionatą vyksiantį Ispanijoje.Iš geriausių lenkų krepšininkų sąraše nėra Michalio Ignerskio, Cezary'io Trybanskio, Maciejaus Lampes, Marcino Gortato, Krzysztofo Roszykio ir Michalio Chylinskio.