Trečiąją pergalę iš eilės Europos krepšinio čempionate iškovojo ir D grupėje pirmąją poziciją užėmė Turkijos krepšininkai, kurie trečiadienį 87:69 (24:17, 21:17, 21:21, 23:14) įveikė aukštės šeimininkus lenkus.

Turkai į antrąjį etapą pateko turėdami dvi įskaitines pergales, lenkai - vieną.

Šį dvikova tapo jubiliejine Lenkijos rinktinės kapitonui Adamui Wojčikui. Puolėjas nacionalinėje komandoje sužaidė 150-ąsias rungtynes ir prieš mačą atsistojus plojant visiems "Hala Stulecia" susirinkusiems žiūrovams buvo apdovanotas didžiule taure.

Omero Asiko vedino Turkijos rinktinės krepšininkai nuo pat pirmųjų mačo minučių perėmė iniciatyvą ir po dešimtojo iš eilės aukštaūgio taškų Lenkijos rinktinė buvo priversta prašyti minutės pertraukėlės, nes Turkijos krepšininkai iš karto atitrūko – 14:6. Lenkijos rinktinės snaiperiai ir toliau šaudė pro šalį, o Keremas Tunčeri tolimu metimu likus

žaisti tris minutes tolimu metimu leido svečiams pirmą kartą įgyti dviženklį pranašumą – 21:11. Nors ketvirčio pabaigoje lenkams pavyko šiek tiek priartėti, po pirmųjų dešimties minučių turkai ir toliau buvo priekyje – 24:17.

Antrajame kėlinyje lenkai perėmė iniciatyvą ir po Davido Logano tolimo metimo sumažino deficitą iki penkių taškų (21:26). Negana to, K.Tunčeri buvo nubaustas technine pražanga, o tuo pasinaudoję aikštės šeimininkai dar labiau priartėjo – 24:28. Visgi Hedo Turkoglu dėka įpusėjus ketvirčiui Turkijos rinktinė vėl atsitiesė – 34:26. Ketvirčio pabaigoje turkai surengė dar vieną spurta 11:1, po kurio svečių persvara jau tapo triuškinanti – 45:28. Tačiau lenkai paskutinę kėlinio minutę pataikė du tolimus metimus iš eilės ir įpusėjus rungtynėms turkų persvara siekė vienuolika taškų – 45:34.

Po didžiosios pertraukos Lenkijos rinktinės puolėjo Maciejaus Lampės inicijuotas spurtas buvo leidęs aikštės šeimininkams gerokai priartėti (56:50), tačiau ant suolelio atsisėdus nedidelę kojos traumą patyrusiam lenkų lyderiui Marcinui Gortatui turkai vėl susigrąžino dviženklį pranašumą - 62:52. O netrukus jį dar labiau padidino - 66:55.

Lemiamas kėlinys jau tebuvo tik formalumas. Pirmąją jo pusė turkai laimėjo atkarpa 19:4 ir Turkijos komandos persvara tapo milžiniška - 85:59. Per likusį laiką aikštelėje niekas nepasikeitė ir turkai pratęsė pergalių seriją Europos čempionate - 87:69.

Turkija: O.Asikas 22 (dvitaškiai 10/11), E.Ilyasova 18 (dvitaškiai 5/6, 8 atk. kam.), H.Turkoglu 13 (8 atk. kam.), K.Tunčeri 11, E.Arslanas 10.

Lenkija: M.Gortatas 21 (dvitaškiai 10/14, 7 atk. kam.), M.Lampe 14 (7 atk. kam.), K.Szubarga, M.Ignerskis ir D.Loganas - po 6.