m. strolia

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „m. strolia“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „m. strolia“.

Mantas Strolia – apie neįprastą profesiją ir dažną lietuvių bruožą: su tokiais nedirba

Jau šį šeštadienį laidoje „galvOK“ pasirodys profesionalus slidininkas, dukart olimpinėse žaidynėse dalyvavęs daugkartinis Lietuvos, Lenkijos ir Latvijos slidinėjimo čempionas Mantas Strolia. Vyras jau porą metų padeda kitiems – ir tikina, jog sportininkui būdingas savybes galime išsiugdyti mes visi.  Mantas Strolia jau antrus metus užsiima sporto ir asmeninio efektyvumo trenerio veikla.
2021-10-30

Teisėjų sustabdytas slidininkas: jie nenorėjo, kad tokie, kaip aš, maišytųsi

Lietuviams Pjongčango olimpinės žaidynės baigėsi. Paskutinis startavo slidininkas Mantas Strolia. Jis 50-ies kilometrų varžybose lyderiams pralaimėjo ratu. Taip traukė raumenis, kad bėgo ašaros M. Strolia įveikė 39 kilometrus. Tada arbitrai lietuvį sustabdė. „Iki paskutinio rato pritrūko gal pusantro kilometro. Beliko pora pakilimų, bet teisėjai tiesiog nenorėjo rizikuoti, kad pasimaišytų kiti sportininkai. Tokie, kaip aš. Ir sustabdė.
2018-02-24

Lietuvos slidininkai: buvo pragaras, o galiausiai – bandymas išgyventi

Lietuvos slidininkams Pjongčango olimpinėse žaidynėse liko vienintelis startas. Priešpaskutiniame, į kurį lietuviai dėjo bene daugiausia vilčių, Mantas Strolia ir Modestas Vaičiulis, savo komandinio sprinto rungties pusfinalyje aplenkė dvi komandas ir užėmė 12-ąją vietą. Žiauriai sunku „Buvo žiauriai sunku, – iškart po finišo dūsavo M. Strolia. – Pirmasis ratas geras, lengvas. Per Modesto važiavimą reikėjo atsigauti. Jaučiau, kad laiko per mažai. Oro netrūko, bet raumenys sunkėjo.
2018-02-21

Lietuvos slidininkas: sakiau, kad trasoje mirsiu už nepriklausomybę

Lietuvos slidininkai šalies šimtmečio proga liko greta 15-os kilometrų varžybų šimtuko. Mantas Strolia penktadienį užėmė 94-ąją vietą, Modestas Vaičiulis – 96-ąją. Pirmasis nuo nugalėtojo atsiliko šešiomis minutėmis, 47,5 sekundės. „Šiandien buvo pakankamai sunku. Oras apgaulingas. Slydimas geras, saulėta, nebuvo stipraus vėjo. Atrodo, pirmąjį ratą pradėjau atsargiai, bet, iš tikrųjų, per stipriai. Buvo statūs pakilimai. Tarsi šliuoži, raumenys ne taip sunkiai dirba, bet trūksta oro.
2018-02-16

Kvalifikacijos neįveikę lietuviai: buvo gera matyti, kad sunku ir stipriausiems

Lietuvos slidininkams Mantui Stroliai ir Modestui Vaičiuliui nepavyko įveikti kvalifikacinio olimpinės vyrų sprinto rungties barjero. Lietuviai baigė savo pasirodymą šiose varžybose. Treniruotėse buvo lengviau M. Vaičiuliui antradienį sekėsi geriau. Jis 1,4 ilgio trasą įveikė per tris minutes, 21,10 sekundės ir nuo geriausią laiką užfiksavusio atleto atsiliko 12,56 sekundės. Modestas kvalifikacijoje liko 44-as. Į ketvirtfinalį prasibrovė 30 geriausių slidininkų.
2018-02-13

Mantas Strolia ir Modestas Vaičiulis neįveikė sprinto kvalifikacijos

Antradienį Pjongčango olimpinėse žaidynėse individualaus sprinto klasikiniu stiliumi rungties kvalifikacijoje startavę lietuviai Mantas Strolia ir Modestas Vaičiulis nepateko į kitą etapą. 1,4 km trasą M. Vaičiulis įveikė per 3 minutes 21,20 sekundžių ir užėmė 45-ą vietą. M. Strolia finišavo per 3 min. 31,11 sekundės ir buvo 65-as. Į ketvirtfinalį pateko 30 greičiausių sportininkų. Greičiausias kvalifikacijoje buvo suomis Ristomatti Hakola, kuris distanciją įveikė per 3 minutes 8,54 sekundes.
2018-02-13

Ratu aplenktas Mantas Strolia: po griūties jaučiausi kaip netekęs kojos

Pirmasis iš penkių slidinininko Manto Strolios startų Pjongčange nepavyko. 31-erių ignalinietis buvo aplenktas ratu. Iškart po varžybų žurnalistams sportininko pagauti nepavyko. Vėliau lietuvis paaiškino, kur prapuolė. M. Strolia neblogai praėjo skiatlono rungtį, bet vėliau krito ir nusirito į rikiuotės uodegą. Lietuvis lyderių buvo aplenktas ratu. Mantas iki finišo nužingsniavo paėmęs slides į rankas. Vėliau sportininkas turėjo praeiti pro žurnalistus, bet vėl stojo ant slidžių ir dingo.
2018-02-11

Lietuvos slidininkas pradės penkių dalių Pjongčango odisėją

Sekmadienį prie Pjongčango olimpinių žaidynių starto juostos išsirikiuos dar trys lietuviai. Biatlonininkai Tomas Kaukėnas ir Vytautas Strolia grumsis vyrų 10 kilometrų sprinto rungtyje, o Manto Strolios laukia 30 kilometrų slidinėjimo varžybos. „Ši rungtis, mano ir ekspertų akimis, viena sunkiausių. Nors ji ne pati ilgiausia, bet reikia varžytis dviem stiliais. Tarsi plaukimas ir bėgimas. 15 kilometrų maksimaliai atidirbus bei išnaudojus vienas raumenų grupes, labai sunku persijungti.
2018-02-10

Olimpietis Modestas Vaičiulis – sunkią ligą įveikęs gamtos vaikas

Pjongčango olimpinėse žaidynėse dalyvaus trys Lietuvos slidininkai. Vienas jų – prieš kelerius metus sunkią ligą įveikęs Modestas Vaičiulis. Taktika ne visada pasirenkama teisingai Modestui tai nebus olimpinis debiutas. Sportininkas prieš aštuonerius metus šliuožė Vankuverio trasa. Lietuvis sprinto rungtyje buvo 54-as. Gerokai aukštesnė vieta pasiekta komandiniame sprinte. M. Vaičiulis, startavęs kartu su Mantu Strolia, užėmė 18-ąją poziciją.
2018-01-31

Mantas Strolia: tikslas Pjongčange – iškrauti save tiek, kad po finišo neatsikelčiau

Mantas Strolia – vienas iš devynių Lietuvos sportininkų, vyksiančių į Pjongčango olimpines žaidynes. Nors 31-erių slidininkas į didįjį sportą grįžo po šešerių metų pertraukos, tai nesutrukdė iškovoti kelialapio į olimpiadą. Olimpinių žaidynių uždarymas – tarsi paskutinė diena mokykloje M. Strolia karjeros viršūnę pasiekę prieš aštuonerius metus. Ignalinietis ne tik pateko į Vankuverio olimpines žaidynes – jose užfiksavo puikų resultatą.