m. blaževič

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „m. blaževič“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „m. blaževič“.

16-mečių vaikinų rinktinė Europos čempionate užėmė šeštąją vietą

Lietuvos vaikinų (U16) rinktinė savo pasirodymą Europos pirmenybėse baigė nesėkme. Edvino Justos auklėtiniai rezultatu 62:80 (13:20, 23:24, 7:20, 19:16) turėjo pripažinti Turkijos rinktinės pranašumą ir Europos čempionate užėmė šeštąją vietą. Tai – ketvirtas kartas, kai šią vasarą susitinka šios dvi rinktinės, prieš šios dienos susitikimą Lietuvos rinktinė Turkijos komandą buvo įveikusi du kartus. Vieną jų Europos jaunimo olimpinio festivalio turnyro finale.
2017-08-19

16-mečių rinktinė Europos pirmenybėse kovos dėl penktosios vietos

Lietuvos vaikinų (U16) rinktinė po atkaklios kovos įveikė Ispanijos ekipą. Edvino Justos auklėtiniai pranoko varžovus rezultatu 92:80 (15:18, 23:11, 31:13, 23:38) ir žais dėl penktosios vietos Europos čempionate. Rungtynėse pirmuosius taškus pelnė Lietuvos rinktinė, tačiau po to ispanai spurtavo 12:0. Nors lietuviams pavyko sumažinti skirtumą, po pirmojo kėlinio rezultatas buvo 18:15, Ispanijos rinktinės naudai.
2017-08-18

16-mečiai peržengė aštuntfinalio barjerą

Lietuvos jaunučių (U16) vaikinų rinktinė sėkmingai peržengė pirmąjį Europos čempionato barjerą. Edvino Justos auklėtiniai 70:58 (19:11, 15:13, 15:20, 21:14) įveikė Suomijos rinktinę ir pateko į turnyro ketvirtfinalį.
2017-08-16

16-mečiai Europos čempionato grupių etapą baigė pergalingai

Lietuvos jaunučių (U16) vaikinų krepšinio rinktinė pergalingai baigė pirmąjį Europos čempionato etapą. Edvino Justos auklėtiniai paskutinėse A grupės rungtynėse 70:62 (18:17, 13:18, 17:17, 22:10) įveikė Izraelio ekipą. Viso susitikimo metu vyko kova taškas į tašką, o varžovai, įpusėjus rungtynėms, pirmavo keturių taškų skirtumu.
2017-08-13

Lietuvos šešiolikmečių vaikinų rinktinė nesėkme pradėjo Europos čempionatą

Lietuvos vaikinų (U16) rinktinė po įtemptos kovos patyrė pirmąją nesėkmę Europos pirmenybėse. Edvino Justos auklėtiniai rezultatu 54:56 (19:8, 12:16, 11:17, 12:15) nusileido Serbijos rinktinei. Nors rungtynės prasidėjo atkakliai, kėlinio pabaigą 11:1 laimėję lietuviai įsiveržė į priekį.