Lietuvos vaikinų (U16) rinktinė po įtemptos kovos patyrė pirmąją nesėkmę Europos pirmenybėse. Edvino Justos auklėtiniai rezultatu 54:56 (19:8, 12:16, 11:17, 12:15) nusileido Serbijos rinktinei.

Nors rungtynės prasidėjo atkakliai, kėlinio pabaigą 11:1 laimėję lietuviai įsiveržė į priekį.

Antrajame ketvirtyje geriau pradėję žaisti serbai sumažino skirtumą ir po pirmosios rungtynių pusės rezultatas buvo 31:24.

Po ilgosios pertraukos ir toliau geriau sekėsi Serbijos rinktinei, kuri po trijų kėlinių atsiliko minimaliu skirtumu.

Paskutiniajame ketvirtyje likus 42 sekundėms iki rungtynių pabaigos, rezultatas buvo lygus, tačiau lietuviams taškų pelnyti nepavyko ir rungtynes 56:54 laimėjo Serbijos komanda.

LIETUVA U16: M. Blaževič 13 tšk. (9 atk. k.), N. Pankratjevas 9 tšk., Ą. Tubelis 8 tšk.

SERBIJA U16: M. Pavicevic 11 tšk., D. Pazin 9 tšk. (8 atk. k.), L. Zivanovic 9 tšk.

Kitose Europos čempionato rungtynėse lietuviai susitiks su Kroatijos rinktine.