los angeles clippers

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „los angeles clippers“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „los angeles clippers“.

Naujajame NBA sezone – gausybė intrigų

Ar „Milwaukee Bucks“ krepšininkai apgins NBA čempionų titulą? Kas taps naujojo sezono naudingiausiu žaidėju? Ar dar turės parako 36 metų „Karalius“ LeBronas Jamesas? Kaip artėjančiame čempionate pasirodys Lietuvos krepšinio žvaigždės? Prieš šią savaitę prasidedančias 76-ąsias NBA pirmenybes intrigų tikrai netrūksta.
2021-10-19

NBA aikštelėse lietuviams sekėsi skirtingai

Skirtingomis nuotaikomis NBA aikšteles paliko Lietuvos rinktinės atstovai. „Indiana Pacers“ svečiuose 109:94 (31:21, 27:26, 27:18, 24:29) įveikė „Utah Jazz“ ir pergalę šventė trečiajame mače iš eilės. Solidžias rungtynes sužaidė ir Indianos ekipai atstovaujantis jaunasis lietuvis Domantas Sabonis.
2018-01-16

Solidus Domantas Sabonis nuo košmariškos metų pabaigos „Pacers“ negelbėjo

Skaudžia nesėkme 2017-uosius baigė Domantas Sabonis ir „Indiana Pacers“ (19-18). Paskutinėse metų rungtynėse namuose Indianapolio ekipa 90:107 (13:23, 25:26, 20:38, 32:20) krito prieš „Minnesota Timberwolves“ (23-14). Lietuvis šiame mače pasireikšti gavo 29 minutes ir buvo arti dvigubo dublio. Puolėjas pelnė 8 taškus (3/8 dvitaškių, 0/2 tritaškių, 2/3 baudų), sugriebė 11 ir perėmė kamuolį, atliko du rezultatyvius perdavimus, išrašė varžovui bloką, du sykius suklydo ir kartą prasižengė.
2018-01-01

NBA rungtynėse suspindėjo dar vienas latvis

Dairis Bertanis priminė, kad Latvijos krepšinis turi NBA ne tik Kristapą Porzingį. Tritaškiais įprastai pasižymintis dar vienas latvis šįkart NBA mače pasižymėjo kaip gynybos uola.
2017-12-04

Lietuvių kelyje – nežinomas Kosovas ir pažįstama Lenkija

Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė pradeda kelionę į 2019 metų pasaulio čempionatą. Mūsų šalies nacionalinė komanda Europos zonos atrankos rungtynėse penktadienį ir sekmadienį išbandys jėgas su Kosovo (svečiuose) ir Lenkijos (namie) ekipomis. Šias dvikovas tiesiogiai rodys vaizdo transliacijų internetu platforma viaplay.lt, „Viasat Sport Baltic“ ir TV3 kanalai. Taip pat bus transliuojami dar trys atrankos mačai.
2017-11-23

NBA: Domantas Sabonis pelnė dvigubą dublį

NBA lygoje antrąją pergalę Minesotoje iškovojo „Indiana Pacers“ ekipa su Domantu Saboniu, kuri 130:107 (33:20, 28:41, 37:23, 32:23) nugalėjo „Timberwolves“. Starto penkete pasirodęs D. Sabonis per 25 minutes pelnė 15 taškų (7/7 dvitašk., 1/2 baud.), atkovojo 11 kamuolių, atliko penkis rezultatyvius perdavimus, padarė tris klaidas ir tris kartus prasižengė.
2017-10-25

NBA sezoną Jonas Valančiūnas pradėjo dvigubu dubliu

„Toronto Raptors“ (1-0) ekipa pirmosiose NBA reguliaraus sezono rungtynėse namuose 117:101 (25:23, 33:14, 26:27, 33:37) nugalėjo „Chicago Bulls“ (0-1), o Jonas Valančiūnas buvo rezultatyviausias mačo žaidėjas. Per 31 žaidimo minutę J.Valančiūnas pelnė 23 taškus (9/16 dvit., 0/1 trit., 5/6 baud.), atkovojo 15 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 2 kamuolius perėmė, kartą suklydo ir 4 sykius prasižengė „Bulls“ gretose NBA debiutavo suomis Lauri Markkanenas.
2017-10-20

Antrasis turas: serbiški „Lietuvos ryto“ ir „Lietkabelio“ išbandymai

Trečiadienį – antrasis Europos taurės turnyro turas. Jame Lietuvos krepšinio klubų laukia serbiški išbandymai. Vilniaus „Lietuvos rytas“ vyks į Belgrado pragarą, Panevėžio „Lietkabelis“ svečiuose susitiks su Miuncheno „Bayern“. Kardinaliai pasikeitusi komanda „Partizan“ namų rungtynes žaidžia Aleksandaro Nikoličiaus halėje, kuri anksčiau vadinosi „Pionir“ arena. Ji nėra didžiausia Serbijoje – bene perpus mažesnė už „Kombank Arena“ (18,386) Belgrade.
2017-10-18

„Thunder“ susitvarkė su traumų išretinta „Clippers“

NBA lygoje „Oklahoma City Thunder“ be didesnio vargo susitvarkė su traumų išretinta „Los Angeles Clippers“ ir laimėjo namų rungtynes 114:88 (33:12, 36:28, 27:28, 18:20). Visus reikalus „Thunder“ išsprendė pirmajame kėlinyje, kurį laimėjo 21 taško skirtumu. „Clippers“ žaidė be traumuotų Chriso Paulo ir Blake'o Griffino.
2017-01-01

„Raptors“ patyrė ketvirtąją nesėkmę iš eilės

Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) čempionate šeštadienį be traumuoto Lino Kleizos rungtyniaujantis „Toronto Raptors“ klubas išvykoje 90:94 (21:18, 23:25, 29:23, 17:28) turėjo pripažinti „Los Angeles Clippers“ krepšininkų pranašumą ir patyrė ketvirtąją nesėkmę iš eilės.