los andželo clippers

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „los andželo clippers“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „los andželo clippers“.

„Clippers“ vėl terorizavęs Luka Dončičius padėjo išlyginti serijos rezultatą

Įspūdingai puolęs Dalaso „Mavericks“ duetas išlygino NBA Vakarų konferencijos aštuntfinalio serijos rezultatą 1-1. Jasono Kiddo auklėtiniai antrosiose rungtynėse atsirevanšavo Los Andželo „Clippers“ ekipai 96:93 (23:19, 22:22, 20:25, 31:27) ir perėmė namų aikštės pranašumą. Per visą dvikovą pirmaujanti komanda keitėsi 10 kartų, rezultatas lygus buvo 9 sykius ir nei vienas klubas neturėjo dviženklio pranašumo. Luka Dončičius šiose rungtynėse rinko sau įprastus skaičius prieš „Clippers“ ekipą.
2024-04-24

Luka Dončičiaus tempiama „Mavericks“ atkrintamąsias pradėjo slogiu žaidimu

NBA Vakarų konferencijos atkrintamosiose pralaimėjimą patyrė Luka Dončičiaus tempiama Dalaso „Mavericks“. Nors Slovėnijos vunderkindas buvo rezultatyviausias rungtynių žaidėjas, tačiau didžiąją rungtynių dalį daugiau nei 20 taškų atsilikinėjusi Teksaso valstijos ekipa pralaimėjo  Los Andželo „Clippers“ 109:97 (34:22, 22:8, 31:34, 22:33). Rungtynių pradžioje Tyronno Lue auklėtiniai sugebėjo neutralizuoti pavojingiausius „Mavericks“ žaidėjus, o antrąjame ketvirtyje svečiai iš ...
2024-04-22

Svarbios „Pelicans“ pergalės fone – blankus Jono Valančiūno pasirodymas

NBA svarbią pergalę pasiekė turnyrinės lentelės kaimynus įveikusi Naujojo Orleano „Pelicans“ (40/26). Jono Valančiūno atstovaujama ekipa 112:106 (20:22, 30:22, 32:36, 30:24) įveikė Los Andželo „Clippers“ (42/24).  J. Valančiūnas šįkart prie pergalės per 18 minučių prisidėjo 4 taškais (1/6 dvit., 2/2 baud.), taip pat atkovojo 6 kamuolius.
2024-03-16

Anthony Edwardsas tempė „Timberwolves“ į pergalę Los Andžele, bet traumą patyrė Kawhi Leonardas

Pergalę NBA reguliariojo sezono dvikovoje iškovojo Minesotos „Timberwolves“ (45/21) komanda. Chriso Fincho treniruojama komanda išvykoje 118:100 (21:34, 34:29, 29:15, 34:22) įveikė Los Andželo „Clippers“ (41/23) ekipą. Anthony Edwardsas buvo didžiausia rungtynių žvaigždė. Jis nugalėtojų gretose per 36 minutes pelnė 37 taškus (13/21 dvit., 2/8 trit., 5/7 baud.
2024-03-13

Istorinis „Bucks“ žvaigždžių pasirodymas lėmė pergalę Los Andžele

Pergalę NBA dvikovoje iškovojo Milvokio „Bucks“ (42/23) krepšininkai. Doco Riverso treniruojama komanda svečių arenoje 124:117 (29:33, 30:29, 32:23, 33:32) įveikė Los Andželo „Clippers“ (41/22) klubą. Damianas Lillardas nugalėtojams per 38 žaidimo minutes surinko 35 taškus (4/6 dvit., 7/13 trit., 6/7 baud.), sugriebė 7 atšokusius kamuolius, atliko 11 rezultatyvių perdavimų, tačiau sykį pažeidė taisykles ir padarė 2 klaidas.
2024-03-11

NBA siautėjantis turkas vos nesugadino „Clippers“ viešnagės Hjustone

Turkijos krepšinio talentas 21-erių Alperenas Sengunas dominavo po krepšiais, tačiau jo vedama Hjustono „Rockets“ (27/35) po atkaklios kovos turėjo pripažinti Los Andželo „Clippers“ pranašumą. Tyronno Lue'o auklėtiniai geriau sužaidė lemiamą ketvirtį ir šventė sunkią pergalę 122:116 (19:27, 25:30, 36:29, 42:30). 211 cm Alperenas Sengunas pralaimėtojų gretose išsiskyrė ketvirtuoju per karjerą trigubus dubliu. Turkas per 42 minutes surinko 23 taškus (10/19 dvit., 3/8 baud.
2024-03-07

Per kėlinį didžiulį deficitą ištirpdžiusi „Lakers“ laimėjo Los Andželo derbį

Los Andželo derbyje dramatišką pergalę iškovojo „Lakers“ (32/28) komanda, kuri svečiuose 116:112 (29:30, 23:36, 25:30, 39:16) „Clippers“ (37/20) ekipą. LeBronas Jamesas nugalėtojų gretose per 37 minutes pelnė 34 taškus (6/9 dvit., 7/12 trit., 1/1 baud.), atkovojo 6 atšokusius kamuolius, atliko 8 rezultatyvius perdavimus, blokavo 2 metimus, bet dusyk pažeidė taisykles ir suklydo 3 sykius. Jis vien paskutiniame kėlinyje pelnė 19 taškų.
2024-02-29

Įspūdingu dėjimu stebinęs Domantas Sabonis pergalingose rungtynėse vėl surinko trigubą dublį

Užtikrintą pergalę NBA šventė Sakramento „Kings“ (33/23). Domanto Sabonio atstovaujama komanda rezultatu 123:107 (25:28, 33:23, 31:29, 34:27) įveikė Los Andželo „Clippers“ krepšininkus (37/19).  Tai buvo jau trečioji Sakramento ekipos pergalė iš eilės.  Domantas Sabonis mače fiksavo jau 20-ąjį šio sezono trigubą dublį. Lietuvis per 35 min. aikštelėje pelnė 17 taškų (7/16 dvit., 3/4 baud.), atkovojo 15 kamuolių ir atliko 12 rezultatyvių perdavimų.
83 2024-02-26

Galimybė Domantui Saboniui pasirodyti „Visų žvaigždžių“ rungtynėse? Kawhi Leonardas patyrė traumą

Los Andželo „Clippers“ puolėjas Kawhi Leonardas patyrė kairės kirkšnies traumą.  Krepšininkas praleis artimiausią mačą prieš San Fransisko „Warriors“ ekipą ir kol kas nėra žinoma, kiek tai rimta trauma. Tačiau gali būti, kad dėl jos „Clippers“ žvaigždė nežais „Visų žvaigždžių“ rungtynėse.  Tokiu atveju į amerikiečio vietą galėtų būti pakviestas Domantas Sabonis.  32 metų K. Leonardas šiame sezone renka 24,1 taško, atkovoja 6,2 kamuolio ir atlieka 3,7 perdavimo.
2024-02-14

Traumą patyręs Jonas Valančiūnas į aikštelę nesugrįžo, bet „Pelicans“ įveikė Vakarų lyderius

Pergalę NBA Vakarų konferencijoje pasiekė Naujojo Orleano „Pelicans“ (29/21). Jono Valančiūno atstovaujama komanda svečiuose 117:106 (36:19, 19:28, 24:22, 38:37) įveikė dabartinius Vakarų konferencijos lyderius Los Andželo „Clippers“ (34/15).  J. Valančiūnas pradėjo rungtynes starto penkete, bet ilgai aikštelėje jis neužsibuvo. Antrajame kėlinyje lietuvis susidūrė su komandos draugu Brandonu Ingramu, patyrė blauzdos sumušimą, dėl kurio išėjo į rūbines, ir vėliau į aikštelę nebesugrįžo.