lisabonos sporting

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „lisabonos sporting“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „lisabonos sporting“.

UEFA Europos lygos pusfinalyje žais „Sevilla“ ir „Juventus“

Paaiškėjo pirmosios UEFA Europos lygos pusfinalių dalyvės. „Sevilla“ ketvirtfinalio atsakomosiose rungtynėse namuose 3:0 sutriuškino „Manchester United“ futbolininkus, bendrame rezultate triumfavo 5:2 ir žengė į kitą etapą.
2023-04-21

Europos lygos ketvirtfinalis: „Man Utd“ ir „Sevilla“ lygiosios bei „Juventus“ pergalė

UEFA Europos lygos ketvirtfinalio etapo pirmosios rungtynės tarp „Manchester United“ ir „Sevilla“ komandų baigėsi rezultatyviomis lygiosiomis 2:2. Jadonas Sancho 2-ąją minutę nukreipė kamuolį tiksliai į vartus, tačiau teisėjas užfiksavo nuošalę ir šio įvarčio neįskaitė. Puikia proga pasižymėti nepasinaudojo Nemanja Gudelj, kurio 6-ąją minutę smūgiuotas kamuolys skriejo virš skersinio.
2023-04-14

Dramatišką baudinių seriją laimėjęs „Sporting“ Europos lygos aštuntfinalyje iš tolimesnių kovų eliminavo „Arsenal“

Lisabonos „Sporting“ UEFA Europos lygos aštuntfinalio etapo atsakomosiose rungtynėse laimėjo dramatišką baudinių seriją ir iš tolimesnių kovų eliminavo Londono „Arsenal“ futbolininkus. Trincao 13-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolys skriejo šalia varžovų vartų ir pasižymėti nepavyko.
2023-03-17

Europos rankinio lygoje – lietuvio debiutas ir atkaklios kovos dėl vietos atkrintamosiose

Po beveik dviejų mėnesių pertraukos atsinaujino kovos EHF Europos lygoje – antrame pagal pajėgumą Europos klubų rankinio turnyre. Šį sezoną Europos lygoje rungtyniauja keturi lietuviai, atstovaujantys užsienio klubams. Tačiau septintajame ture žaidė tik du mūsų šalies atstovai. Europos lygoje pagaliau debiutavo traumą išsigydęs Karolis Antanavičius.
2023-02-08

Skandalais apipintos Ronaldo karjeros ateitis: galimų variantų sąraše jau pažįstamas klubas

Antradienį portugalų futbolo žvaigždė Cristiano Ronaldo oficialiai paskelbė, kad palieka „Manchester United“, tačiau vis dar neaišku, kuriame klube jis rungtyniaus toliau. Žiniomis apie išėjimą iš „Manchester United“ C. Ronaldo pasidalino po savo itin atviro interviu, kuriame sportininkas kritikavo klubą ir ekipą treniruojantį Eriką ten Hagą. Buvęs „Real Madrid“ ir „Juventus“ puolėjas sakė, kad antrą kartą prisijungti prie „United“ jį įtikino buvęs klubo treneris Alexas Fergusonas.
2022-11-24

Čempionų lyga: pirmoji pergalė „Inter“ sąskaitoje, „Tottenham“ krito per pridėtą laiką praleidę du įvarčius

Milano „Inter“ klubas UEFA Čempionų lygos C grupės rungtynėse svečiuose 2 – 0 nugalėjo „Plzen“ futbolininkus ir į savo sąskaitą įsirašė pirmąją pergalę. Edinas Džeko 20-ąją minutę tiksliai nukreipė kamuolį į tolimąjį vartų kampą ir išvedė „Inter“ ekipą šiame susitikime į priekį 1:0. Henrikho Mkhitaryano 44-ąją minutę smūgiuotą kamuolį sėkmingai blokavo varžovas ir pasižymėti šį kartą nepavyko.
2022-09-13

Čempionų lygoje – triuškinama „Manchester City“ pergalė ir pirmieji „Sporting“ taškai

Po trijų savaičių pertraukos antradienį tęsėsi UEFA Čempionų lygos kovos. Ankstyviausiai prasidėjo A ir C grupių kovos. A grupėje užtikrintą ir svarbią pergalę šventė Anglijos čempionai „Manchester City“, kurie išvykoje 5:0 pranoko „Brugge“ ekipą. Svečiai visus reikalus sutvarkė jau pirmame kėlinyje. Sužaidus pusvalandį po gero komandos draugo perdavimo pasižymėjo gynėjas Joao Cancelo, o likus kelioms minutėms iki pertraukos 11 m. baudinį realizavo Riyadas Mahrezas.
2021-10-19

Futbolo klubas nori pavadinti savo stadioną Ronaldo garbei

Lisabonos „Sporting“ klubo atstovai atskleidė, kad geriausias visų laikų Portugalijos futbolininkas greitu metu gali sulaukti didelės garbės. Lisabonos ekipoje savo karjerą pradėjęs Cristiano Ronaldo yra svarstomas kaip kandidatas, kurio garbei būtų pavadintas „Sporting“ stadionas. C.Ronaldo jau turi savo vardo oro uostą Poetugalijoje, gimtojoje Madeiros saloje. Dabar jo vardas gali atsidurti ir ant stadiono.
2019-10-13

Lietuvis teisėjavo „Arsenal“ rungtynėms, parodė raudoną kortelę

Lietuvis Gediminas Mažeika vėlų ketvirtadienio vakarą darbavosi UEFA Europos lygos rungtynėse Londone, kur vietos „Arsenal“ susitiko su Lisabonos „Sporting“. Mačas baigėsi lygiosiomis 0:0, o pagrindiniu teisėju dirbęs lietuvis savo kišenėje turėjo dažnai ieškoti kortelių. 87-ąją minutę jis parodė raudoną kortelę „Sporting“ gynėjui Jeremy Mathieu. Prieš tai geltonas korteles spėjo užsidirbti du „Arsenal“ žaidėjai ir trys „Sporting“ atstovai.