UEFA Europos lygos ketvirtfinalio etapo pirmosios rungtynės tarp „Manchester United“ ir „Sevilla“ komandų baigėsi rezultatyviomis lygiosiomis 2:2.

Jadonas Sancho 2-ąją minutę nukreipė kamuolį tiksliai į vartus, tačiau teisėjas užfiksavo nuošalę ir šio įvarčio neįskaitė.

Puikia proga pasižymėti nepasinaudojo Nemanja Gudelj, kurio 6-ąją minutę smūgiuotas kamuolys skriejo virš skersinio.

Marcelis Sabitzeris 14-ąją minutę susistabdęs kamuolį sėkmingai perkėlė jį per vartininką ir išvedė „Man Utd“ į priekį 1:0. Pastarasis 21-ąją minutę dar kartą nuginklavo vartininką ir padvigubino pranašumą 2:0.

Bruno Fernandesas 32-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolį meistriškai atrėmė vartų sargas Bono.

Tanguy‘us Nianzou per pridėtą pirmojo kėlinio laiką atliko smūgį galva, tačiau kamuolį sėkmingai atrėmė vartininkas.

Tikslaus perdavimo sulaukęs Antony 48-ąją minutę atliko smūgį, tačiau kamuolys skriejo šalia vartų ir pasižymėti nepavyko.

Christianas Eriksenas 79-ąją minutę atliko perdavimą į baudos aikštelę, tačiau sukurti pavojaus prie varžovų vartų nepavyko.

Grubiai suklydęs Tyrellas Malacia 84-ąją minutę nukreipė kamuolį į savus vartus ir susitikimo rezultatas buvo sušvelnintas 1:2.

Susižeidęs Lisandro Martinezas 86-ąją minutę nebegalėjo tęsti rungtynių, kurį išnešti iš aikštės padėjo varžovai.

Youssefas En-Nesyri 92-ąją minutę atliko smūgį, o kamuolys nuo Harry Maguire‘o galvos atsidūrė vartų tinkle ir rezultatas tapo lygus 2:2.

Tuo tarpu kitame susitikime Turino „Juventus“ namuose minimaliu rezultatu 1:0 nugalėjo Lisabonos „Sporting“ futbolininkus.

Federico Chiesa 12-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolį meistriškai atrėmė „Sporting“ vartų sargas.

Higemasa Morita 20-ąją minutę atliko smūgį iš tolimos distancijos, tačiau kamuolys skriejo šalia varžovų vartų.

Sebastianas Coatesas 29-ąją minutę atliko smūgį pirmuoju lietimu, tačiau kamuolį meistriškai atrėmė Wojciechas Szczesny.

Nuno Santosas 33-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolį sėkmingai atrėmė varžovas ir pasižymėti nepavyko.

W.Sczesny pirmojo kėlinio pabaigoje paliko aikštę su ašaromis akyse, nes pajuto krūtinėje skausmą.

Pedro Goncalvesas 47-ąją minutę atliko smūgį į dešinįjį vartų kampą, tačiau kamuolį atrėmė Mattia Perinas.

Federico Gatti 73-ąją minutę tiksliai nukreipė kamuolį į vartų tinklą ir išvedė „Juventus“ ekipą į priekį 1:0.