„Manchester United“ klubas Anglijos „Premier“ lygos rungtynėse namuose 1:0 nugalėjo „Brentford“ futbolininkus ir į savo sąskaitą įsirašė tris svarbius taškus.

Scottas McTominay‘us 21-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolys skriejo virš vartų ir pasižymėti nepavyko.

Marcusas Rashfordas 27-ąją minutę tiksliai nukreipė kamuolį į vartų tinklą ir išvedė „Man Utd“ ekipą šiose rungtynėse į priekį 1:0.

Šansų pasižymėti dar turėjo Antony ir Jadonas Sancho, bet šeimininkų saugų smūgiai skriejo netiksliai.

Galiausiai antrajame kėlinyje ir svečiai sukūrė pavojingų situacijų, bet vartininkas Davidas De Gea užtikrinti saugojo savo vartus.

„Man Utd“ po 28 sužaistų rungtynių turi surinkęs 53 taškus ir rikiuojasi ketvirtoje „Premier“ lygos turnyrinės lentelės vietoje. Tuo tarpu „Brentford“ su 43 taškais žengia devintas.

Kitose vakaro rungtynėse pergalę įsirašė ir „Newcastle Utd“ klubas, kuris svečiuose net 5:1 sutriuškino Londono „West Ham“.