Paaiškėjo pirmosios UEFA Europos lygos pusfinalių dalyvės.

„Sevilla“ ketvirtfinalio atsakomosiose rungtynėse namuose 3:0 sutriuškino „Manchester United“ futbolininkus, bendrame rezultate triumfavo 5:2 ir žengė į kitą etapą.

Grubia Harry Maguire‘o klaida pasinaudojęs Youssefas En Nesyri 9-ąją minutę pasiuntė kamuolį į vartus ir išvedė „Sevilla“ ekipą šiame susitikime į priekį 1:0.

Tikslaus perdavimo sulaukęs Suso 40-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolį sėkmingai blokavo varžovas.

Lucas Ocamposas 41-ąją minutę nukreipė kamuolį į vartų tinklą, tačiau teisėjas užfiksavo nuošalę ir šio įvarčio neįskaitė.

Loicas Bade 47-ąją minutę puikiu smūgiu galva nuginklavo vartininką ir padvigubino Ispanijos klubo pranašumą 2:0.

Casemiro 62-ąją minutę atliko smūgį į kairįjį vartų kampą, tačiau vartininkas Bono meistriškai atrėmė kamuolį.

Y. En Nesyri 81-ąją minutę pasinaudojęs Davido De Gea klaida pasiuntė dar kartą kamuolį į vartus ir rezultatas tapo 3:0.

Tuo tarpu kitame susitikime Turino „Juventus“ atsakomąsias rungtynes su Lisabonos „Sporting“ baigė lygiosiomis 1:1, o bendrame rezultate triumfavo 2:1 ir žengė į kitą etapą.

Adrienas Rabiotas 9-ąją minutę pasinaudojęs sumaištimi baudos aikštelėje pasiuntė kamuolį į vartus ir išvedė „Juventus“ į priekį 1:0.

Marcusas Edwardsas 20-ąją minutę užtikrintai realizavo vienuolikos metrų baudinį ir išlygino šio susitikimo rezultatą 1:1. Ousmane’as

Diomande 35-ąją minutę standartinės situacijos metu atliko smūgį galva, tačiau kamuolys skriejo šalia vartų. Tikslaus perdavimo sulaukęs

Dušanas Vlahovičius 55-ąją minutę atliko smūgį, tačiau pastarasis tikslo nepasiekė.

Ricardo Esgaio 75-ąją minutę smūgiuotas kamuolys skriejo gerokai virš varžovų vartų ir rungtynių rezultatas išliko nepakitęs.

Sebastianas Coatesas 90-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolys skriejo šalia vartų ir pasižymėti nepavyko.

„Juventus“ Europos lygos pusfinalyje susitiks su „Sevilla“ futbolininkais, kurie iš tolimesnių kovų eliminavo „Manchester United“.