liono olympique

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „liono olympique“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „liono olympique“.

„Lyon“ ir „Paris FC“ klubai po sirgalių konflikto išmesti iš Prancūzijos taurės turnyro

Šiemet ne vieną incidentą sukūrę Prancūzijos futbolo sirgaliai gruodžio 17 d. „pasižymėjo“ dar kartą. Šį sykį veiksmas vyko Prancūzijos futbolo taurės turnyro rungtynėse, kuriose antros lygos klubas „Paris FC“ priėmė galingąjį Liono „Olympique“. Pasibaigus pirmajam kėliniui rezultatas buvo 1:1, tačiau į antrąjį kėlinį komandos taip ir neišėjo. Per pertrauką fanai pradėjo mėtytis deglais ir sprogino namų gamybos sprogmenis.
2021-12-28

„Man City“ patyrė fiasko Čempionų lygos ketvirtfinalyje

„Manchester City“ futbolininkai buvo laikomi akivaizdžiais favoritais UEFA Čempionų lygos ketvirtfinalyje, bet 1:3 (0:1) nusileido Liono „Olympique“. „Lyon“ išsiveržė į priekį 24 min., kai pasižymėjo Maxvelas Cornetas. „Man City“ nekūrė itin pavojingų progų pirmame kėlinyje, bet po pertraukos aštrino savo atakas, o ypač pastebimas buvo Kevinas De Bruyne’as. Galiausiai būtent jis 69-ąją minutę po gražios atakos išlygino rezultatą.
2020-08-15

Čempionų lyga sugrįžo: Ronaldo neišgelbėjo „Juventus“, krito ir „Real“

UEFA Čempionų lyga oficialiai sugrįžo – sužaisti du atsakomieji aštuntfinalio mačai. Turnyras jau šiame etape pasibaigė Italijos ir Ispanijos čempionams – Cristiano Ronaldo įvarčiai neišgelbėjo Turino „Juventus“, o Madrido „Real“ nepasiekė revanšo prieš „Manchester City“. „Juventus“ namie 2:1 (1:1) įveikė Liono „Olympique“, bet tokio rezultato neužteko. Prancūzijoje „Juventus“ varžovams buvo nusileidę  0:1, tad šie toliau keliavo dėl išvykoje pelnyto įvarčio.
2020-08-07

Serija nutraukta: Paryžiaus „Siant-Germain” pirmąkart pralaimėjo Prancūzijoje

Sekmadienio vakarą aukščiausios Prancūzijos futbolo lygos gerbėjai, o ypatingai Liono „Olympique” klubo sirgaliai, išvydo kiek netikėtą sensaciją. Namuose rungtyniavę Lyono futbolininkai tapo pirmaisiais, šį sezoną įveikusiais tituluotą Paryžiaus „Saint-Germain” klubą. PSG išvykoje pirmavo, bet praleido du įvarčius ir pirmą sezono nesėkmę patyrė rezultatu 1:2 (1:1). Paryžiečių gretose pasižymėjo Angelis Di Maria.
2019-02-04

Skolų spaudžiamas Liono „Olympique“ atsisveikins su trimis pagrindinės sudėties žaidėjais

Liono „Olympique“ prezidentas Jeanas-Michelis Aulas teigia, kad žiemą atsiversiančio perėjimų lango metu komandą paliks du pagrindinės sudėties žaidėjai, o dar vienas - vasarą. Pirmadienį paviešinti klubo 2011/2012 metų sezono finansiniai dokumentai atskleidė faktą, kad „Olympique“ turi 28 milijonų eurų skolą.
2012-10-24

„Inter“ domisi Liono „Olympique“ puolėju L. Lopezu

Pasak Didžiosios Britanijos naujienų portalo „Sky Sports 24“, Prancūzijos „Ligue 1“ pirmenybėse, Liono „Olympique“ komandoje rungtyniaujančiu puolėju Lisandro Lopezu susidomėjo Milano „Inter“ klubas. Italai, kad priviliotų 29-erių argentinietį į madų sostinę, turi dar kelias dienas - rugpjūčio 31 dieną, vidurnaktį užsidaro žaidėjų rinkos vasaros perėjimų langas.
2012-08-29

Prancūzijos čempionato starte – sensacijos

Šeštadienio vakarą prasidėjo naujasis Prancūzijos futbolo „Ligue 1“ čempionato sezonas. Kiek netikėtai pirmenybės prasidėjo čempiono Marselio „Olympique“ klubo pralaimėjimu. Titulą ginanti komanda namuose visiškai pelnytai 1:2 (0:0) nusileido „Caen“ ekipai. Svečiai 52 min. pirmieji išsiveržė į priekį, tačiau 77 minutę puolėjas Samassa išlygino rezultatą. Visgi „Caen“ vienuolikei pergalę smūgiu galva 86 min. atnešė Youssefas El Arabi.
2010-08-08

Ž. Grudzinskas: „Bayern“ nėra aiškus favoritas“

Šįvakar paaiškės pirmasis UEFA Čempionų lygos finalo dalyvis – Lione vietos „Olympique“ mėgins atsirevanšuoti Miuncheno „Bayern“ už pralaimėjimą pirmajame mače Vokietijoje rezultatu 0:1. Poilsis turėtų išeiti į naudą Futbolo ekspertas ir komentatorius, buvęs Lietuvos rinktinės narys Žydrūnas Grudzinskas sakė, jog sėkmė turėtų neapleisti „Bayern“ ekipos, tačiau neskubėjo nurašyti prancūzų.
2010-04-27

UEFA Čempionų lyga: „Bayern“ dešimtyje palaužė prancūzus

Trečiadienį vykusiose UEFA Čempionų lygos pusfinalio rungtynėse Miuncheno „Bayern“ namuose po atkaklios kovos 1:0 (0:0) nugalėjo Liono „Olympique“ klubą bei žengė pirmąjį žingsnį finalo link. Vienintelį mačo įvartį 69 minutę klastingu smūgiu iš toli įmušė Arjenas Robbenas. Atrodė, jog bavarai gali susilaukti rimtų problemų, kai 37 minutę už gan grubią pražangą iš aikštės buvo išvarytas Franckas Ribery. Visgi prancūzams nepavyko galutinai perimti iniciatyvos ir sukurti pavojingų progų.
2010-04-22

Nerijus Kesminas: „Bayern“ – sunkiai prognozuojama ekipa, bet turi nugalėti

Šį vakarą Miunchene vyks antrasis UEFA Čempionų lygos pusfinalio mačas. Jame vėzdus surems vietos „Bayern“ ir Liono „Olympique“ futbolininkai. Nors Vokietijos ir Prancūzijos klubų pora galbūt nėra tokia rafinuota kaip „Inter“ ir FC „Barcelona“, galime neabejoti – skrajojančio olando vedamas Miuncheno „Bayern“ ir pirmą kartą stipriausiųjų ketverte kovosiantis „Olympique“ atiduos visas jėgas, kad patektų į finalą.