UEFA Čempionų lyga oficialiai sugrįžo – sužaisti du atsakomieji aštuntfinalio mačai. Turnyras jau šiame etape pasibaigė Italijos ir Ispanijos čempionams – Cristiano Ronaldo įvarčiai neišgelbėjo Turino „Juventus“, o Madrido „Real“ nepasiekė revanšo prieš „Manchester City“.

„Juventus“ namie 2:1 (1:1) įveikė Liono „Olympique“, bet tokio rezultato neužteko. Prancūzijoje „Juventus“ varžovams buvo nusileidę  0:1, tad šie toliau keliavo dėl išvykoje pelnyto įvarčio.

Savo reikalus Italijos čempionai apsunkino jau 12-ąją atsakomųjų rungtynių minutę. Teisėjas skyrė abejotiną 11 m baudinį į šeimininkų vartus, kurį tiksliai realizavo Memphis Depay’us. Tai reiškė, kad „Juventus“ turėjo mušti tris įvarčius ir daugiau nepraleisti.

43-ąją minutę teisėjas galima sakyti, kad „grąžino“ skriaudą „Juventus“ – skyrė dar vieną abejotiną 11 m baudinį, tik šį kartą į „Olympique“ vartus. Tikslų smūgį atlikęs C. Ronaldo išlygino rezultatą prieš pat pertrauką.

60-ąją minutę tas pats C. Ronaldo atliko įspūdingą tolimą smūgį kaire koja ir išvedė „Juventus“ į priekį 2:1.

Tuo tarpu Mančesteryje „City“ 2:1 (1:1) nugalėjo „Real“. Pirmas rungtynes Madride „miestiečiai“ buvo laimėję identišku rezultatu.

Rungtynės Anglijoje prasidėjo greitu „Man City“ įvarčiu, kai 9 min. įvartį mušė Raheemas Sterlingas. Vis tik netrukus rezultatą išlygino Karimas Benzema (28 min.).

68 min. tašką iš esmės padėjo Gabrielis Jesus, vėl išvedęs „Man City“ į priekį 2:1.

Primename, kad dėl koronaviruso pandemijos pirmą kartą Čempionų lygos istorijoje atkrintamųjų varžybų etapas vyks kitaip – komandos ketvirtfianliuose ir pusfinaliuose tarpusavyje sužais ne dvejas, kaip įprasta, o vienerias rungtynes.

Finalinis turnyras vyks Porto mieste.

Aštuonioms komandoms: „Juventus“, „Lyon“, „Real“, „Man City“, „Bayern“, „Chelsea“, „Barcelona“ ir „Napoli“ dar buvo likę sužaisti po vienerias atsakomąsias aštuntfinalio rungtynes ir išsiaiškinti, kurios keturios pateks į ketvirtfinalį.