Trečiadienį vykusiose UEFA Čempionų lygos pusfinalio rungtynėse Miuncheno „Bayern“ namuose po atkaklios kovos 1:0 (0:0) nugalėjo Liono „Olympique“ klubą bei žengė pirmąjį žingsnį finalo link.

Vienintelį mačo įvartį 69 minutę klastingu smūgiu iš toli įmušė Arjenas Robbenas.

Atrodė, jog bavarai gali susilaukti rimtų problemų, kai 37 minutę už gan grubią pražangą iš aikštės buvo išvarytas Franckas Ribery. Visgi prancūzams nepavyko galutinai perimti iniciatyvos ir sukurti pavojingų progų. Priešingai, „Bayern“ saugai savo reidais draskydavo Liono ekipos gynybą, tačiau puolėjai sukurtų progų neišnaudodavo.

54 minutę situacija aikštėje išsilygino – iš aikštės buvo pašalintas „Olympique“ saugas Jeremy Toulalanas. Po šio epizodo „Bayern“ akivaizdžiai perėmė iniciatyvą ir 69 minutę tai davė vaisių – Arjenas Robbenas smūgiu iš toli nuginklavo Hugo Llorisą.

Rungtynėms artėjant prie pabaigos olandas turėjo dar vieną progą, tačiau jos neišnaudojo. Teisėjo švilpukas užfiksavo minimalią bavarų pergalę rezultatu 1:0.

Priminsime, kad atsakomojo šių komandų dvikova vyks kitą antradienį, balandžio 27 d., Lione.