lietuvos čempionatas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „lietuvos čempionatas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „lietuvos čempionatas“.

Po baidarių ir kanojų irklavimo čempionato paaiškėjo Lietuvos rinktinės sudėtis

Baigėsi tris dienas Trakuose vykęs Lietuvos baidarių ir kanojų irklavimo čempionatas. Jame buvo kovojama ne tik dėl Lietuvos čempionato apdovanojimų, bet ir dėl vietos Lietuvos rinktinėje, kuri startuos rugpjūčio 4-7 d. Kanadoje vyksiančiame pasaulio čempionate. Sekmadienį baidarininkai ir kanojininkai išsidalijo medalius neolimpinėje 200 m distancijoje. Labai atkakli kova vyko vienviečių varžybos, kur prie starto linijos stojo daug tituluotų varžovų.
2022-07-04

Rūta Meilutytė dar kartą gerino Lietuvos rekordą ir laimėjo auksą

Po daugiau nei dviejų metų pertraukos į baseiną sugrįžusi 24 metų Rūta Meilutytė norėjo tik pasitikrinti savo jėgas, o toks pabandymas virto visišku dominavimu atvirajame Lietuvos plaukimo čempionate. Šeštadienio vakarą R. Meilutytė 50 m. plaukimo laisvuoju rungties finale laimėjo aukso medalį, dar kartą pagerinusi sau pačiai priklausiusį Lietuvos rekordą. Čempionė finišavo per 24,32 sek. Rytinėje atrankoje ji distanciją įveikė per 24.64 sek.
2021-12-18

Rūta Meilutytė nestabdo: krito 8 metus gyvavęs rekordas

Klaipėdoje vykstančiame Lietuvos plaukimo čempionate trumpame (25 m ilgio) baseine ir toliau žiba 24-erių Rūta Meilutytė. Po ilgos pertraukos į varžybas grįžusi olimpinė, pasaulio ir Europos čempionė kiekvieną dieną demonstruoja vis geresnius rezultatus. Šeštadienį ji jau atrankoje sugebėjo pagerinti Lietuvos moterų 50 m plaukimo laisvuoju stiliumi rekordą. R. Meilutytė distanciją įveikė per 24.64 sek. ir net 0.31 sek. pagerino sau pačiai nuo 2013 m. priklausiusį rekordą.
2021-12-18

Į sostinę sugrįžusi tinklininkė Gerda Grudzinskaitė atvedė „SM Taurą-VTC“ į pirmąją pergalę

Savaitgalį buvo duotas startas Lietuvos moterų tinklinio čempionatui. Pirmosiose sezono rungtynėse Vilniaus „SM Tauro-VTC“ tinklininkės namuose 3:1 (21:25, 25:13, 25:18, 25:23) įveikė Gargždų „Amber Volley“ ekipą. Kovingai nusiteikusios viešnios iš Klaipėdos regiono laimėjo pirmą setą ir taip privertė Vilniaus ekipą susikaupti. Vilnietės vėliau jau buvo pranašesnės, bet galutinę pergalę pasiekė po įtempto ketvirto seto. Vilniaus komandą į priekį vedė žinomas vardas – Gerda Grudzinskaitė.
2021-10-25

Intriguojanti kova Lietuvos vasaros biatlono čempionate: nugalėtojas paaiškėjo paskutiniame rate

Maduonoje (Latvija) prasidėjo atviras Lietuvos vasaros biatlono čempionatas. Šeštadienį vykusioje bendro starto riedslidėmis rungtyje triumfavo vien tik pergales šią vasarą skinantis Vytautas Strolia bei latvė Baiba Bendika. 12,5 km varžybose intrigos netrūko: po pirmos šaudyklos į priekį išsiveržė V.Strolia, tačiau dėl trijų netaiklių šūvių trečiajame šaudymo ruože lyderio poziciją jis užleido Karoliui Dombrovskiui.
2021-09-19

Paaiškėjo Lietuvos stalo teniso čempionato nugalėtojai

Rietavo arenoje tris dienas vyko Lietuvos stalo teniso čempionatas. 64 sportininkai iš įvairių Lietuvos miestų varžėsi vienetų bei dvejetų rungtyse.  Aistros virė antrą varžybų dieną, kai vyko kovos dėl patekimo į pusfinalius. Daugkartinis čempionas Alfredas Udra rezultatu 2:4 pralošė Kęstučiui Žeimiui ir baigė savo pasirodymą. Tomas Mikutis pralaimėjo 3:4 Valdui Martinkui. Sekmadienio rytą pusfinalyje susitiko Valdas Martinkus (tren.
2021-05-09

Lietuvos moterų tinklinio čempionate – dramatiškas „Kauno-VDU“ triumfas

Kauno „Kauno-VDU“ tinklininkės penktą kartą iš eilės tapo Lietuvos čempionėmis. Kauno ekipa Jonavoje vykusiose lemiamose, trečiose, Lietuvos čempionato finalo serijos rungtynėse sekmadienį 3-2 (25:23, 15:25, 22:25, 25:22, 15:11) pranoko Alytaus „Prekybos-Paramos“ ekipą ir laimėjo seriją 2-1. Rungtynės prasidėjo lygia kova ir iškart buvo aišku, kad abi komandos yra pasiryžusios atiduoti visas jėgas dėl pergalės.
2021-03-28

Gargždų „Amber-Arlangos“ tinklininkai – Lietuvos čempionai

Šeštadienį vakare paaiškėjo Lietuvos vyrų tinklinio čempionato nugalėtojai. Lietuvos čempionais tapo Gargždų „Amber-Arlangos“ tinklininkai. Antrosiose finalo rungtynėse „Amber-Arlanga“ namuose 3-1 (25:22, 26:24, 24:26, 25:18) nugalėjo Kauno „RIO-Starto“ ekipą ir laimėjo seriją iki dviejų pergalių 2-0. Energingai žaidę kauniečiai metė rimtą iššūkį čempionato favoritams ir pirmuose trijuose setuose vyko lygi kova.
2021-03-28

Fantastiška lengvaatlečių čempionato pradžia – geriau nei pernai pasirodė beveik visi nugalėtojai

Karantinas pasiruošti sezonui nesutrukdė – tokią išvadą galima daryti, pasibaigus pirmai Palangoje vykstančio Lietuvos lengvosios atletikos čempionato dienai. Beveik visose rungtyse nugalėtojai pasiekė geresnius rezultatus nei pernai – tą padarė 14 iš 16 čempionų individualiose rungtyse. Pasaulio ir Europos čempionas Andrius Gudžius diską švystelėjo 68,16 m. Lengvaatletis atviras – su šiandienos sportine forma įrankis galėjo nuskristi ir už 70 metrų ribos, tačiau sutrukdė oro sąlygos.
2020-08-08

Lietuvos lengvosios atletikos žvaigždėms – paralimpinių atletų iššūkis

Dvylika Lietuvos paralimpinių atletų jau penktadienį ir šeštadienį Palangos stadione varžysis su geriausiais šalies lengvaatlečiais. Žalią šviesą bendroms varžyboms uždegė Lietuvos paralimpinio komiteto (LPAK) ir Lietuvos lengvosios atletikos federacijos (LLAF) bendradarbiavimo sutartis, pagal kurią šalies paralimpinės rinktinės lengvaatlečiai bus integruojami į svarbiausias LLAF organizuojamus turnyrus – Lietuvos čempionatus ir taurės varžybas.