lewisas dunkas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „lewisas dunkas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „lewisas dunkas“.

Netikėtumas „Premier“ lygoje: „Arsenal“ pralaimėjo vidutiniokams

Londono „Arsenal“ pralaimėjo trečiąsias Anglijos „Premier“ lygos rungtynes iš eilės. Šįkart „kanonieriai“ sekmadienį svečiuose 1:2 (1:2) nusileido „Brighton and Hove Albion“ futbolininkams. Šeimininkai 26-ąją minutę pirmavo 2:0. 7-ąją minutę tikslus buvo Lewisas Dunkas, 26-ąją – Glennas Murray. „Arsenal“ iki pertraukos pavyko priartėti. 43-ąją minutę įmušė Pierre’as-Emerickas Aubameyangas. Antrojoje rungtynių dalyje „Arsenal“ neišsigelbėjo.
2018-03-04

Naujokai kibo į atlapus, bet pergalę šventė „Man City“

Anglijos „Premier“ lygos naujokas „Brighton & Hove Albion“ namie nagais ir dantimis kabinosi į galingus varžovus iš Mančesterio – „City“ futbolininkus. Tačiau šeimininkams taškų iškovoti nepavyko. „Manchester City“ varžovus nugalėjo 2:0 (0:0). „Brighton & Hove Albion“ oponentams iš Mančesterio priešinosi iki 70-osios minutės. Tada ledus po Davido Silvos perdavimo pralaužė Sergio Aguero. 75-ąją minutę rezultatas tapo 2:0. Kamuolį į savuosius vartus nukreipė Lewisas Dunkas.