levadia

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „levadia“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „levadia“.

Kuriozas: įvartį pelnė dar nepalietę kamuolio

Estijoje taurės rungtynės prasidėjo kurioziškai. Talino „Levadia“ 3:1 nugalėjo „Paide“ ekipą, o pirmasis susitikimo įvartis privertė nusišypsoti. „Paide“ žaidėjai išmušė kamuolį ir bandė jį kontroliuoti, skirstė kamuolį vienas kitam. Galiausiai vienas iš žaidėjų paspyrė kamuolį vartininkui, tačiau įsimušė į savo vartus. Nuo rungtynių pradžios buvo prabėgę vos 15 sekundžių.
2017-08-10

Panevėžio „Ekranas“ minimaliu rezultatu nusileido Estijos čempionams

Panevėžio „Ekranas" ketvirtadienį Rygoje, „Skonto" futbolo manieže draugiškose rungtynėse išmėgino jėgas su Estijos čempionais Talino „Levadia" ir po pirmame kėlinyje praleisto įvarčio varžovams nusileido minimaliu rezultatu 0:1, teigiama pranešime spaudai. Rungtynės Rygoje prasidėjo labai energingai, abi komandos nuolat stengėsi regzti atakas. Per pirmąsias 5 minutes labiau patyrę varžovai dukart netiksliai smūgiavo iš toli, tuo tarpu panevėžiečiai 8-ąją minutę atsakė labai pavojingu išpuoliu.
2014-02-21

Europos lyga: „Šiauliams“ išsigelbėti nepavyko, „Sūduva“ išvykoje įveikė „Daugavą“

Ketvirtadienį lietuviški klubai žaidė UEFA Europos lygos pirmojo kvalifikacinio etapo atsakomąsias drungtynes.Pirmąsias rungtynes išvykoje apmaudžiai pralaimėję rezultatu 1:0, namuose „Šiauliai“ 2:1 sugebėjo įveikti Talino „Levadia“ klubą iš Estijos, tačiau dėl įvarčio pelnyto išvykoje į kitą etapą žengia estai.
2012-07-12

Europos lygos kovas lietuviški klubai pradėjo apmaudžiais pralaimėjimais

Ketvirtadienį, pirmojo kvalifikacinio etapo mačais, prasidėjo 2012/2013 metų UEFA Europos lygos turnyras. Ne pačius stipriausius varžovus gavę lietuviški klubai (Marijampolės „Sūduva“ ir Šiaulių „Šiauliai“) pralaimėjo minimaliais rezultatais 0:1. Krūvos savų progų neišnaudojusi „Sūduva“ paskutinėmis minutėmis namuose praleido įvartį ir pralaimėjo prieš Daugpilio „Daugava“ komandą, o „Šiauliai“ išvykoje turėjo pripažinti Talino „Levadia“ pranašumą.
2012-07-05

„Sūduvai“ nepavyko įveikti Estijos čempionų

Baltijos futbolo lygos čempionato pirmosiose ketvirtfinalio rungtynėse trečiadienį Marijampolės "Sūduva" namuose sužaidė lygiosiomis 0:0 su Estijos čempione Talino "Levadia" ekipa. Kitose rungtynėse Liepojos "Metalurgs" (Latvija) komanda su Tomu Tamošausku namuose 1:0 (0:0) įveikė Rygos "Skonto" (Latvija) futbolininkus. Vienintelį rungtynių įvartį 58-ąją min. įmušė Oskaras Klava. T. Tamošauskas žaidė visas rungtynes ir 12-ąją min. buvo įspėtas.
2010-04-07

„Ekranas“ nugalėjo Estijos čempionus

Lietuvos futbolo čempionas Panevėžio „Ekranas“ draugiškose rungtynėse sekmadienį Rygoje (Latvija) 2:1 (2:1) įveikė Estijos čempionus Talino „Levadia“ futbolininkus. Panevėžio ekipai įvarčius pelnė peržiūroje dalyvaujantis Latvijos futbolininkas Vitas Rimkus ir kanadietis Stephenas Ademolu.
2010-01-10

„Sūduva“ – Baltijos lygos ketvirtfinalyje

Baltijos futbolo lygos varžybų aštuntfinalio atsakomąsias rungtynes trečiadienį Marijampolės „Sūduva“ svečiuose su Narvos „Trans“ (Estija) ekipa sužaidė lygiosiomis 1:1 (0:1). 42-ąją min. Aleksandras Tarasenkovas išvedė Narvos komandą į priekį. 58-ąją min. rezultatą išlygino Ričardas Beniušis. „Trans“ komandos vartininkas Modestas Stonys ir gynėjas Tomas Rimas žaidė visas rungtynes.
2009-10-28

„Tauras“ pralaimėjo Estijos čempionams

Baltijos futbolo lygos čempionato aštuntfinalio atsakomosiose rungtynėse antradienį Tauragės „Tauras“ svečiuose 0:3 (0:2) pralaimėjo Talino „Levadia“ (Estija) ekipai ir nepateko į ketvirtfinalį.
2009-10-27

„Tauras“ parklupdė Estijos čempionus

Baltijos futbolo lygos čempionato aštuntfinalio pirmosiose rungtynėse trečiadienį Lietuvos čempionas Panevėžio „Ekranas“ svečiuose 3:1 (0:1) nugalėjo „Jūrmala“ (Latvija) futbolininkus. Nugalėtojams du įvarčius pelnė Dominykas Galkevičius (76, 90), kartą pasižymėjo Egidijus Varnas (66). Vienintelį „Jūrmala“ ekipos įvartį 35-ąją min. įmušė Jurgis Kalnas. Tauragės „Tauras“ savo aikštėje 1:0 (1:0) įveikė Talino „Levadia“ (Estija) ekipą.
2009-09-24

Ištraukti Baltijos futbolo lygos aštuntfinalio burtai

Pirmadienį Latvijos sostinėje Rygoje ištraukti trečiojo Baltijos futbolo lygos sezono aštuntfinalio burtai, suskirstę šešiolika komandų poromis. Šį sezoną dėl stipriausios Baltijos lygos nugalėtojos titulo kovos šešios Lietuvos bei po penkias Latvijos ir Estijos ekipas.