Baltijos futbolo lygoje šįvakar žaistos dvejos varžybos.

B grupės nugalėtojo titulą jau prieš savo paskutines varžybas užsitikrinęs Rygos „Skonto“ 4:2 (1:0) įveikė Talino „Levadią“. Mačui vadovavo arbitras iš Vilniaus Nerijus Dunauskas.

Ketvirtfinalyje „Skonto“ varžovu bus antrąją vietą D grupėje užėmęs Vilniaus „Žalgiris“. Tai kol kas vienintelė žinoma atkrintamųjų varžybų pora. Kas kovos kituose ketvirtfinalio mačuose, paaiškės po paskutiniojo turo varžybų grupėse.

B grupės lentelė

1. Skonto    4    4    0    0    16:4    12

2. Sūduva    3    1    0    2    3:9    3

3. Levadia    3    0    0    3    3:9    0

Gegužės 20-ąją „Sūduva“ Taline žais su „Levadia“. Tai bus varžybos dėl antrosios vietos grupėje.

C grupės lyderiu tapo Liepojos „Metalurgs“, Narvoje 2:0 (1:0) laimėjęs prieš vietos „Trans“. Latvijos vicečempionams pirmąjį įvartį 44-ą minutę pelnė Ričardas Beniušis, kurį 58-ą minutę pakeitė „Kauno“ klube rungtyniavęs puolėjas iš Lenkijos Arkadiuszas Klimekas. Kitas Lietuvos futbolininkas Tomas Tamošauskas „Metalurgs“ gretose žaidė iki 74-osios minutės. Varžyboms teisėjavo klaipėdietis Edmundas Gaigalas.

C grupės lentelė

1. Metalurgs    4    2    1    1    7:2    7

2. Kaunas    3    1    1    1    3:3    4

3. Trans    3    1    0    2    2:7    3

Gegužės 20 d. „Kaunas“ namie žais su „Trans“ futbolininkais, kuriems Lietuvos čempionai Estijoje pralaimėjo 1:2.