lev lobodin

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „lev lobodin“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „lev lobodin“.

Pasaulio lengvosios atletikos čempionate paskutinius penktosios dienos aukso medalius iškovojo meksikietė ir amerikietis

Trečiadienį (08.27) Prancūzijoje vykstančiame IX Pasaulio lengvosios atletikos čempionate paskutinius penktosios dienos aukso medalius iškovojo meksikietė ir amerikietis. Meksikietė Ana Guevara tapo pasaulio čempione 400 m bėgimo distancijoje. 26 metų šio sezono favoritė, kuri prieš dvejus metus Kanadoje buvo tik trečia, nuotolį įveikė per 48,89 sek. ir, pagerinusi geriausią sezono rezultatą pasaulyje, 0,54 sek.
2003-08-28

Uždarų patalpų lengvosios atletikos pasaulio čempionato pabaigoje - planetos rekordas

Sekmadienį (03.16) Anglijoje baigėsi uždarų patalpų lengvosios atletikos planetos pirmenybės. Paskutinę varžybų dieną rusė Svetlana Feofanova pagerino šuolių su kartimi uždarų patalpų pasaulio rekordą.